Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има и такива цени

Публикувано от TZARS 
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 17:07:09
на брокери с 1 сделка годишно кредит не дават
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 17:43:48
Quote
Imotko
Нямам, пиле шарено, пукнат кредит. Ще ми се да имам, ама не мога да измисля за какво печелившо да го използвам.
Ами вземи няколко апартамента бе Imotko с кредит, нали ще им се качват парите, ще става голяма инфлация. Да те светна по твои думи панел в Младост ще расте безумно в скоро време winking smiley
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 21:19:47
5-6 години не е скоро време, не ми се чака толкова, за да поскъпнат в Младост.
И говоря, че няма в какво да се инвестира, а не, че апартаментите с кредит са инвестиция.
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 21:22:34
avatar
Quote
nradev
на брокери с 1 сделка годишно кредит не дават

И на кибици, чакащи 149$ на жълтите павета, също не дават.:]
Re: Има и такива цени
22-11-2011 - 21:45:25
И кат фалира, да не са станали в Атина по 149 евро?
Re: Има и такива цени
23-11-2011 - 08:39:41
на мене ми дават ама не искам.11% ГПР ми се види дибело.
Re: Има и такива цени
23-11-2011 - 09:59:06
Quote
Imotko
5-6 години не е скоро време, не ми се чака толкова, за да поскъпнат в Младост.
И говоря, че няма в какво да се инвестира, а не, че апартаментите с кредит са инвестиция.
Да се инвестира винаги има в какво но трябва акъл за тази работа.Освен това трябва и да си работлив.Да седиш на стола и да чакаш да инвестираш в нещо което без да се трудиш ще ти докарва много пари е илюзия.Така че Имотко можеше да си мечтаеш колкото искаш.И да мрънкаш.То е като тези които не искат да работят и се оправдават с безработицата и ниските заплати
Re: Има и такива цени
23-11-2011 - 10:13:46
Работлив съм бе, колкото трябва. Естествено, че минаха времената да печелиш от въздуха. И не съм мрънкал, само съобщавам печалния факт, че трудно се намира в какво човек да си вложи парите, било то имот или нещо друго.
Re: Има и такива цени
23-11-2011 - 10:42:36
Тука Имотко е прав . По време на криза в какавото и да инвестираш е много вероятно да загубиш. така че е най-добре по кеш да стоиш. а и дават 8% на депозит в лева някой банки.
Re: Има и такива цени
23-11-2011 - 18:42:29
Quote
др. Иванов
Няма евтино и хубаво нещо, освен фурнаджийския хляб! Дори един апартаменти или къща да са идеални по всички показатели, ако са евтини означава, че блокът е населен с цигани, а квартала с изпаднали пенсионери и никой разумен човек няма място там.

Не мога да повярвам, че докато ме е нямало Иванов е направил такъв огромен скок в развитието на теориите си.
Най-накрая е прогледнал за една от причините панелите в гетата като Обеля, Люлин, Дружба, Левски да са с най-ниски цени - обитателите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-23 18:47 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход