Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

частен търг

Публикувано от nradev 
Re: частен търг
25-10-2011 - 15:54:05
Quote
nradev
1.2 етажа на 1ви 130кв.м на 2ри 620 има паркинг отпред 120кв.м. тухла масивно. има 2 асансиор по 600кг. товароподемност баня и тоалетна.има оборудване за сладкарско и хлебопроизводство.
2.Видин централен район бул.Панония на булеварда е. съседство други промишлени сгради.
3.има електричество
4.има вода
5.не знам за разрешителни и ограничения.
6.собственика е кооперация.няма тежести. има наемател наем 1000 лв. с ддс.
7.засега е обявено за 250 000 лева. в този сайт. но мисля началната на търга да е някъде 140 000-150 000.има 37 посещения в сайта но нито едно обаждане.

OK!
Сега да уточним:
1. След като първият етаж е 130, а вторият - 620, вероятно се продава дял от сграда? Би ли уточнил? Така и не стана ясно върху какъв парцел и с каква собственост върху парцела е построеното?
2. Собственик е кооперация? Има ли надлежно решение на управителния орган за продажбата? Има ли надлежно упълномощени лица по извършване на сделката?
Re: частен търг
25-10-2011 - 16:01:59
продава се с идеална част от земята . има решение на общо събрание . не трябва да се упълномощава никои то кооперацията си има управител и той подписва. много въпроси много спам и никои не ми отговори конкретно на въпроса.
Re: частен търг
04-11-2011 - 19:19:30
Quote
nradev
искам да продам промишлено помещение във Видин обаче инереса е слаб. чудя се дали не е добре да се продаде на търг за да стане по-бързо. някой може ли да ме насочи кои може да ми организира търга има ли някаква законова уредба и колко биха били разходите.
Jores от форума май се занимаваше с подобни работи, но не знам дали и с бизнес имоти работи. Преди време за една къща на 40 км. от София тук беше споменал, че се опитва да я продава на търг. Питай все пак - Успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход