Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 08:01:02
avatar
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Ти стана в 6ч. за да и обърнеш внимание! Как няма да ви просвещава тогава Камелия? А и ти ще станеш на години, но няма да имаш нищо зад гърба си. А тя има*yes*

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 10:02:33
avatar
Quote
sid 40
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Ти стана в 6ч. за да и обърнеш внимание! Как няма да ви просвещава тогава Камелия? А и ти ще станеш на години, но няма да имаш нищо зад гърба си. А тя има*yes*

Ти си бил по-тъп отколкото предполагах - погледни ми IP- то ,за да се светнеш защо съм "станал" да пиша по нощите *write*winking smiley
А за годините ...-може да сме били с теб в една пионерска организация (и с Камелия of course *rose*)
За парите и имотите ми... - оставям на твоето въображение ...*book**write**xxx**book*
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 10:16:34
avatar
Quote
Камито
Quote
sid 40
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Ти стана в 6ч. за да и обърнеш внимание! Как няма да ви просвещава тогава Камелия? А и ти ще станеш на години, но няма да имаш нищо зад гърба си. А тя има*yes*

....... погледни ми IP- то ,за да се светнеш защо съм "станал" да пиша по нощите *write*winking smiley
А за годините ...-може да сме били с теб в една пионерска организация (и с Камелия of course *rose*)
..

Ай пи-то ти всеки ден е различно, което говори за теб единствено че си чергар-ка. Още по-лошо е да се притесняваш за Камелия от другия край на света. Това значи, че или си много болен в клиника зад решетки или си такова нищо в твоя свят, че бързо гледаш да избягаш в този. Само, че този за теб си остава виртуален. Какво жалко съществуване!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 10:34:21
avatar
Quote
sid 40
Quote
Камито
Quote
sid 40
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Ти стана в 6ч. за да и обърнеш внимание! Как няма да ви просвещава тогава Камелия? А и ти ще станеш на години, но няма да имаш нищо зад гърба си. А тя има*yes*

....... погледни ми IP- то ,за да се светнеш защо съм "станал" да пиша по нощите *write*winking smiley
А за годините ...-може да сме били с теб в една пионерска организация (и с Камелия of course *rose*)
..

Ай пи-то ти всеки ден е различно, което говори за теб единствено че си чергар-ка. Още по-лошо е да се притесняваш за Камелия от другия край на света. Това значи, че или си много болен в клиника зад решетки или си такова нищо в твоя свят, че бързо гледаш да избягаш в този. Само, че този за теб си остава виртуален. Какво жалко съществуване!



Камелия я зная от времето ,когато се водеше чистачка в посолството ни във Франция преди Промяната 1989 година ( и няколко години след)
Мъжът и беше от Първо Главно на работа там. Това е причината да се притеснявам за нея.
Хайде ,дотук -стига съм те отварял... Приятен ден!
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 11:07:52
avatar
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

А на теб, предлагам да обърнат специално внимание- с колко ника си се обзавел, та не ти стига денонощието, да пишеш от всичките.
Явно, добре си върша работата, щом след като ми завиждахте за парите от брокерството, почнахте да ми броите тези, от новата ми работа! :]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 11:17:00
avatar
Заглавието на темата трябва да е "На каква заплата е Камелия във форума ?" smiling smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 11:17:32
avatar
Quote
Камито
Quote
sid 40
Quote
Камито
Quote
sid 40
Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Ти стана в 6ч. за да и обърнеш внимание! Как няма да ви просвещава тогава Камелия? А и ти ще станеш на години, но няма да имаш нищо зад гърба си. А тя има*yes*

....... погледни ми IP- то ,за да се светнеш защо съм "станал" да пиша по нощите *write*winking smiley
А за годините ...-може да сме били с теб в една пионерска организация (и с Камелия of course *rose*)
..

Ай пи-то ти всеки ден е различно, което говори за теб единствено че си чергар-ка. Още по-лошо е да се притесняваш за Камелия от другия край на света. Това значи, че или си много болен в клиника зад решетки или си такова нищо в твоя свят, че бързо гледаш да избягаш в този. Само, че този за теб си остава виртуален. Какво жалко съществуване!



Камелия я зная от времето ,когато се водеше чистачка в посолството ни във Франция преди Промяната 1989 година ( и няколко години след)
Мъжът и беше от Първо Главно на работа там. Това е причината да се притеснявам за нея.
Хайде ,дотук -стига съм те отварял... Приятен ден!

Хи,хи!
Посредствен опит, с кофти резултат.
Франция не си виждал през крив макарон.
Ако беше, поне щеше да знаеш какво има в Ница и Марсилия, или в Гренобъл.
Притеснявай се за себе си, щото да не смееш да пишеш от един адрес и непрекъснато да ти се струва, че те преследват, не води към добро.
Колко души станахте вече и как се побирате всички в нещастната ти глава?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 11:22:15
avatar
Quote
drakkar
Заглавието на темата трябва да е "На каква заплата е Камелия във форума ?" smiling smiley

А, така!
Дойдохте си на думата!
Много сълзи изревахте за парите, дето съм спечелила като брокер.
Сега, ревете за това, което печеля от новата си работа.
Много обичам да ми завиждат лузъри- младички, нахакани.................ама некадърни да направят нищо свястно и търсещи все някой виновен за окаяното си положение.
Хайде, дерзайте, аз си взимам пуканките и сядам на първия ред!
На заплата е и то твърда - 5000 евро ама на седмица smiling smiley))
27-06-2011 - 11:27:40
avatar
Олеле майко какви теми се въртят из форума... Абе хора вие всички ли сте безработни или просто имате много свободно време? *huh**stop**xxx*:}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 22:48:28
Quote
Камито

Ти си бил по-тъп отколкото предполагах - погледни ми IP- то ,за да се светнеш защо съм "станал" да пиша по нощите *write*winking smiley
А за годините ...-може да сме били с теб в една пионерска организация (и с Камелия of course *rose*)
За парите и имотите ми... - оставям на твоето въображение ...*book**write**xxx**book*

Цитат
Една много изискана пръдла, където живея редовно ми се оплаква как на другия й имот в Драгалевци, някаква мутра решила да се прави на хигиенична и й преляла септичната яма и право в тях, наводнява мази, райграс, градинки - всичко и миришеее..., много сладка циклична история, на която като й заложа час-пътуване до центъра с или без кола и липса на хеликоптерни площадки, се оказва че има много мъка по 'таз земя с или без пари!
Ипотечната криза за БГ иде, а окрупняването на ипотечния капитал, точи зъбите на олигарсите, евроинфлацията ще е доизцеждащия елемент за родната ни икономика, а ЕС и неговите норми и санкции ще са препъни камък за повечето бизнесмени, единствено еврофондовете ще са свеж полъх, но те не са за простосмъртни!!!
Успех на безработните, недооценените, разболелите се, задомилите се с по някое и друго дете и тези, които нямат наследство и червена КОМ. линия!



Цитат:
Хахаха, виждам съселите са наизскачали из подвижните си недвижими дупки и ни обясняват колко е изгодно да си купиш жилище на 800 евро с мазето, стените и идеална част от спирката на автобуса!
А най-смешното е, че вече с години повтарят една и съща чалга-манипулация: „ако не си купиш скъпо жилище значи си евтин боклук“.

Ххахахааа !!! Аз на тоя етап не виждам основание за цена от над 600 лв на квадрат в София. Лева, не евро, да е ясно. Всичко нагоре са остатъци от балона, блянове на брокерчета или жалък опит на прецаканите да си върнат част от загубата.
Imotko , много неща са зле в София. Когато купуваш жилище, смяташ и други неща. Ето какво виждам аз, пък ти ми кажи, че не е вярно.
Излизам от вкъщи - първото, на което стъпвам е плюеща плочка. Тротоара до работата ми е почти целия разбит. Аз лично проблеми с паркирането нямам, щото ходя пеша, но проблема е сериозен. Градски транспорт на практика няма. Като се наложи да запишеш детето си на детска градина, виждаш, че то се състезава по независещи от теб критерии с още 15 деца за едно място, т.е., шанса ти е минимален. Възможностите за професионална реализация са силно ограничени, при все, че са най-добри в страната. Истината е, че тук не можеш да получиш добро образование, не можеш да получиш добра следдипломна квалификация, не можеш да работиш на място, което ще ти даде нужната професионална насоченост, мотивация и квалификация. Сигурноста в града става все по-зле. Културните мероприятия, при все че се подобриха, все още са твърде далеч от нормалните за европа, все пак, тук концерт на Роксет е събитие. Когато тръгнеш да се пенсионираш ще видиш, че парите не ти стигат за нищо, а градската среда е напълно непригодна за затрудненото ти придвижване - не можеш да се качиш в трамвай, не можеш да ходиш по улиците.
===================================================================================
Хм, странна птица си ти.... Тя ли си, той ли си, винаги ме объркваш с изразяването си. Някой път си "той", друг път си "тя". Хубаво е да се самоопределиш, или поне да се постараеш да пишеш така, че да не конфюзваш другите. За ИП-то ти - май е Чикагско, а после се оказва, че живееш и ходиш из Софето и настъпваш разхлопани плочки от които пръска вода????



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-27 23:00 от PER0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход