Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!

Публикувано от paio 
Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
27-06-2011 - 22:20:59
Злите джуджета искали да пораснат и да им поскъпнат столчетата, легълцата, лъжичките и всичко мъничко и дребно което притежавали, но което обичали повече от всичко на света, дори повече от себе си...Горската фея, която хич не харесвала малките дребнави гномчета, била обърнала тренда на горските имоти. Джуджетата освен зли, били и доста тъпи и с техните малки и ограничени мозъчета не разбирали, че света около тях е променен безвъзвратно....щракали по клавиатурките на малките си джуджешки компютърчета и заливали форума със джуджешките си мечти за разтежа на джуджетата:
"Искаме бърз разтеж! Ъп, Ъп, Ъп ! Долу сривльовската вредна сган!"
Седмото джудже Сидчо искало седем столчета, седем панички, седем лъжички и понеже било много алчно, седем наследствени имота!
Шестото джудже Иворадчо пък си внушило, че е по-умно от Снежанка и Дядо Коледа взети заедно и си мечтаело да ги надприказва, но му бил беден речника на горкото!
Петото джудже Имотко пък било изпълнено с досада, то си мислело, че е по-умно от всички джуджета на света и от Снежанка, и от еленчетата и от троловете......Имотко наистина бил най-умния, но високомерието му пречело да контактува нормално с останалите елфи и тролове........
Четвъртото джудже било всъщност джоджефина Камелия. Тя била орисана от злата магьосница да щрака по цял ден по клавишите, докато не дойде младия принц да я целуне, да я събуди и да я отведе от Бетонната гора във Южните райони....на оглед на горска колиба с усвоена кошара......
(някой да продължи...)
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
27-06-2011 - 23:16:32
Quote
paio

Шестото джудже Иворадчо пък си внушило, че е по-умно от Снежанка и Дядо Коледа взети заедно и си мечтаело да ги надприказва, но му бил беден речника на горкото!


За непосветените - Дядо Коледа е г-н Пайо, а Снежанка е колегата Толумбичка. Всичко си им е наред, само дето добрият Дядо Коледа в изпълнението на пенсионера-шизофреник носи в торбата си мечти за икономическа катастрофа, а Снежанката понасмърдва на престояли толумбички, препикани от злобен пекинез.......
Изискана компания, няма съмнение :]
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
27-06-2011 - 23:21:57
avatar
Quote
paio
Злите джуджета искали да пораснат и да им поскъпнат столчетата, легълцата, лъжичките и всичко мъничко и дребно което притежавали, но което обичали повече от всичко на света, дори повече от себе си...Горската фея, която хич не харесвала малките дребнави гномчета, била обърнала тренда на горските имоти. Джуджетата освен зли, били и доста тъпи и с техните малки и ограничени мозъчета не разбирали, че света около тях е променен безвъзвратно....щракали по клавиатурките на малките си джуджешки компютърчета и заливали форума със джуджешките си мечти за разтежа на джуджетата:
"Искаме бърз разтеж! Ъп, Ъп, Ъп ! Долу сривльовската вредна сган!"
Седмото джудже Сидчо искало седем столчета, седем панички, седем лъжички и понеже било много алчно, седем наследствени имота!
Шестото джудже Иворадчо пък си внушило, че е по-умно от Снежанка и Дядо Коледа взети заедно и си мечтаело да ги надприказва, но му бил беден речника на горкото!
Петото джудже Имотко пък било изпълнено с досада, то си мислело, че е по-умно от всички джуджета на света и от Снежанка, и от еленчетата и от троловете......Имотко наистина бил най-умния, но високомерието му пречело да контактува нормално с останалите елфи и тролове........
Четвъртото джудже било всъщност джоджефина Камелия. Тя била орисана от злата магьосница да щрака по цял ден по клавишите, докато не дойде младия принц да я целуне, да я събуди и да я отведе от Бетонната гора във Южните райони....на оглед на горска колиба с усвоена кошара......
(някой да продължи...)

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
27-06-2011 - 23:26:27
Ще с'тараем...... Ъп, ъп, ъп, поне докато новите чорбаджии не ни теглят шута.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-27 23:27 от Imotko.
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 09:28:11
Quote
ivorad
Quote
paio

Шестото джудже Иворадчо пък си внушило, че е по-умно от Снежанка и Дядо Коледа взети заедно и си мечтаело да ги надприказва, но му бил беден речника на горкото!


За непосветените - Дядо Коледа е г-н Пайо, а Снежанка е колегата Толумбичка. Всичко си им е наред, само дето добрият Дядо Коледа в изпълнението на пенсионера-шизофреник носи в торбата си мечти за икономическа катастрофа, а Снежанката понасмърдва на престояли толумбички, препикани от злобен пекинез.......
Изискана компания, няма съмнение :]
Браво, на дядо умното джудже! Навярно злобния пекинез сте Вие, много добро сравнение.......
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 19:32:45
Камелия, от 2005-та до сега си научила много малко.
Ако ти си вадиш тук хляба, няма лошо! Аз обаче, просто се забавлявам, както правилно си забелязала, защото знам какво следва.
Освен това много ме забавляват интелектуалните напъни на джуджета!

.......................................................................................................................................................................................................................................
Дж. Иворад: "Кой ми е ял от паничката?"
Дж. Ками : "Кой ми е легнал в легълцето?"
Дж. Сидчо : "Кой ми е обявил колибката на търг?"
Дж. Имотко: "Снежанката от банката, тя беше, и каза, че ще ни вземе и столчетата!"
Четиримата заедно: " Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп, искаме разтеж! Долу Снежанка, долу Дядо Коледа! Долу Хипофизата гадна! "
.......................................................................................................................................................................................................................................
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 19:43:07
avatar
Quote
paio
Камелия, от 2005-та до сега си научила много малко.
Ако ти си вадиш тук хляба, няма лошо! Аз обаче, просто се забавлявам, както правилно си забелязала, защото знам какво следва.
Освен това много ме забавляват интелектуалните напъни на джуджета!

.......................................................................................................................................................................................................................................
Дж. Иворад: "Кой ми е ял от паничката?"
Дж. Ками : "Кой ми е легнал в легълцето?"
Дж. Сидчо : "Кой ми е обявил колибката на търг?"
Дж. Имотко: "Снежанката от банката, тя беше, и каза, че ще ни вземе и столчетата!"
Четиримата заедно: " Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп, искаме разтеж! Долу Снежанка, долу Дядо Коледа! Долу Хипофизата гадна! "
.......................................................................................................................................................................................................................................

И аз се забавлявах, въпреки че изпитвах и малко неудобство.
Не ми е присъщо да го правя с хора с дефицит.
Само че, вече не си и забавен- латерната е интересна при първото завъртане на ръчката.
После става досадна.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 20:18:00
Quote
paio
Quote
ivorad
Quote
paio

Шестото джудже Иворадчо пък си внушило, че е по-умно от Снежанка и Дядо Коледа взети заедно и си мечтаело да ги надприказва, но му бил беден речника на горкото!


За непосветените - Дядо Коледа е г-н Пайо, а Снежанка е колегата Толумбичка. Всичко си им е наред, само дето добрият Дядо Коледа в изпълнението на пенсионера-шизофреник носи в торбата си мечти за икономическа катастрофа, а Снежанката понасмърдва на престояли толумбички, препикани от злобен пекинез.......
Изискана компания, няма съмнение :]
Браво, на дядо умното джудже! Навярно злобния пекинез сте Вие, много добро сравнение.......

Последно - джудже, или пекинез?
А може би джудже-пекинез?
:]
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 20:18:51
Quote
камелия
Quote
paio
Камелия, от 2005-та до сега си научила много малко.
Ако ти си вадиш тук хляба, няма лошо! Аз обаче, просто се забавлявам, както правилно си забелязала, защото знам какво следва.
Освен това много ме забавляват интелектуалните напъни на джуджета!

.................................................................................................................

И аз се забавлявах, въпреки че изпитвах и малко неудобство.
Не ми е присъщо да го правя с хора с дефицит.
Само че, вече не си и забавен- латерната е интересна при първото завъртане на ръчката.
После става досадна.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
А ти си една много приятна застаряваща самотна жена, на която единствената компания е клавиатурата и домашната котка....освен това на нямащите чувство за хумор винаги им е скучно и досадно.......... и тъпо..........искрено ми е жал за теб! Мога ли да ти помогна с нещо? Аз съм човек с възможности........................
Re: Злобните джуджета: "Искаме разтеж! Ъп, Ъп, Ъп! Искаме разтеж!
28-06-2011 - 20:22:14
avatar
Quote
paio
Аз съм човек с възможности........................

Малки, много малки, по- скоро- миниатюрни, ако трябва да съм точна.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход