Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !

Публикувано от DonCorlleone 
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:00:05
avatar
Quote
nradev
камелия не може да смета 1000 лева от 2001 са сега 571 или по точно 1000/1.75=571 а не 250 както каза

Не съм го смятала аз, а е мнение на човек, много по- знаещ от мен и теб..
Дори и да не беше, дори и твоето да е вярно, пак излиза, че всичките писания за печалбата от държаните в банката пари и натрупаните лихви, са силно преувеличени.:]
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:07:37
Quote
камелия
Quote
nradev
камелия не може да смета 1000 лева от 2001 са сега 571 или по точно 1000/1.75=571 а не 250 както каза

Не съм го смятала аз, а е мнение на човек, много по- знаещ от мен и теб..
Дори и да не беше, дори и твоето да е вярно, пак излиза, че всичките писания за печалбата от държаните в банката пари и натрупаните лихви, са силно преувеличени.:]
Ти наистина си отвратителна.Някога в живота си използвала ли си думичките Извинявай и Сгреших.Никога не падаш по гръб.Смятал го бил друг който много знае.Е видно е ти колко знаеш щом се доверяваш на други кухавелници като теб
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:13:00
avatar
Quote
batko

Ти наистина си отвратителна.Някога в живота си използвала ли си думичките Извинявай и Сгреших.Никога не падаш по гръб.Смятал го бил друг който много знае.Е видно е ти колко знаеш щом се доверяваш на други кухавелници като теб

Да съм писала нещо на теб, че си вреш гагата- дето двама и ти- трети?
Да, не съм го смятала аз и да, вярвам на човека който го е казал.
Ако можеш да докажеш, че е грешно- но, само ако това ти е специалността, а не се изживяваш пак като пишман- специалист по всичко, направи го.
И други, които разбират, нека смятат и да кажат.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:25:33
avatar
Quote
batko

Пак се изказваш неподготвена.Ти изобщо можеш ли да се спреш или простотията ти е неудържима.Ето един депозит в евро лихвите на който не са променяни повече от 10г.И да не вземеш да плямпаш глупости щото става дума за 7.5% лихва на година и за сума над 25000евро.Щом сме тръгнали да купуваме не сме голтаци като теб.И не живеем в катун в Люлин.Ако и от химия разбираш толкова ясно е защо си безработна и живееш в катуна.Наема в Хиподрума е по висок за да не ровиш по кофите.
[www.corpbank.bg]

Къде се вреш и ти- барабар Петко с мъжете?
"Тръгнал да купува", значи и стигнал, и купил.
А, приказващ тъпотии- такъв, дето бил търсел от 4-5 години, ама нищо свястно не бил намерил.
Забрави ли, селчо, че според теб София е гето?
Какво значение има в кой квартал ще търсиш, като хем няма да купиш, хем все в гето ще бъдеш?:]
И да- наемът на Хиподрума е височък- не като за намиращи си за по няколко месеца работа общаци като теб.
Ако имаше някоя сива клетка в повече, можеше и да схванеш какво пише в откъса, който съм публикувала, ама като няма- няма..... winking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:26:49
Darkside ,много благодаря.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:28:51
Ками кои е тоя гигант на финасовата мисъл дето знае да смета повече от мен



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 16:29 от nradev.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:37:58
Quote
камелия
Quote
batko

Пак се изказваш неподготвена.Ти изобщо можеш ли да се спреш или простотията ти е неудържима.Ето един депозит в евро лихвите на който не са променяни повече от 10г.И да не вземеш да плямпаш глупости щото става дума за 7.5% лихва на година и за сума над 25000евро.Щом сме тръгнали да купуваме не сме голтаци като теб.И не живеем в катун в Люлин.Ако и от химия разбираш толкова ясно е защо си безработна и живееш в катуна.Наема в Хиподрума е по висок за да не ровиш по кофите.
[www.corpbank.bg]

Къде се вреш и ти- барабар Петко с мъжете?
"Тръгнал да купува", значи и стигнал, и купил.
А, приказващ тъпотии- такъв, дето бил търсел от 4-5 години, ама нищо свястно не бил намерил.
Забрави ли, селчо, че според теб София е гето?
Какво значение има в кой квартал ще търсиш, като хем няма да купиш, хем все в гето ще бъдеш?:]
И да- наемът на Хиподрума е височък- не като за намиращи си за по няколко месеца работа общаци като теб.
Ако имаше някоя сива клетка в повече, можеше и да схванеш какво пише в откъса, който съм публикувала, ама като няма- няма..... winking smiley
Tи изобщо не можеш да разбереш какво работя.В държавата сме 100 човека.Дълго се учи и после трябват поне 10 години работа.Какво да обяснявам на такава като теб.Умствения ти багаж е малко...Човек който живее с 200 евро от наем на курник тръгнал акъл да раздава.Я намери някой да те почерпи че не можеш да си платиш сметките с тоя доход.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 16:47:50
avatar
Quote
batko

Tи изобщо не можеш да разбереш какво работя.В държавата сме 100 човека.Дълго се учи и после трябват поне 10 години работа.Какво да обяснявам на такава като теб.Умствения ти багаж е малко...Човек който живее с 200 евро от наем на курник тръгнал акъл да раздава.Я намери някой да те почерпи че не можеш да си платиш сметките с тоя доход.

Ми, що не пробваш да си кажеш, пък който разбрал- разбрал? Ама, като ти гледам умствения багаж и изхвърлянията, едва ли ще измислиш нещо читаво, което се учи дъъъъъъъъъъъъълго, пък после се работи 10 години, та накрая остават 100 души в държавата, които го могат.:]
Ти би по хвалба и Джавчо, и форумния му близнак. Разбира се, по ялова хвалба в стил " аз съм по- по- най".
Хайде, давай- притаих дъх и слушам.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 17:01:16
Quote
камелия
Глупчо, как да ти " вервам", като тя ми помогна да постигна това, което поисках?

Идеха ли от кол и въже в София да купуват кимизарници?- идеха.

Я виж ти каква цел е имала аутсайдерката. *bow*
Да дойдат повече аутсайдери като нея, за да не се набива толкова на очи в калабалъка.
Обаче изненадващо за нея, сега не може да живее в апартамента си в "най-добрия" квартал Хиподрума, защото блока се напълнил с аутсайдери.
Добре са се развили нещата.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 17:09:55


Това ограденото не трябва ли да е с малка буква, демагогстваща неграмотнице.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 17:14 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход