Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
23-05-2011 - 23:45:17
avatar
Много отклонихме темата, аз чакам сериозно някой да се застреля преди да си купи жилище в знак на протест срещу високите цени. След това започва разследване. То изкарва на яве голями проблеми . Обикновено роднините на потърпевшия намазват.
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
23-05-2011 - 23:49:58
Стига бе...аз днеска си чистих колата на паркинга пред блока...
Само дето не бях пуснал чалга,а те тва:



Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 01:22:33
Купете си жилище, само ако имате нужда, но... задължително БЕЗ КРЕДИТ!

winking smiley
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 08:55:51
Quote
sid 40
Много отклонихме темата, аз чакам сериозно някой да се застреля преди да си купи жилище в знак на протест срещу високите цени. След това започва разследване. То изкарва на яве голями проблеми . Обикновено роднините на потърпевшия намазват.
Аз пък очаквам някой да се застреля след като си е купил жилище! Да приключат земния си път собственици на имоти осъзнали изведнъж безсмислените си сделки и загубите във финансов и житейски аспект.Всеки клошар без дългове е по-богат теоретично от "заможния" ипотекар работещ на заплата, която не е гарантирана във времето....Каква е ползата от тези имоти ако лягаш с мисълта за поредната просрочена вноска? Последствията са исхемия, инфаркт, инсулт, инсулин, изстрел......все със "И".....
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 09:25:35
avatar
Quote
darkside
Quote
sid 40
Много отклонихме темата, аз чакам сериозно някой да се застреля преди да си купи жилище в знак на протест срещу високите цени. След това започва разследване. То изкарва на яве голями проблеми . Обикновено роднините на потърпевшия намазват.
Аз пък очаквам някой да се застреля след като си е купил жилище! Да приключат земния си път собственици на имоти осъзнали изведнъж безсмислените си сделки и загубите във финансов и житейски аспект.Всеки клошар без дългове е по-богат теоретично от "заможния" ипотекар работещ на заплата, която не е гарантирана във времето....Каква е ползата от тези имоти ако лягаш с мисълта за поредната просрочена вноска? Последствията са исхемия, инфаркт, инсулт, инсулин, изстрел......все със "И".....

Само, че довода ти не е обоснован. Справка: виж във форума дали има някой който да се оплаква, че си е купил жилище и после виж колко хора се оплакват от високите цени и причината да не си купят.
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 09:47:49
Прав си майна! Засега е само хипотеза. Бъдещето ще покаже.....
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 09:50:57
Извинявам се, прегледах набързо темата. Не мога да разбера кой и защо трябва да се застрелва, ако притежава жилище. Съвсем се обърках. Ако някой страда от депресия и други психични отклонения може да потърсим помощ, но какво общо има с имането на жилище???
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 10:02:50
Притежаването на жилище само по себеси е напълно безопасно майна, ако няма 9-та по Рихтер! Начина на придобиване обаче, може да стане причина за зла участ и тъжна кончина....
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 10:08:41
Е то по принцип е опасно да си жив, щото винаги може да ти се случи нещо, и въпреки това никой не ще да се откаже да живее.
Re: По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище
24-05-2011 - 10:09:35
avatar
Явно няма смелчаци тука. Един обяви, че би се застрелял отколкото да си купи жилище, но забрави че наскоро сподели, че е оглеждал апартамент. Като не го е купил да си тегли куршума тогава. Как не се появи достоен сривльо да си направи едно ритуално сепуко за назидание на всички ъпъри и в знак на протест срещу високите цени. Така мнението му ще бъде подкрепено с дела.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход