Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-08-2011 - 18:27:11
Не са ебавайте с панелките,че ще ви надживеят.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-08-2011 - 19:31:14
Панелките ще надживеят много от обитателите си. Това не ги прави по-хубави....Изобщо, да живееш в една сграда с още 60 или 100 семейства и да се съобразяваш с тях не е хуманно.Няма смисъл да се лъжем, знам, че много от вас живеят в панелен.Не се засягайте от истината....Да хвалиш панелка е проява на лош вкус. Или на липса на критерий. Тва не е здравословно жилище. Живеейки в панеляк не си индивидуалност а част от гетото, чуваш всички, и те чуват тебе - как се храниш, караш на жена си, чукаш........
В Берлин санирана панелка струва (офертна цена) от 10 000 до 40 000Е. при средна работна заплата към 2700Е. сиреч 14 - 15 заплати макс. При тва са санирани доста добре, по български?! Тва приравнено към БГ стандарта прави към 10 - 12 хил. лева макс. цена. Пак повтарям, санирана сграда!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-04 21:02 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-08-2011 - 20:39:19
Пак ли легендите за немското качество...Тоя мит е като историята за Моисей в пустинята...докато има и един,вярващ в "немското качество" ,ще продължава да се сее тая зараза...
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-08-2011 - 21:08:38
Quote
salvador
Пак ли легендите за немското качество...Тоя мит е като историята за Моисей в пустинята...докато има и един,вярващ в "немското качество" ,ще продължава да се сее тая зараза...
Докато има и един вярващ в панела и неговите "качества" ще има безумни твърдения...............
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
04-08-2011 - 21:23:40
Панелните сгради все още имат основен дял в сградния фонд,без изгледи това да се промени лесно в бъдеще.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
05-08-2011 - 12:38:40
Quote
salvador
Панелните сгради все още имат основен дял в сградния фонд,без изгледи това да се промени лесно в бъдеще.

Скоро, след санировка ще станат най-привлекателните оферти на пазара. То и само те ще останат като за сривльовци.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
05-08-2011 - 12:51:19
Quote
Lubimec13
Quote
salvador
Панелните сгради все още имат основен дял в сградния фонд,без изгледи това да се промени лесно в бъдеще.

Скоро, след санировка ще станат най-привлекателните оферти на пазара. То и само те ще останат като за сривльовци.
Прав си, така е майна. Съгласен съм. На цени между 5000 / 15000 лева и санирани ще са мноу привлекателни.....Нали знаеш кво съм казал за март 2012-та.............
Само като кажете на баба Иванка от 6-тия етаж, че требва да даде 5 бонки за саниранИтУ, викайте и линейка, че мое да получи инсулт жената......Тва задължително саниране мое да създаде нова вълна кредитни роби.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
05-08-2011 - 13:30:42
Нали на това разчитате? Някой да изпадне в нужда и да му партите ЧСИ? Защо се оплаквате?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
05-08-2011 - 14:21:49
Quote
Lubimec13
Нали на това разчитате? Някой да изпадне в нужда и да му партите ЧСИ? Защо се оплаквате?
Никой не се оплаква, майна! Ти май си в панелен и ти е криво, ама аз не съм те вкарал в него! Знайш ли кви вълнови полета се индуктират в тоя железор в панелите? Сигурно сънуваш архангел Михаил нощем и секви странни неща..... Ми тва е разгъната антена бре! Па ако и GSM клетка сте си набили отгоре заради наема, уеле мауе.....знайш ли що ти загрява ухото кат говориш с тИлИфона по-дълго? Микроуеле! Всичко, дет почва с "канцеро........" го очаквайте в бъдеще! Микроуеле на покрива, ама големо, не кат тва в кичън бокса..........

. Знаеш ли коя се очертава като най-голямата агенция за недвижими имоти следващите пет години в БГ?

Казва се ЧСИ!!!
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
05-08-2011 - 14:49:21
avatar
Quote
darkside
Quote
Lubimec13
Нали на това разчитате? Някой да изпадне в нужда и да му партите ЧСИ? Защо се оплаквате?
Никой не се оплаква, майна! Ти май си в панелен и ти е криво, ама аз не съм те вкарал в него! Знайш ли кви вълнови полета се индуктират в тоя железор в панелите? Сигурно сънуваш архангел Михаил нощем и секви странни неща..... Ми тва е разгъната антена бре! Па ако и GSM клетка сте си набили отгоре заради наема, уеле мауе.....знайш ли що ти загрява ухото кат говориш с тИлИфона по-дълго? Микроуеле! Всичко, дет почва с "канцеро........" го очаквайте в бъдеще! Микроуеле на покрива, ама големо, не кат тва в кичън бокса..........

. Знаеш ли коя се очертава като най-голямата агенция за недвижими имоти следващите пет години в БГ?

Казва се ЧСИ!!!

Отдавна не бях чел толкова големи глупости. Кой ти ги каза тия неща за индуктираните вълнови полета, и особено за антената отгоре? Ако е тролене, съм съгласен smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход