Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 12:53:43
[forum.imoti.net]

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва winking smiley
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 13:53:34
avatar
Quote
sashko
"КУПУВАМ в идеален център, определени части от лозенец, иван вазов, хиподрума, определени части от борово, стрелбище, последен вариант младост-ите, общо взето южни райони + център
търся около 100 квадрата, а както е казал мечо пух колкото повече толкова повече.
плащам 450-500 евро м2 за тухла, ако е ремонтирана в супер състояние 500-600 евро
панелка 300-350 евро м2, ремонтирана в супер състояние 400-420 евро, без ново строителство, и не ме интересуват общите части.
за много добър имот мога и да поразвържа кесията
плащам веднага"

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва

Господине Сашко, за тези пари по САЩ и Германско имате голям избор в техния прованс.
В хубавите им ситита - Ц, не става майна - там тез пари не са пари.
Мой познат бачка в Ню Йорк за $135.000 годишна заплата.
За София, вашата конкуренцията изграе на търгове по ЧСИ-та или десетки брокери им търси имот.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 18:48:36
Quote
UP dal
Quote
sashko
"КУПУВАМ в идеален център, определени части от лозенец, иван вазов, хиподрума, определени части от борово, стрелбище, последен вариант младост-ите, общо взето южни райони + център
търся около 100 квадрата, а както е казал мечо пух колкото повече толкова повече.
плащам 450-500 евро м2 за тухла, ако е ремонтирана в супер състояние 500-600 евро
панелка 300-350 евро м2, ремонтирана в супер състояние 400-420 евро, без ново строителство, и не ме интересуват общите части.
за много добър имот мога и да поразвържа кесията
плащам веднага"

мисля още малко да поизчакам, и да си напазарувам по САЩ и Германско, че почват и тези цени дето съм обявил да ми се виждат височки... явно много високи цени съм обявил че хората не им се вярва

Господине Сашко, за тези пари по САЩ и Германско имате голям избор в техния прованс.
В хубавите им ситита - Ц, не става майна - там тез пари не са пари.
Мой познат бачка в Ню Йорк за $135.000 годишна заплата.
За София, вашата конкуренцията изграе на търгове по ЧСИ-та или десетки брокери им търси имот.

Шушльо шушкав, какво друго да кажа.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:02:55
шушко не шушко, не е твоя работа, а и не съм ви искал мнението за международното положение winking smiley
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:30:43
И аз мисля, че си бил в добро настроение когато си предложил тези щедри оферти. До края на годината цените ще са поне с 10% под обявените от теб, а за 2012 за тези пари ще си купиш два имота със същите параметри. Имотко се е набълбукал с имоти и сега му е тежичко, не му се сърди. И аз на негово място бих бил в лошо настроение *yes*.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
27-04-2011 - 23:46:37
Quote

аз ли много давам , или хората само са чували за пари

Даваш предостатъчно. Хората за пари са чували, ама нали занаеш, че апартаментите са магическа вещ, продавана в магическата валута евро, която няма нищо общо с мизерните левчета, в които болшинството продавачи получават заплатките си. Нижно е време за приземяване.

На кратко нито даваш много, нито хората са глухи за пари.

Просто бързаш...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 00:01:15
avatar
Даваш много по твоите критерии, но никой не ти продава нищо. Значи малко даваш:]
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 00:26:08
Не е смешно, щото хем на продавачите им севиждат малко, хем на купувачите много. Пазар няма и от това страдат всички. Решението е или в шоково вдигане на доходите или в сваляне на цените.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 01:00:15
avatar
Първото няма как да се случи ( няма предпоставка за него ), а второто ще е ... без вазелин, така че писъци ще има до небесата.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 10:36:46
avatar
winking smiley Търпение му е майката господа ...търпение*beer*

От Цезар до наши дни "За народа само ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩА"...но НАРОДА надживя зрелищата... smiling smileysmiling smileysmiling smiley...Защото..."Никой не е по-голям от ХЛЯБА!!!"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход