Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има и такива цени

Публикувано от TZARS 
Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 18:15:49
Имотко къде я виде инфлацията бре. след 5 години с 200К ще си купи един вход
Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 18:25:41
avatar
Quote
nradev
Имотко къде я виде инфлацията бре. след 5 години с 200К ще си купи един вход

Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 19:22:03
Quote
Imotko
Както е тръгнало, с тия 200 000 евро след пет-шест години ще можеш да си вземеш 2 панела в Младост.
Явно панелка в Младост ще е новия хит в София. Цените се очакват да се покачват там. *pardon*
Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 22:25:12
Quote
др. Иванов
Няма евтино и хубаво нещо, освен фурнаджийския хляб! Дори един апартаменти или къща да са идеални по всички показатели, ако са евтини означава, че блокът е населен с цигани, а квартала с изпаднали пенсионери и никой разумен човек няма място там...
Др Иванов както винаги ни просветли с божествената си мъдрост.
България. Хубава малка страна.
2 500 000 пенсионери със средна пенсия около 100 (сто) евро. Мисля че доста успещно се класират за титлата "изпаднали пенсионери".
500 000 цигани. но комент.
500 000 турци (що годе разумни, но не особено богати хора, или поне 99% от тях)
1 500 000 работещи със средна заплата 300 (триста) евро.
1 милион клатикурци в държавния сектор.
1 милион деца.
Половин милион безработни.

Ерго.
Другаря е просто не знае колко е прав за цените в т.нар. ДЪРЖАВА българия.
П.С. Доста от разумните хора се изнесоха наистина.
Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 22:36:02
avatar
Quote
Panther1

Ерго.
Другаря е просто не знае колко е прав за цените в т.нар. ДЪРЖАВА българия.
П.С. Доста от разумните хора се изнесоха наистина.

Ерго, ти не само не си сред разумните, но не си и сред можещите да си купят нещо в " ДЪРЖАВА българия".................

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Има и такива цени
21-11-2011 - 23:02:44
Камелия, просто не знаете колко сте смешна и жалка.
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 00:19:50
Imotko а колко ще са заплатите в евро щом като панелка 60квадрата у Младост ще струва 100000евро?
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 09:09:07
avatar
Quote
Imotko
Не го казвам в смисъл, че ще си купиш панел, а че парите ти толкова ще струват след 5-6 години висока инфлация.

Ха-ха, имотко се е набълбукал с кредити и само хиперинфлация / и то в евро, забележете smiling smiley / го устройва. Само че, тези от които зависи дали ще има такава и кога първо ще отнемат от "малкия" човек всичко каквото има, а и дългове ще му оставят smiling smiley

Та инфлация все някога ще има, но тогава ще ви е все едно на тия с кредитите, щото вече нищо няма да ви е останало. И няма да е тази, нито следващата година. Може би след 3-4 ...

И в Библията е казано "Тоз дето има всичко ще му се даде, а на тоз дето няма ще му се вземе и туй що има" Цитирам по памет, може е да не е точно така написаното, но смисъла е този.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 12:45:49
Много ви е страх от тия пусти кредити бе, защо така?

ПП Нямам, пиле шарено, пукнат кредит. Ще ми се да имам, ама не мога да измисля за какво печелившо да го използвам.
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 16:23:22
Quote
Imotko
Много ви е страх от тия пусти кредити бе, защо така?

ПП Нямам, пиле шарено, пукнат кредит. Ще ми се да имам, ама не мога да измисля за какво печелившо да го използвам.
Kaк за какво.За апартамент щото нали ще поскъпват та да спечелиш
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход