Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 19:15:36
avatar
Quote
ivorad
Гледам да бъда умерено назидателен, но темата наистина е рядко помиярска, поствалият дори не си е направил труда да я пусне в правилния раздел на форума, камо ли да спази някои елементарни правила на джентълменството......
Е, при такава компания - такива теми, дето има приказка. Камелия да не се притеснява - конфузът е за помиярската глутница, не за нея!

Не мисля, че темата е помиярска.
Камелия е адски тъпо и просто безмозъчно същество.
Срам за бранша.
Кисне във форума и пише простотия и простотия.
А ние трябва да четем.winking smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:01:31
avatar
Quote
Wilson
Quote
ivorad
Гледам да бъда умерено назидателен, но темата наистина е рядко помиярска, поствалият дори не си е направил труда да я пусне в правилния раздел на форума, камо ли да спази някои елементарни правила на джентълменството......
Е, при такава компания - такива теми, дето има приказка. Камелия да не се притеснява - конфузът е за помиярската глутница, не за нея!

Не мисля, че темата е помиярска.
Камелия е адски тъпо и просто безмозъчно същество.
Срам за бранша.
Кисне във форума и пише простотия и простотия.
А ние трябва да четем.winking smiley

Здравейте Уилсъне,

Вие май не бяхте брокер, а сега твърдите че камелия е срам за гилдията? Иначе за това че тя е тъпо и безмозъчно същество сте прав, но това е и констатацията на 99,9% от форумците.
И да не забравите да поздравите вашата майка, която по всичко изглежда е родила консултант (не брокер) който е гордост за ГИЛДИЯТА.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:10:54
Quote
sid 40
...
Ай пи-то ти всеки ден е различно, което говори за теб единствено че си чергар-ка. Още по-лошо е да се притесняваш за Камелия от другия край на света. Това значи, че или си много болен в клиника зад решетки или си такова нищо в твоя свят, че бързо гледаш да избягаш в този. Само, че този за теб си остава виртуален. Какво жалко съществуване!

Зачудих се защо защитаваш дебелата люлинска лелка?
Но отговора е видим. И на теб не ти е приятна, но е една от малкото последни останали от твоята страна на барикадата.
И усещаш че колкото по-малко оставате, толкова по-трудно ти става да се залъгваш и да виждаш света така, както на теб ти се иска.
Затова си пазиш и последните съратници за да не се срути измисления ти свят на вечен ъп, високи наеми и цени на имоти.
А ти обедняваш все повече и повече, не усещаш и само как постепенно биеш отбой и как приходите ти намаляват всеки месец, вече заплатата ти е основен приход и се страхуваш от опасността да секне и тя. Чудно ми е женати как ще продължи да ходи по скъпите процедури с малки рибки и сок от охлюви или ще чака пак някоя промоцийка или ще си търси някое влогарче да сия глези. Как мислиш?

А другия вариант да защитаваш камелия е просто че си падаш по дебели и мазни, застаряващи, люлински лелки,но някакси не ми се вярва да си чак толкова извратен иначе трябва да си ударника сред извратеняците...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-28 20:12 от DDeli.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:12:17
Quote
Wilson


Не мисля, че темата е помиярска.

Прав сте - основно помиярско качество е сънуването в джентълменски краски дори и на най-помиярските изпълненияsmiling smiley
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:16:30
Quote
dеlluxx
това е и констатацията на 99,9% от форумците.

Я да посмятаме - понеже аз не мисля, че обсъжданата госпожа е такава, каквато се привижда на вдъхновените помияри във форума, какво излиза - че ако съм единствен.......хмммммм......един човек=1/1000 от основната маса......следователно - останалите до 100% излиза, че са поне 1000.......И това е при положение, че съм единствен, а ако сме 4-5.......
Бре, не знаех, че толкова хора пишат тук!
:]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:28:12
Многознайковци, стига сте писали глупости, време е за един елементарен първи изпит.
Отговорете на въпросите тук: http://pewresearch.org/sciencequiz/quiz/index.php
и честно докладвайте резултата си smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-28 21:18 от barbaron.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:28:38
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx
това е и констатацията на 99,9% от форумците.

Я да посмятаме - понеже аз не мисля, че обсъжданата госпожа е такава, каквато се привижда на вдъхновените помияри във форума, какво излиза - че ако съм единствен.......хмммммм......един човек=1/1000 от основната маса......следователно - останалите до 100% излиза, че са поне 1000.......И това е при положение, че съм единствен, а ако сме 4-5.......
Бре, не знаех, че толкова хора пишат тук!
:]
Ивораде, обявявам Ви за най-злобното, най-дребнавото, най-завистливото и лицемерно джудженце в моята класация! Току-що изместихте Сида на второ място! Честито!
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:33:32
Quote
paio
Ивораде, обявявам Ви за най-злобното, най-дребнавото, най-завистливото и лицемерно джудженце в моята класация!

Спокойно, щурчо мегаломански - шизофренията има и много по-тежки прояви, в сравнение с напъните да се класифицират "джуджета" :]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:45:59
avatar
Quote
barbaron
Многознайковци, време е за изпит.
Отговорете на въпросите тук: http://pewresearch.org/sciencequiz/quiz/index.php
и честно докладвайте резултата си smiling smiley

10 от 12 - ОК
Re: На заплата ли е камелия във форума?
28-06-2011 - 20:47:04
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход