Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Къде са тия нотариуси без работа?
Съвсем сериозно питам...че нещо в моя район не е да нямат работа.Едва си запазих час,и то за десет дена напред....
Quote
bashbroker

Освен смешен, си и жалък. Злобата и завистта толкова ли те изяждат, та затъваш все повече в простотии ?!
---------------

------------
Че от пазара на имоти представа нямаш е ясно, че не си виждал брокер, или нотариус - също, че и от новото строителство не разбираш - също, някоя друга тъпня да измислиш ?
На кое да ти завиждам? На материалното състояние? На неосведомеността за реалното развитие на икономиката, безработицата, стагфлацията, демографския проблем? На пълната липса на визия докъде доведе хаотичното некадърно, граничещо с престъпление ново строителство, което с отчаяни усилия се опитвате да пробутате с ипотека на поредния оФчи мозък ?
Вече и малките брокерченца знаят, че всеки панелен е с по-големи стаи, с по-добро разпределение и много по-здрав като строителство и с по-висок коефициент на сеизмична устойчивост? Аз обикалям цялата страна. В много населени места и малки градове годината е 1989-та, ама ти не го знаеш.......пътищата са от 80-те години! Тва, дето Тато е построил не успявате да го боядисате поне, да го поддържате, всичко се руши в тая шибана държава населена с мързеливи нискообразовани, нискоинтелигентни, нискоквалифицирани, мразещи себе си, мразещи се помежду си, обаче с големи претенции хуманоиди! Циганите и турците помежду си се уважават и си помагат, а "висшата" българска нация е безпрецедентен пример за обратното! Никаква иниациатива, желание да се създаде нещо над световния стандарт! Дори игла за шиене, ма да е качествена! Само далавери и "холивудски" мечти на кредит...и мноу чалга! В мисленето, в дрехите, в циците, в поведението! Тя вече не е стил в музиката а начин на живот!
Джиткай си там некое апартаментче седмично и си трайкай.....щото ако успяваш с поне пет-шест сделки с НИ месечно, (говоря за сделки над 50К. всяка една) направо си баровец като за вашите среди......Ти се радваш на моментното състояние, мен ме интересува перспективата, майна.........
Няма как да не се съглася с някои от нещата, написани от теб, не съм съгласен обаче с тонът ти, както винаги не търпящ възражение. За да сме на този хал, една от причините е, че "всеки работи работа, що не му е работа и кой кво докачи - влачи!", погледни себе си - раздаваш квалификации, изказваш се като последна инстанция за неща, от които явно не разбираш. Дали познавам страната не знаеш, ама пишеш простотии, идеално се вписваш в определението за българската нация, което сам си дал, аз не те харесвам, а ти харесваш ли се ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-17 12:42 от bashbroker.
В кои квартали в София не се вижда спиране на понижението на цените?В кои е спряло и в кои може би има и покачване на цените?
---------------
Няма еднозначен отговор на тези въпроси.
--------------------

В отделните квартали където има компактно циганско присъствие влияе ли това на цените на околните блокове?Големи булеварди до блоковете оказват ли влияние на цените понеже за мен това не означава "комуникативно" а ШУМ?
-----------------
Разбира се, че компактно циганско присъствие прави района непривлекателен и това влияе на търсенето, оттам на цените. Районите около големите булеварди са интересни за едни и не толкова за друти, но центъра си държи високи цени.
------------------------
Какво е влиянието на спирките на метрото върху цените?
------------------------------
По-често положително, освен ако кандидат - купувача не се е осведомил предварително, че бързо ще научи графика на метрото, следствие на това, че ще му се тресе под краката.
--------------------------
И последен въпрос за цените на селски къщи на запад от София?
-------------------
Най- различни са, тук също няма еднозначен отговор, затова пък има сайтове за имоти.
Батко, по въпроса с новото строителство например сме на много различни мнения Камелия и сме изразявали различно мнение, разликата между нас и вас, спорещите с нея е, че аз признавам, че тя като човек, занимавал се доста време с имоти е наясно с пазара, с това, което се случва и как точно се случва и я разбирам когато се дразни от някой, който не е стъпвал в кантора на нотариус, не е виждал брокер или нотариален акт, а раздава акъл и квалификации. Батко, батенце, с теб сме имали не един и два не особено приятни дуели и то е защото ти си част от брокеромразещите, а аз съм от другата страна и смятам, че няма друг участник на пазара , който да знае повече от брокерите за всичко, свързано с покупко-продажбата на имоти.
Quote
bashbroker
Батко, по въпроса с новото строителство например сме на много различни мнения Камелия и сме изразявали различно мнение, разликата между нас и вас, спорещите с нея е, че аз признавам, че тя като човек, занимавал се доста време с имоти е наясно с пазара, с това, което се случва и как точно се случва и я разбирам когато се дразни от някой, който не е стъпвал в кантора на нотариус, не е виждал брокер или нотариален акт, а раздава акъл и квалификации. Батко, батенце, с теб сме имали не един и два не особено приятни дуели и то е защото ти си част от брокеромразещите, а аз съм от другата страна и смятам, че няма друг участник на пазара , който да знае повече от брокерите за всичко, свързано с покупко-продажбата на имоти.
Нещо бъркаш не мразя брокерите.И тук както във всяка професия има случайно попаднали.Е тея не са приятни и собствениците на големи агенции също са изключително неприятни.Не мога да мразя хора които си изкарват парите като обикалят по цял ден София в пек и студ когато вали дъжд.Особено неприятни са ми мързеливите брокери и тарикатите такива.Не може да продаваш апартамент и като те питат колко квадрата е спалнята или има ли втора баня да не знаеш.Не може след като един обект не се продава повече от година на исканата цена той да продължава да се продава по сайтовете.Човекът трябва да бъде посъветван че брокерите не продават мечти и желания а жилища.Особено неприятно е един апартамент да се продава от 20 различни агенции на различни цени.Неприятно е да се опитват да ти пробутват апартаменти в един квартал а те да се оказват в друг.Тези ваши колеги петнят свестните.На мен са ми излизали с много селски номера.Например слагат по ниска цена и като им звъннеш ти определят среща.Отиваш на срещата и ти казват ами преди час имаше оглед и оставиха капаро.Ние сме нова агенция и работим на един процент а не като колегите на три.Имаме други подобни жилища елате до офиса да ви ги покажем.......
.Особено неприятно е един апартамент да се продава от 20 различни агенции на различни цени
--------------
За всичко останало си прав, горното обаче не е брокерска вина, а на продавачите,които не схващат, че ако един имот се предлага от повече от една агенция не става по - продаваем.
Quote
bashbroker
В кои квартали в София не се вижда спиране на понижението на цените?В кои е спряло и в кои може би има и покачване на цените?
---------------
Няма еднозначен отговор на тези въпроси.
--------------------

В отделните квартали където има компактно циганско присъствие влияе ли това на цените на околните блокове?Големи булеварди до блоковете оказват ли влияние на цените понеже за мен това не означава "комуникативно" а ШУМ?
-----------------
Разбира се, че компактно циганско присъствие прави района непривлекателен и това влияе на търсенето, оттам на цените. Районите около големите булеварди са интересни за едни и не толкова за друти, но центъра си държи високи цени.
------------------------
Какво е влиянието на спирките на метрото върху цените?
------------------------------
По-често положително, освен ако кандидат - купувача не се е осведомил предварително, че бързо ще научи графика на метрото, следствие на това, че ще му се тресе под краката.



Благодаря!
--------------------------
И последен въпрос за цените на селски къщи на запад от София?
-------------------
Най- различни са, тук също няма еднозначен отговор, затова пък има сайтове за имоти.
Quote
bashbroker
.Особено неприятно е един апартамент да се продава от 20 различни агенции на различни цени
--------------
За всичко останало си прав, горното обаче не е брокерска вина, а на продавачите,които не схващат, че ако един имот се предлага от повече от една агенция не става по - продаваем.
Ами ако агенцията си държи на името ще накара продавача да подпише документ че имота ще се продава само при тях.Ако не иска довиждане.И ако всички брокери са почтени такива ще си продават имотите сами.Като продаваш един имот примерно 6 месеца на определена цена и никой не го иска този имот трябва да се махне от продажбите а собственика да си прави каквото иска.То и аз искам да ми е гадже Джулия Робъртс ама нямаааааааа.Трябва да се разбере че с тарикатлъци няма да стане.Почтенност трябва в този занаят.
днес графиката яко надолу
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход