Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
status

И понеже спомена 149 Е - да това е една достатъчно доволна усреднена цена на себестойност на ново строителство "до тапа" /без цена на терена/ - и няма никакво значение дали е "обор на село" или "палат в Манастирските".

Еееее, експертът си е експерт!
:}
Quote
PHD
Преди около година споделих две мои прогнози: едната за цената на земеделската земя, а другата за цените на НИ в София. За първата бях напълно прав - сделки на цени 1000 и повече лева на декар, ососбено в Добруджа са вече факт. За втората донякъде. Очаквах около 10% спад и то след първото тримесечие. В действителност ако се съди по графиките на двата сайта за имоти, спадът на НИ в София е към 8%.

Само за протокола - втората ти прогноза не е "вярна донякъде", а е пълна грешка - очаквал си 10% спад още първото тримесечие, докато спадът за ГОДИНАТА е около 8.....Сбъркал си темпа около 4 пъти......
Слаб си в прогнозите, приятелю. Препоръчвам ти въздържание, за да не ставаш повече за смях!
:]
Quote
darkside

Кой или какво мое да активира пазара?

Не знам какво може да активира пазара, ама съм сигурен какво ще активира смеховете на 1.03.2012-а!
Мисля, че и ти се досещаш, та затова търсиш съсмехурковци в тази тема - все пак по-леко е, когато се смеят не само на тебwinking smiley
:]
Quote
status

И понеже спомена 149 Е - да това е една достатъчно доволна усреднена цена на себестойност на ново строителство "до тапа" /без цена на терена/ - и няма никакво значение дали е "обор на село" или "палат в Манастирските".

*beer*

Това, ако си го изцепил и в съда, си потресъл и съдиите, и вещите лица.........а, авторите на учебниците, в които е застъпена материята, са се гръмнали моментално.
Гуруто от Канада няма ли да извади някой аргумент, че тук сподвижниците му са гола вода.
Quote
ivorad
Quote
darkside

Кой или какво мое да активира пазара?

Не знам какво може да активира пазара, ама съм сигурен какво ще активира смеховете на 1.03.2012-а!
Мисля, че и ти се досещаш, та затова търсиш съсмехурковци в тази тема - все пак по-леко е, когато се смеят не само на тебwinking smiley
:]
*sos*Ти верно си мноу забавен! Вече и точна дата си ми определил. :] Пазара е сбор от фантазиите на хиляди продавачи с различен интелект, информираност, нужди и причини за продажба. Така, че тва е тромав пазар. Аз през цялото време говоря за събития които ще станат причина за промяна на тренда стръмно накъде? Надолу, Любимец 31, надолу, а не тва дето си фантазирате с Камелия, Имотко и ИИИБ (Имотния Инквизитор Иворад Безумний!)
Quote
darkside
Вече и точна дата си ми определил. :]

Ооооо - да!
Налице е точна дата за началото на ежедневни майтапи с теб - 1.03.2012.
Готви се!
:]
Имаше кредити, цените на имотите бяха нагоре.
Има земеделски субсидии, цените на зем. земи нагоре.
Има свободни пари, златото нагоре.

Първото го резнаха. Балонът се пукна. По-скоро, издиша, лека полека.
При второто - вечно ли ще ги има тези субсидии?
Третият балон, който го държи, може да му се пукнат тъпанчетата, защото ще пукне с трясък и ще спихне бързо. moody smiley

Quote
kuku987

има и други 'стабилни' валути.

Въпросче, за много пари ... :-[ Би ли споделил кои мислиш, че са те? smiling smiley *drink1*

Весела Коледа на всички! Бъдете живи и здрави, другото ще го изтикаме, някак си. Най-важната инвестиция, никой не може да ни отнеме - ние.

Понеже е Коледа, а аз съм влязла в темата на Дарки, не мога да не уважа домакина, с едно подаръче. smiling smiley *drink1*



Наздраве и ... take it easy ... ножът е дървен! winking smiley *drink1**rose*
Quote
камелия
[

Това, ако си го изцепил и в съда, си потресъл и съдиите, и вещите лица.........а, авторите на учебниците, в които е застъпена материята, са се гръмнали моментално.

В съда лелке, се "изцепват" по тези въпроси вещи лица дето знаят да смятат. А ти май си препила снощи щото и "учебници по цени на строителство " си почнала да халюцинираш .
Ама продължаваш да си смешна - както винаги -
Щях да забравя - Да внимаваш през следващите дни ,щото в Люлин след ден-два се окрива сезона за "отстрел" на лъжливи бивши брокерки .За ценен трофей се смята такава на която "мозъчните гънките не се виждат но си личи ,че ги няма ".Стискам ти палци !
Честита Коледа Муза !
*drink1*
*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход