Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
25-10-2011 - 09:58:35
Quote
batko

И къде реших башброкера какъв баща е?Ти наистина си пишеш ей така колкото да се намираш на работа.

Цъ, Умнико, никога не пиша "просто така", дори когато се забавлявам с аграри. Ето какво си казал за Башброкера в качеството му на баща:


Quote

А башброкера просто си измисля.Няма никакви деца прави се на такъв какъвто не е.


Това ако не е оценка за личността на събеседника, в частност - какъв баща е / за теб той не е просто лош баща, "баща" е!/ - здраве му кажи!
Сега си свободен да ми обясниш колко много си зает с работа и как нямаш време да се занимаваш с простаци, като мен :]
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
25-10-2011 - 10:03:15
Како, пардон , батко, да ти пратя ли синовете ми да ти разкажат какъв баща съм ? 193/ 104 и 189/84 са им габаритите, само поискай и ще ги получиш.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
25-10-2011 - 17:20:15
Quote
bashbroker
Како, пардон , батко, да ти пратя ли синовете ми да ти разкажат какъв баща съм ? 193/ 104 и 189/84 са им габаритите, само поискай и ще ги получиш.

Няма нужда, вече разбрахме цялата Ви рода каква е. smiling smiley
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
25-10-2011 - 17:24:00
Какво разбра бе, мамин сладък bota156 ?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
25-10-2011 - 22:32:50
Quote
bashbroker
Како, пардон , батко, да ти пратя ли синовете ми да ти разкажат какъв баща съм ? 193/ 104 и 189/84 са им габаритите, само поискай и ще ги получиш.


Еееех оня ден му трябваха на един клиент хора да товарят едно скеле доста квадрати.Щяха да свършат работа.:]
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
26-10-2011 - 08:10:30
Темата не беше ли "Бисери и вицове..."?Това ли ви е чувството за хумор?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
02-11-2011 - 11:21:29
avatar
Знаеш ли, че Робин Худ е взимал пари от богатите и ги е давал на бедните?
- А с какво е живеел?
- От лихвите!
:}
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
02-11-2011 - 11:56:33
Quote
ivorad
Quote
batko

И къде реших башброкера какъв баща е?Ти наистина си пишеш ей така колкото да се намираш на работа.

Цъ, Умнико, никога не пиша "просто така", дори когато се забавлявам с аграри. Ето какво си казал за Башброкера в качеството му на баща:


Quote

А башброкера просто си измисля.Няма никакви деца прави се на такъв какъвто не е.


Това ако не е оценка за личността на събеседника, в частност - какъв баща е / за теб той не е просто лош баща, "баща" е!/ - здраве му кажи!
Сега си свободен да ми обясниш колко много си зает с работа и как нямаш време да се занимаваш с простаци, като мен :]
Ивчо бе ти имаш проблем с осмисляне на текст.Аз ти пиша едно ти разбираш друго.Пиша ти че оня лъже а ти го разбираш че е лош баща.Или така ти се иска.Вземи се ограмоти.Чети книги а не само да висиш във форума
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
02-11-2011 - 18:28:58
Пиша ти че оня лъже
----------
Батко, пардон , како, сега пак ли няма да ти хареса като ти кажа, че си тъпанар ? Не съм ти "оня", това първо, второ, макар да си пълен кретен, не ти пожелавам даже да видиш как се гледа дете със 100 % !
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
02-11-2011 - 19:26:31
Quote
bashbroker
Пиша ти че оня лъже
----------
Батко, пардон , како, сега пак ли няма да ти хареса като ти кажа, че си тъпанар ? Не съм ти "оня", това първо, второ, макар да си пълен кретен, не ти пожелавам даже да видиш как се гледа дете със 100 % !
Kво да ми хареса.Ти друго не можеш.Вземи се замисли защо ти се случват разни работи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход