Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!

Публикувано от paio 
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 14:53:58
Quote
aircraftcarrier
В този форум става ясно че от имоти и техния пазар разбират само Имотен и Иво.Та поради това се обръщам към тях.При какви цени се сключват сделките по високи на или под офертните?И накъде ще вървят цените до края на годината?За София ме интересува.Чакам отговор а не обиди.

Как е възможно възпитано да се обясни на човек, че това, което съм подчертал, е / изфантазирай нещо необидно, аз се затруднявам/......
Можеш ли да стоплиш, че покупка на цена по-висока от офертната е възможна единствено в ситуация на тотална пазарна паника, свързана с хиперинфлация? И че в един относително спокоен пазар разумният въпрос е " какъв дял от сделките се сключват на нива под офертните и каква е средната стойност на постиганите отстъпки?"?
Е, ако можеш, значи не си съвсем зле.
Хайде сега задай правилно въпроса си, а после, който иска и може - ще ти отговори!
winking smiley
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 14:54:52
Добре де, поне на другите ми въпроси ще отговориш ли отворко , че си безработен разбрах.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 14:56:37
При какви цени се сключват сделките по високи на или под офертните?И накъде ще вървят цените до края на годината?
--------------
Не се обиждай, много си тъп. И луд. Ама ние и двете ги знаем.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 14:58:19
Янев, прогнозата на провинциалния лигльо е грешна и каквито и отделни случаи да представяш, няма да стане вярна. Основното е, че тук се правят прогнози от лаици.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 15:21:48
Quote
имотен
Янев, прогнозата на провинциалния лигльо е грешна и каквито и отделни случаи да представяш, няма да стане вярна. Основното е, че тук се правят прогнози от лаици.
Отделни случаи?! Та то няма нито една сделка сключена последните 6 месеца, без да е свалена цената от 5% нагоре, стигайки до 40% в отделни случаи!
Лигльо, а? Провинциален при тва......Ако знаеше всъщност кой съм и къв съм, голям смех щеше да падне...... Навлизаме в ексепшън, ма мноу болезнено, с мноу нерви, дезориентация граничеща с отчаяние...........липсата на аргументи се "компенсира" с обиди, ма тва е нормално според психолозите, но не променя нещата.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 15:26:45
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
В този форум става ясно че от имоти и техния пазар разбират само Имотен и Иво.Та поради това се обръщам към тях.При какви цени се сключват сделките по високи на или под офертните?И накъде ще вървят цените до края на годината?За София ме интересува.Чакам отговор а не обиди.

Как е възможно възпитано да се обясни на човек, че това, което съм подчертал, е / изфантазирай нещо необидно, аз се затруднявам/......
Можеш ли да стоплиш, че покупка на цена по-висока от офертната е възможна единствено в ситуация на тотална пазарна паника, свързана с хиперинфлация? И че в един относително спокоен пазар разумният въпрос е " какъв дял от сделките се сключват на нива под офертните и каква е средната стойност на постиганите отстъпки?"?
Е, ако можеш, значи не си съвсем зле.
Хайде сега задай правилно въпроса си, а после, който иска и може - ще ти отговори!
winking smiley
Ta попитам правилно.Какъв дял от сделките се сключват на нива под офертните и каква е средната стойност на постиганите отстъпки?И ще си позволя да задам един неправилен въпрос.Цените до края на годината накъде ще вървят нагоре или надолу?
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 15:27:15
Имотен, с удоволствие ще прочета прогноза от нелаици.

Но, за жалост, такива до момента не съм видял.
Освен няколко обиди или нелогични неща.

От време на време Др. Иванов казва по нещо, но то е рядко пряко свързано с бъдещата цена на имотите и не е оформено като прогноза.

Че имоти, на които аз им казвам имоти, за без пари няма да има - няма да има.

Това и трите ми кучета го знаят.

От хора, които се пишат като експерти в бранша, последните 4 години само чета неща от рода на "Цените удариха дъното", "Дефицит в свръх луксозния сегмент", "Сега цените са най-изгодни за инвестиция в НИ". Повечето са или брокери, или кредитни агенти, или банкери. Всички, до един, пряко обвързани с проценти и печалба спрямо цената на имотите.

Без да се обиждаш - до колкото помня си брокер.
Няколко души бяха написали, че на брокерите не им е работа да анализират пазара и да правят прогнози.

Ако не купувачите, продавачите и брокерите - то кой има право да прави прогнози, които следва да се четат като достоверни?

Ще ми стане приятно да прочета прогноза или анализ до момента от теб, но коментари като "един лев нямате, какви сте вие, цял живот ще сте под наем" не се броят *beer*

А че пазара ще си върви - ще си върви.
Така както вървят автомобили за по 500 000 евро и нагоре, така както вървят и преоценени домати за по под 30 стотинки килото.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 15:32:33
Quote
имотен
При какви цени се сключват сделките по високи на или под офертните?И накъде ще вървят цените до края на годината?
--------------
Не се обиждай, много си тъп. И луд. Ама ние и двете ги знаем.
Казах вече че агресивната и арогантна простотия не ме впечатлява.Тя е оръжие от арсенала на посредствените жалки и злобни хора.Явно имаш проблем и то сериозен.Трудно ти е да водиш диалог с хора които те превъзхождат интелектуално и финансово.Намери си добър лекар и изкарай курс по владеене на гнева и злобата.И най вече научи се как да се държиш с хора които са над теб в интелектуално и финансово измерение.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 17:10:19
Та то няма нито една сделка сключена последните 6 месеца, без да е свалена цената от 5% нагоре, стигайки до 40% в отделни случаи!
------------------
За пореден път - откъде знаеш това , а отворко ? А кой си не ме интересува. Че обичаш да се правиш на мъж разбрахме, типично за провинциален комплексар.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
06-03-2012 - 17:14:48
Янев, не чакай прогнози от мен, това съм го заявявал неведнъж. Моята работа е друга и ти добре знаеш каква е. Не мога да оставам безучастен към напъните на псевдоразбирачи като този , последния герой , който също като още няколко души тук говорят така, сякаш присъстват ежечасно на сделки с нимоти, пък никога не са влизали при нотариус, или в АНИ, същите тези поплювковци непрекъснато плюят срещу брокерите, а аз просто не се съгласявам с тях. Анализ можеш да получиш във всеки момент от мен, само си го поискай.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-06 17:17 от имотен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход