Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
darkside
А ножа верно е на-дървен, ма не само той, ами усещам и мноу други дървени неща наоколо!
*yes*Защото съм наблизо...:]
*drink1*Весела коледа на всички!
И в "исторически план" винаги и навсякъде, рано или късно, имотните спекуланти са "гризвали дръвцето".

Брей, че го каза, с пълна увереност и с разбиране на материята, по аматьорски, но с апломб.
А по-света и у нас е пълно с успешни, богати, много богати и умни имотни спекуланти, има, разбира се, и гризнали дръвцето, то ама си хас всички все да са успешни. Ако нямаше от вторите, първите какво щяха да правят?
Quote
Lubimec13
Quote
status

Ясно е ,че си млад илитерат и поради това неориентиран.


Тълковен речник


Потвърждаваш констатацията ми

illiterate -ignorant,nonreader,Uneducated in the fundamentals of a given art or branch of learning; lacking knowledge
и т.н.

И за чуждици в бълг.език май не си чувал ? - нормално за теб ....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-26 17:40 от status.
Quote
Imotko
И в "исторически план" винаги и навсякъде, рано или късно, имотните спекуланти са "гризвали дръвцето".

Брей, че го каза, с пълна увереност и с разбиране на материята, по аматьорски, но с апломб.
А по-света и у нас е пълно с успешни, богати, много богати и умни имотни спекуланти, има, разбира се, и гризнали дръвцето, то ама си хас всички все да са успешни. Ако нямаше от вторите, първите какво щяха да правят?

ЕЕЕЕЕЕЕЕ ма много станахте, карайте я един по един !
"Тактиката на хиените" не е най-доброто, което можете да направите .
Разбирам , че малко останаха хората дето ви обръщат внимание изобщо ама ...то бива избиване на комплекси бива... ама с гол гъз върху таралеж не бива / по Бойко Б/.
Аре успокойте се -с приказки пишките си не можете да вдигнете пък камо ли цените на имотите .:]

*beer*
Quote
status
Quote
Lubimec13
Quote
status

Ясно е ,че си млад илитерат и поради това неориентиран.


Тълковен речник


Потвърждаваш констатацията ми

illiterate -ignorant,nonreader,Uneducated in the fundamentals of a given art or branch of learning; lacking knowledge
и т.н.

И за чуждици в бълг.език май не си чувал ? - нормално за теб ....

Това исках да кажа. Когато не знаете български думи, пердашите както си знаете. Пробвай следващия път с арабски.
Quote
камелия
... толкова просто момче...?
...толкова тъпо парченце, ...
...толкова празноглава кратуна, ...?

Quote
status
Ами ...оценям аргументите ти по достоинство - ти друго не можеш и да кажеш щото мозъчната недостатъчност съчетана с женска климактерична логорея са практически непреодолими. Обаче се надявам да си още здравно-осигурена и да посетиш личния си лекар за направление ....има добри психиатри.
И не разбирам след като цяла тема беше посветена на "житието,битието и т.н. на една брокерка Камелия" що продължаваш да си вреш гагата навсякъде и да се излагаш. Може и да си "дежурна по форум", може и да заработваш някой лев ама бульо, не си ли чувала, че човек за едното име, чест и достойнство живее - чудя се твоите къде са ?
И да не си помислиш, че не мога да попържам - така мога, че ще се изпотиш и под езика . Ама на публично място ,макар и в анонимен форум, човек трябва да е приемливо възпитан. Или тва не важи за "лелките от Люлин" ?winking smiley
*drink1* - това ще го излееш и ще напълниш с вода - хапчетата ти са под възглавницата .
*beer*

Думичката е " оценявам"- "оценям" е диалектна форма.:]
Що се отнася до констатациите ми, които са ти се сторили обидни:
- прочети си първия пост, с който отговори на кротката ми забележка по повод твърденията си, че си съдил някого.........

Quote
status
В съда лелке, се "изцепват" по тези въпроси вещи лица дето знаят да смятат. А ти май си препила снощи щото и "учебници по цени на строителство " си почнала да халюцинираш .
Ама продължаваш да си смешна - както винаги -
Щях да забравя - Да внимаваш през следващите дни ,щото в Люлин след ден-два се окрива сезона за "отстрел" на лъжливи бивши брокерки .За ценен трофей се смята такава на която "мозъчните гънките не се виждат но си личи ,че ги няма ".Стискам ти палци !

Е, като как " оценяш" собствените си умствени способности при асимилиране на писано слово?
Как " оценяш" реакциите си и изразните си изцепки?
Ха, сега прочети и втория си пост.............и виж дали не потвърждаваш с пълна сила заключенията ми за умствения ти багаж, пък и за липсата на първите ти 7 години?
Ей, кво сте се разбързали с тез сривове??? От студа требе да е, сигурно доста духа под моста. Успокойте се малко, поразтрийте ръчичките за сгряване, ше дойде и вашия срив през ....найста година....къде бързате за март??? Аз викам да поизчакаме 5-10 години, и да видим накъде ще се обърне вятъра!! В туй време хванете се на работа, поработете, съберете парички за наем и си намерете некоя стаичка, все ще се намери нещо за вас!!
Quote
PER0
Ей, кво сте се разбързали с тез сривове??? От студа требе да е, сигурно доста духа под моста. Успокойте се малко, поразтрийте ръчичките за сгряване, ше дойде и вашия срив през ....найста година....къде бързате за март??? Аз викам да поизчакаме 5-10 години, и да видим накъде ще се обърне вятъра!! В туй време хванете се на работа, поработете, съберете парички за наем и си намерете некоя стаичка, все ще се намери нещо за вас!!

+1001
Quote
камелия


Думичката е " оценявам"- "оценям" е диалектна форма.:]
Що се отнася до констатациите ми, които са ти се сторили обидни:
- прочети си първия пост, с който отговори на кротката ми забележка по повод твърденията си, че си съдил някого.........

:] Смееш се на себе си ...пък че си и "висшистка"

оценявам:
оценяваш, несв. и оценя, св.; какво/кого. Правя оценка, преценявам. Оценявам апартамент. Оценявам отговор на ученик.

ценя
цениш, мин. св. цених, мин. прич. ценил, несв. Осъзнавам и признавам ценността на нещо, неговата значимост и стойност. Високо ценя качествата му.

Вярно е "диалектна форма" ама на друга дума *yes*

В готвенето как си - да не бъркаш солта със сода бикарбонат ?smiling smiley
Quote
status
Quote
камелия


Думичката е " оценявам"- "оценям" е диалектна форма.:]
Що се отнася до констатациите ми, които са ти се сторили обидни:
- прочети си първия пост, с който отговори на кротката ми забележка по повод твърденията си, че си съдил някого.........

:] Смееш се на себе си ...пък че си и "висшистка"

оценявам:
оценяваш, несв. и оценя, св.; какво/кого. Правя оценка, преценявам. Оценявам апартамент. Оценявам отговор на ученик.

ценя
цениш, мин. св. цених, мин. прич. ценил, несв. Осъзнавам и признавам ценността на нещо, неговата значимост и стойност. Високо ценя качествата му.

Вярно е "диалектна форма" ама на друга дума *yes*

В готвенето как си - да не бъркаш солта със сода бикарбонат ?smiling smiley

Ти така се запъна и за " илитерат", и пак сгреши.
Дори това, което си постнал, не можеш да схванеш............
Няма значение, за мен.
Дано поне спреш с простащините си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход