Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

частен търг

Публикувано от nradev 
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:55:33
Quote
камелия
Quote
batko
Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Quote
ivorad

Намали парцуцата, сладур. Пелтечиш все по-невменяемо.....
:]

Ми, така обясняват тия- има- няма 100 души в България, дето имат една много тайна професия, за която учат мноого дълго, па после работят цели 10г., докато извадят ей този резултат!:]
Mи нали това ти обяснявам че си тъпа и не разбираш какво ти говоря.Недей си вря задника там дето някои си мерят пишките.Щото на теб няма да ти го отпорят.Прекалено отвратителна си.Невярвам на този свят да има човек способен да изпие такова количество алкохол че да те опъне.
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:58:39
Quote
ivorad
Quote
batko

Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Умнико, ето ти данните за населението на гр.Видин от сайта на НСИ - 48 071. Със и без товар - точно толкова, според последното преброяване. Извини се на човека за простащината си, ако обичаш!
Хайде, да видим как ще го направиш!
:]
Специалистта иди и го купи.Ако населението само на Видин е толкова а електрическия товар е 20 мегавата на целия Видински окръг на практика това означава че там много хора са дори без ток.Какъв бизнес ще правиш там че не мога да схвана.Я вземи умнико та обясни
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:03:31
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Умнико, ето ти данните за населението на гр.Видин от сайта на НСИ - 48 071. Със и без товар - точно толкова, според последното преброяване. Извини се на човека за простащината си, ако обичаш!
Хайде, да видим как ще го направиш!
:]
Специалистта иди и го купи.Ако населението само на Видин е толкова а електрическия товар е 20 мегавата на целия Видински окръг на практика това означава че там много хора са дори без ток.Какъв бизнес ще правиш там че не мога да схвана.Я вземи умнико та обясни

Батко, населението на Видин е точно 48 071. Извини се на човека за обвиненията в лъжа, не се крий малоумно зад приказки за електрически товари!
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:05:14
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Умнико, ето ти данните за населението на гр.Видин от сайта на НСИ - 48 071. Със и без товар - точно толкова, според последното преброяване. Извини се на човека за простащината си, ако обичаш!
Хайде, да видим как ще го направиш!
:]
Специалистта иди и го купи.Ако населението само на Видин е толкова а електрическия товар е 20 мегавата на целия Видински окръг на практика това означава че там много хора са дори без ток.Какъв бизнес ще правиш там че не мога да схвана.Я вземи умнико та обясни

Батко, населението на Видин е точно 48 071. Извини се на човека за обвиненията в лъжа, не се крий малоумно зад приказки за електрически товари!
И как ги преброи.Толкова са по документи.30000 са в Италия и Испания умнико.
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:08:12
Quote
batko


Батко, населението на Видин е точно 48 071. Извини се на човека за обвиненията в лъжа, не се крий малоумно зад приказки за електрически товари!
И как ги преброи.Толкова са по документи.30000 са в Италия и Испания умнико.[/quote]

Умниче, не съм ги преброил аз. Преброени са от служители на НСИ по време на преброяването в началото на тази година. Броят се само налични хора, тези в Италия - цъ.....
И това ли не си спомняш вече?
:]
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:25:52
Quote
ivorad
Quote
batko


Батко, населението на Видин е точно 48 071. Извини се на човека за обвиненията в лъжа, не се крий малоумно зад приказки за електрически товари!
И как ги преброи.Толкова са по документи.30000 са в Италия и Испания умнико.

Умниче, не съм ги преброил аз. Преброени са от служители на НСИ по време на преброяването в началото на тази година. Броят се само налични хора, тези в Италия - цъ.....
И това ли не си спомняш вече?
:][/quote]
Казах лека нощ
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:29:50
Quote
batko

Казах лека нощ

А извиненията към човека, когото неоснователно обвини в лъжа? Къде са те?
sad smiley
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:35:14
avatar
Quote
batko

Mи нали това ти обяснявам че си тъпа и не разбираш какво ти говоря.Недей си вря задника там дето някои си мерят пишките.Щото на теб няма да ти го отпорят.Прекалено отвратителна си.Невярвам на този свят да има човек способен да изпие такова количество алкохол че да те опъне.

Хубаво, де! Разбрахме, че за теб удоволствията са изотзад.
Ама, нали не мислиш, че всички в този форум са със " специфични" предпочитания, като теб?
Що не си береш грижата за собственото опъване, че винаги еднополовата любов е по- сложна, а си се загрижил за моя интимен живот?
Защо ме предизвикваш да ти кажа, че в дебелите книги си пише, че тоя, дето обича пресекливо дишане зад гърба си и болка от кръста надолу, не си мери израстъка, щото му служи единствено в писоара?
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:50:44
1.2 етажа на 1ви 130кв.м на 2ри 620 има паркинг отпред 120кв.м. тухла масивно. има 2 асансиор по 600кг. товароподемност баня и тоалетна.има оборудване за сладкарско и хлебопроизводство.
2.Видин централен район бул.Панония на булеварда е. съседство други промишлени сгради.
3.има електричество
4.има вода
5.не знам за разрешителни и ограничения.
6.собственика е кооперация.няма тежести. има наемател наем 1000 лв. с ддс.
7.засега е обявено за 250 000 лева. в този сайт. но мисля началната на търга да е някъде 140 000-150 000.има 37 посещения в сайта но нито едно обаждане.
Re: частен търг
24-10-2011 - 22:52:16
моля да не ми се оспамва темата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход