Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

аз ли много давам, или хората само са чували за пари

Публикувано от sashko 
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 19:26:04
за търпението съм съгласен май ще поотложа нещата за края на есента началото на зимата, пък тогава ще му мисля до колко да давам на м2 *tired* бърза работа няма, пък дори и да ги наместя извън бг, се тая, благодаря за мненията
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 19:34:20
Я бягайте там да протестирате за бензина, после пак се върнете за имотите. Лала, лала, все ще има някой , дето ще му е скъпо, това да не е баничка.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 19:46:43
Quote
Imotko
Я бягайте там да протестирате за бензина, после пак се върнете за имотите. Лала, лала, все ще има някой , дето ще му е скъпо, това да не е баничка.

а така, ти си бил голям образ, пиши ми на лично да те почерпя тея дни в няко кръчме та да поотпуснеш winking smiley и да за баничката си прав, не е баничка това, а цените ги определя пазара и купувача в този ред на мисли ги определя защото ако няма купувач няма пазар, и тогава продукта-стоката е ненужен боклук

както и да е не ми се влиза в полемика, та наесен ще му мислим а сега лято-море-плаж....
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 20:01:04
Ти като не си купувач, има много други. Бягай на море.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 20:17:27
avatar
Quote
sashko
ако няма купувач няма пазар, и тогава продукта-стоката е ненужен боклук.

Но в стоката - този ненужен боклук, всеки един от нас намира опора и утеха.
Родителите отглеждат децата си и се радват на живота.
Когато зима сняг забръска, где ще се скрие човек, а? На хотел?
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 20:24:38
Quote
Imotko
Ти като не си купувач, има много други. Бягай на море.

чудя се как съм оцелял досега без твойте мъдри напътствия учителю, веднага ли да тръгвам или първо да събера багажа *yes*
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 20:31:11
Quote
UP dal
Quote
sashko
ако няма купувач няма пазар, и тогава продукта-стоката е ненужен боклук.

Но в стоката - този ненужен боклук, всеки един от нас намира опора и утеха.
Родителите отглеждат децата си и се радват на живота.
Когато зима сняг забръска, где ще се скрие човек, а? На хотел?


аааар ясно просветва ми това не са НЕДВИЖИМИ имоти това са някакви парафизични и парапсихични и всякакъв друг вид ПАРИ с ударение на втората гласна winking smileyр вече проумявам, още утре обещавам да купя имотчето с най високата цена и после да се махам от пазара и от форума да не преча на имотко от днес мой духовен учител *xxx*
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 20:41:56
Quote
sashko
Quote
Imotko
Ти като не си купувач, има много други. Бягай на море.

чудя се как съм оцелял досега без твойте мъдри напътствия учителю, веднага ли да тръгвам или първо да събера багажа *yes*

Багажа в две найлонови торбички и - на път.
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
28-04-2011 - 22:59:18
Quote
Imotko
Ти като не си купувач, има много други.
:}

Десетки хиляди милиони милиарди други. Прескачат се, бутат се - ама има ред, добре че е Имотко smiling smiley
Браво, Имотко!
Re: аз ли много давам, или хората само са чували за пари
29-04-2011 - 09:04:02
Quote
greenbul
Не е смешно, щото хем на продавачите им севиждат малко, хем на купувачите много. Пазар няма и от това страдат всички. Решението е или в шоково вдигане на доходите или в сваляне на цените.

И друго решение има, просто да се работи повече години за да се събере исканата сума. Не забравяй, че работещите плащат и данъци, което е добре, защото повече пари ще отида в държавната хазна, а оттам и за пенсии, здравеопазване, майчински и т.н. Това даже е най-доброто решение. Сега ще се поизчака с покупката, но няма как.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход