Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: За съвет
06-12-2011 - 15:31:49
avatar
Quote
TZARS

Благодаря на всички за съветите.
Получих запитване от мой познат дали е добре да се хвърли на този имот.
Той прочете вашите отзиви. Аз си имам мнение, което съвпада с вашите.
Принципно погледнато - дневен тракт, спалня, баня и тоалет, тераса - всичко е ОК.
Реално - спалня преходна от дневната, изложение север - северозапад, дневния тракт е с внушителните 10.37 кв.м., входното антре е повече от скромно, терасата и тя е мини. За обитаване от семейство (особено с дете) е мъка.
Цената, издаването по БДС, е част от екзотиката.
Защо проектантите рисуват толкова непрактични жилища?

Янев, благодаря за съвета ти за поглед и на други имоти.
Партера Дружба 25.000 е гараж, 50 кв.м., рисков за обитаване.
Re: За съвет
06-12-2011 - 15:43:16
Купувайте боклуците пък после въй въй ква стана.Това става за кучешка колиба



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-06 15:43 от batko.
Re: За съвет
06-12-2011 - 15:43:49
Проектантите рисуват толкова непрактични жилища защото са кацнали случайно на тази позиция.
Какви чудесии съм гледал и съм се чудел "това защо не е така ами така", и то без да имам опит и образование smiling smiley

Погледни проектите (така де, със сигурност си ги виждал вече) на Др. Иванов в другата тема и виж какво се нарича качествено разпределение, над което е мислено и е струвало x100 winking smiley

Това в Дружба нямаше вид на гараж от снимките - височина, много прозорци, само една пречеща колона...
Сам виждаш защо не обичаме много много пишман "брокерите" с лъжливите обяви winking smiley
И все пак ако е гараж е една не малка причина да се отбие много сериозно от цената winking smiley

Успех!
Re: За съвет
06-12-2011 - 16:00:52
avatar
Quote
TZARS

Защо проектантите рисуват толкова непрактични жилища?

Не защото са некадърни- просто зависят от пишман- инвеститорите, които искат да оползотворят всеки сантиметър, като го вкарат в жилищна площ.
Така се раждат безумия като в сградите на "Аспекти", където има балкон пред прозореца на стаята, но няма врата, през която да излезеш на него.
Re: За съвет
06-12-2011 - 16:09:43
avatar
Точно поради калпаво проектиране, породено от инвеститорска лакомия ( и балон в цените на НИ, най-вече! ), когато човек иска да живее в нормално жилище му се налага да обедини в едно две-три от горепосочените. Едва тогава, може да е спокоен, че ще влиза в домът си с удоволствие, а не с погнуса и досада.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: За съвет
06-12-2011 - 17:18:23
Иванов е гоем оптимист за наем в Бургас на тая кочина 400 лв. аз сега плащам в София в Борово за нов апартамент толкова ама е 78 кв.м
Re: За съвет
06-12-2011 - 17:25:24
Може да плащаш толкова, но ти не си специалист по преотдаване, а аз. Толкова могат да се вземат(евентуално, защото не знам как е в Бургас), когато апартамента се направи за трима студенти/ки - 150 за самостоятелната стая и 2 по 100-125 за двойката. Това са напълно разумни цени за студенти.
Re: За съвет
06-12-2011 - 17:54:15
а бе Иванов те студентите ако искат да живеят 3ма в стая то и в студентските общежития за 20 лв на месец може
Re: За съвет
06-12-2011 - 21:29:48
Quote
TZARS
Quote
TZARS

Апартаментчето е просто едно бижу при една цена от около 10 000 евро може лесно да е продаде на някой студент.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: За съвет
06-12-2011 - 22:03:23
A за 8000 би го купил и ти, особено ако ти направят и една 10% отстъпка в последния момент.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход