Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"

Публикувано от greenbul 
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
28-05-2011 - 14:41:14
Quote
palamud
Quote
sid 40
Quote
greenbul
Да бе вервай си. Той Сорос затова си продаде златото. Няма такива "златни" правила в инвестирането. Печели този който продава скъпо и купува евтино и губи този който купува скъпо и проава евтино. Ако имаше гаранция, че от злато или имоти ще се печели, банките нямаше да се занимават с прошляци дето ще им се издължават по 30 години. Гледам трансперанта "дава се под наем" на Адрес над бившия офис на ОББ и това ми е достатъчно за да си направя извода на кой врата му е дебел.
Хаха Сорос си бил продал златото. Сорос е един обикновен спекулант. Ти по него ли се водиш? Държавата Китай купи 94 тона злато. Можеш ли да сравняваш потенциала на велика държава с един вещер мизантроп и откровен чифут който се опитва чрез своите спекулации да девалвира валутата на тези държави?

Сиде пак се изказваш неподготвен...
Сорос е продал поне 6 (шест) пъти повече злато, от колкото е купил китай в този период...
ама като не знаеш лкакво ливъридж каквода ти обяснявам.

освен това китай има гигантска индустря, а там се използва и злато, акто суровина smiling smiley
ти си гледай среброто как пада, пък аз ще си го скъсявам smiling smiley

Т.е. твърдиш че Сорос е продал към 600 тона злато на стойност към 30 милиарда долара по сегашни цени?? Брех тоя Сорос... :}
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
28-05-2011 - 16:09:02
avatar
Quote
Boby
Quote
palamud
Quote
sid 40
Quote
greenbul
Да бе вервай си. Той Сорос затова си продаде златото. Няма такива "златни" правила в инвестирането. Печели този който продава скъпо и купува евтино и губи този който купува скъпо и проава евтино. Ако имаше гаранция, че от злато или имоти ще се печели, банките нямаше да се занимават с прошляци дето ще им се издължават по 30 години. Гледам трансперанта "дава се под наем" на Адрес над бившия офис на ОББ и това ми е достатъчно за да си направя извода на кой врата му е дебел.
Хаха Сорос си бил продал златото. Сорос е един обикновен спекулант. Ти по него ли се водиш? Държавата Китай купи 94 тона злато. Можеш ли да сравняваш потенциала на велика държава с един вещер мизантроп и откровен чифут който се опитва чрез своите спекулации да девалвира валутата на тези държави?

Сиде пак се изказваш неподготвен...
Сорос е продал поне 6 (шест) пъти повече злато, от колкото е купил китай в този период...
ама като не знаеш лкакво ливъридж каквода ти обяснявам.


освен това китай има гигантска индустря, а там се използва и злато, акто суровина smiling smiley
ти си гледай среброто как пада, пък аз ще си го скъсявам smiling smiley

Т.е. твърдиш че Сорос е продал към 600 тона злато на стойност към 30 милиарда долара по сегашни цени?? Брех тоя Сорос... :}

Сорос е 6 пъти по-голем от Китай.:}:}:} Ако беше така лесно и китайците щяха да използват ливъридж 1:100 и да се нагушат със 10 000 тона златце.:}:}:}
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
30-05-2011 - 22:28:24
avatar
Quote
palamud
Quote
sid 40
Quote
greenbul
Да бе вервай си. Той Сорос затова си продаде златото. Няма такива "златни" правила в инвестирането. Печели този който продава скъпо и купува евтино и губи този който купува скъпо и проава евтино. Ако имаше гаранция, че от злато или имоти ще се печели, банките нямаше да се занимават с прошляци дето ще им се издължават по 30 години. Гледам трансперанта "дава се под наем" на Адрес над бившия офис на ОББ и това ми е достатъчно за да си направя извода на кой врата му е дебел.
Хаха Сорос си бил продал златото. Сорос е един обикновен спекулант. Ти по него ли се водиш? Държавата Китай купи 94 тона злато. Можеш ли да сравняваш потенциала на велика държава с един вещер мизантроп и откровен чифут който се опитва чрез своите спекулации да девалвира валутата на тези държави?

Сиде пак се изказваш неподготвен...
Сорос е продал поне 6 (шест) пъти повече злато, от колкото е купил китай в този период...
ама като не знаеш лкакво ливъридж каквода ти обяснявам.

освен това китай има гигантска индустря, а там се използва и злато, акто суровина smiling smiley
ти си гледай среброто как пада, пък аз ще си го скъсявам smiling smiley
Не знам как пада, аз гледам как се качва:Сребро 38,12 0.68%
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 15:40:25
Quote
greenbul
Quote
UP dal
greenbul, ако цените са така, какво правим?

Не бой се. Най-сигурният барометър са платените статии и коментарите на хората, които не виждат по-далече от носа си. Категорично няма да се съглася, е в момента ъперите са капитулирали. Дори бившата химичка камелия, която всички мислехме, че когато стане ясно, че цените са балон ще млъкне веднъж за винаги, още надига глас, обяснява се и маже какво била и какво не била казала.
Ами отчаянието? Да виждаш отчаяни инвеститори, които да продават на всяка цена само и само да минимизират загубите. Четеш ли по вестниците за самоубийства на ипотеари, както в Железния обелиск? Струва ти се неверятно това да стане, нали?

Най мразя, когато се окажа прав!!!


Мъж, останал без дом заради кредит, опита да се самоубие

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 17:33:04
Quote
greenbul


Най мразя, когато се окажа прав!!!


Интересно, а когато те олепят в писането на глупости как се чувстваш?
winking smiley
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 19:43:31
Quote
ivorad
Quote
greenbul


Най мразя, когато се окажа прав!!!


Интересно, а когато те олепят в писането на глупости как се чувстваш?
winking smiley

Може ида съм казал някоя глупост де да знаеш какво може да се извади от историята на този форум. 99% обаче са "ти каза ама то не стана" минава се една година и се оказва, че е станало точно както съм казал, ама тогава хората си намират нещо от сега и пак почват, ама ти каза, че ще стане а то не стана, чакайте бе хора спихването на имотния балон е бавен и мъчителен процес.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 20:11:22
Quote
greenbul

Може ида съм казал някоя глупост де да знаеш какво може да се извади от историята на този форум. 99% обаче са "ти каза ама то не стана" минава се една година и се оказва, че е станало точно както съм казал, ама тогава хората си намират нещо от сега и пак почват, ама ти каза, че ще стане а то не стана, чакайте бе хора спихването на имотния балон е бавен и мъчителен процес.

Приятел, тук изобщо не коментираме подобна ситуация.
Коментираме една несъмнена твоя халюцинация. Името й е "бултрап". Влюбил си се в думичката и я повтаряш омаяно от доста време насам. Покрай това успя да станеш за смях, понеже си измисли скок на цените на НИ за няколко дни през 2010.
За това иде реч.
Хайде, освести се, пророче!
winking smiley
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 20:11:37
avatar
Quote
greenbul


Най мразя, когато се окажа прав!!!


Мъж, останал без дом заради кредит, опита да се самоубие

Цитат от статията:
"продал родната си къща, за да покрие с парите банков кредит. "

Може и да мразиш, но не си прав, а правиш произволни заключения, нищо повече.
Къде пише, че кредитът е ипотечен?
Точно обратното- теглил е някакъв кредит, а е продал къщата си, за да го погаси.
Манията ти за величие е обратнопропорционална на менталните ти природни дадености.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 21:16:29
Quote
камелия
Quote
greenbul


Най мразя, когато се окажа прав!!!


Мъж, останал без дом заради кредит, опита да се самоубие

Цитат от статията:
"продал родната си къща, за да покрие с парите банков кредит. "

Може и да мразиш, но не си прав, а правиш произволни заключения, нищо повече.
Къде пише, че кредитът е ипотечен?
Точно обратното- теглил е някакъв кредит, а е продал къщата си, за да го погаси.
Манията ти за величие е обратнопропорционална на менталните ти природни дадености.:]

Хе, хе - човече , спирай да се мразиш, за пореден път не си прав!
:]
Абе, не халюцинираш ли малко вповечко - все ти се привиждат разни неща?......
*xxx*
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
13-02-2012 - 22:53:43
Quote
ivorad
Quote
greenbul

Може ида съм казал някоя глупост де да знаеш какво може да се извади от историята на този форум. 99% обаче са "ти каза ама то не стана" минава се една година и се оказва, че е станало точно както съм казал, ама тогава хората си намират нещо от сега и пак почват, ама ти каза, че ще стане а то не стана, чакайте бе хора спихването на имотния балон е бавен и мъчителен процес.

Приятел, тук изобщо не коментираме подобна ситуация.
Коментираме една несъмнена твоя халюцинация. Името й е "бултрап". Влюбил си се в думичката и я повтаряш омаяно от доста време насам. Покрай това успя да станеш за смях, понеже си измисли скок на цените на НИ за няколко дни през 2010.
За това иде реч.
Хайде, освести се, пророче!
winking smiley

Гьонсурати като теб няма какво да ги убеждавам. Бултрапът беше предречен от мен и се случи. Случи се и по данни на НСИ и по данни на водещите сайтове за имоти даващи реална статистика по квартали. Не се случи само на един единствен сайт, където не са наясно как се смята средно аритметично.

Но какво да коментираме неща случили се преди повече от година, те са минали и заминали, останаха фактите. Който си е направил труда е видял че съм бил прав, Който е гьосурат, когато фактите говорят, той вместо да мълчи пуска големи червени надписи, кой какви гънки има и какъв вятър го вее.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход