Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !

Публикувано от DonCorlleone 
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 17:49:59
avatar
Quote
javcho


Това, ограденото, не трябва ли да е с малка буква, демагогстваща неграмотнице?

Не, Джавкаща куха лейко.
Диагнозата се пише с главна буква. Уважение към заболяването, демек! Не към боледуващия.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 17:51:48
един приятел продаде миналата седмица в Ботунец 2стаен панел за 13300 еуро. беше в добро състояние



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-19 17:53 от nradev.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 17:56:12
Quote
камелия
Quote
javcho


Това, ограденото, не трябва ли да е с малка буква, демагогстваща неграмотнице?

Не, Джавкаща куха лейко.
Диагнозата се пише с главна буква. Уважение към заболяването, демек! Не към боледуващия.

Никакво уважение, направо си неграмотна.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 18:31:21
avatar
Quote
камелия
Не, Джавкаща куха лейко.
Диагнозата се пише с главна буква. Уважение към заболяването, демек! Не към боледуващия.

Quote
javcho
Никакво уважение, направо си неграмотна.

Диагнозата (от гръцки- установявам, разпознавам) е медицински термин за точно означаване на болестното състояние на пациента.
Диагнозата, това е собственото име на болестта. Затова се пише с главна буква.
Казах ти да спреш с наркотиците, ама не чуваш.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 20:01:10
Интересно какъв човек ще се заинтересува от Ботунец ?
За цените в нормалните квартали или центъра като средна стойност е интересно. Ботунец, Христо Ботев, Филиповци, Обеля, Люлин и др. такива какво има да се коментират.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 20:56:45
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
19-10-2011 - 21:41:01
Quote
камелия
Quote
batko

Tи изобщо не можеш да разбереш какво работя.В държавата сме 100 човека.Дълго се учи и после трябват поне 10 години работа.Какво да обяснявам на такава като теб.Умствения ти багаж е малко...Човек който живее с 200 евро от наем на курник тръгнал акъл да раздава.Я намери някой да те почерпи че не можеш да си платиш сметките с тоя доход.

Ми, що не пробваш да си кажеш, пък който разбрал- разбрал? Ама, като ти гледам умствения багаж и изхвърлянията, едва ли ще измислиш нещо читаво, което се учи дъъъъъъъъъъъъълго, пък после се работи 10 години, та накрая остават 100 души в държавата, които го могат.:]
Ти би по хвалба и Джавчо, и форумния му близнак. Разбира се, по ялова хвалба в стил " аз съм по- по- най".
Хайде, давай- притаих дъх и слушам.
Така както си притаила дъх внимавай да не усетиш учестено дишане зад врата и силна болка под кръста.
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
20-10-2011 - 13:30:18
Quote
nradev
Darkside ,много благодаря.
За нищо, приятелю! За мен беше удоволствие, тва е музика, която е извън рамките, ...........е Веско Маринов е друго нещо, там вече не съм достатъчно компетентен, кръгозора ми е твърде тесен, за да обхвана този колос на музиката, тва интелектуално, граничещо със свръхгениалност развитие без аналог в историята на музиката.....

Между другото новия световен рекорд по хвърляне на диск е поставен наскоро от жена (му), диска е бил новия албум на Веско.......
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
20-10-2011 - 14:14:10
avatar
Quote
batko

Така както си притаила дъх внимавай да не усетиш учестено дишане зад врата и силна болка под кръста.

Защо, имаш лоши спомени и те побиват тръпки, само като се сетиш как те болеше?smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Първата птичка пропя - Честит първи сняг колеги !
20-10-2011 - 16:46:21
Така както си притаила дъх внимавай да не усетиш учестено дишане зад врата и силна болка под кръста.
-------------
Бате, бате, това е нивото ти,простащина отвсякъде, а иначе имаш претенции !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход