Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 15:26:57
avatar
Не само си скучен, ти си напаст Божия.

тук
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 15:56:22
Ами цитирай го smiling smiley

Винаги съм ти казвал - като изтърва влака ще хвана самолета - в последно време по-бързо и по-евтино излиза.

И за да сме точни търся си имот от 2003, а не от 4 години преди 2008.
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 16:08:57
Куку тези работи ги приказва от 2003 година.
Аз също ги приказвам оттогава.
Вземете прочетете из архива на форума.

Е какво се оказа - с приказки не става - справка вижте цените от 2003 до 2008.
На един човек каквото и да му говориш ако го е обзело чувството за печалба или мисли, че ще се мине ако не купи веднага - той не слуша какво му се говори. Също и ако човек има нужда и възможности - много много не му пука какво му говорят. И ако вторите можем да ги оправдаем до известна степен с - имал бол пари - купил, то първите ...

Е надявам се всички глупаци са се "натоварили" на влака на Камито до 2008. Остават тези с нуждата и възможностите. Така че за мен ако в момента трябва да гледаме как ще се развива пазара трябва да следим точно как се променят възможностите.

За Асенчо - не ми се говори. Човек дошъл да каже очевидното с малко по провокативен език. Къде беше Асенчо 2006 като започна да се заформя балона - нямаше го.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 17:40:25
avatar
Quote
Тинки Уинки
Куку тези работи ги приказва от 2003 година.
Аз също ги приказвам оттогава.
Вземете прочетете из архива на форума.

Е какво се оказа - с приказки не става - справка вижте цените от 2003 до 2008.
На един човек каквото и да му говориш ако го е обзело чувството за печалба или мисли, че ще се мине ако не купи веднага - той не слуша какво му се говори. Също и ако човек има нужда и възможности - много много не му пука какво му говорят. И ако вторите можем да ги оправдаем до известна степен с - имал бол пари - купил, то първите ...

Е надявам се всички глупаци са се "натоварили" на влака на Камито до 2008. Остават тези с нуждата и възможностите. Така че за мен ако в момента трябва да гледаме как ще се развива пазара трябва да следим точно как се променят възможностите.

За Асенчо - не ми се говори. Човек дошъл да каже очевидното с малко по провокативен език. Къде беше Асенчо 2006 като започна да се заформя балона - нямаше го.

Тинки, за теб какво значи " веднага да купиш"?
Хайде да го изясним, защото ти от 2003г. говориш че искаш да купуваш. А че през 2006 се е заформил балона.
Това са 8 пълни години, 3 от които с добри цени, 3 с балонирани и започнала четвърта година на спад на цените.
Пазарът на имоти се отпуши точно тогава- 2003г., защото банките почнаха да отпускат кредити.
Колко беше кв.м. на добро място тогава, Тинки?
Беше ли роден сина ти, когато заяви за първи път, че ще купуваш и на колко години е сега, че да разбера какво за теб е да си в нужда...........
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 18:13:52
Quote
камелия
Не само си скучен, ти си напаст Божия.

тук

Когато хората са празни търсят наказания за да си намерят оправдания.
Или казано по друг начин - внимавай да не обидиш Този, който може да позволи да получиш това което си си пожелала.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 19:20:38
охо брокерозащитничке .... (ками)
неодобрявам начина на мислене(объркан) и ЛЪЖИТЕ на "брокерите". И като един от най-яростните защитници на брокерите спорим по болното мислене на брокерите с теб.
Интересно ти що се обиждаш като казвам истината за брокерите - моята истина подкрепена с хиляди факти - лъжи които непрекъснато брокерите бълват. Аз не се обиждам от "каруцаските" ти псувни.
И ти пожелавам да имаш моята камбанария. Току що си направих сметка на инвестициите ми в акции. И съм на + с малко над 10к от 1-ви януари 2011 досега. По този случай, ще подаря едно круизче до карибите на любимите ми хора.
Ти си защитавай "брокерската кауза". Между другото - това е изчезващ вид "професия" и ти правилно си се ориентирала че си се отказала. Направила си първата правилна крачка, остава да изчистиш съзнанието си от "грешното" мислене ...
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 19:46:25
Да вземеш да си позадържиш на Карибите, че да не ти четем глупостите.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 19:49:53
avatar
Вижте сега, нека да не нападаме дамата по този начин.

Тя - въпреки всичко- остана последният мохикан тук. Знаем, че има остър език, знаем, че е безкомпромисна - но също така и знаем - че е интелигентен човек, който дълго време ни съветваше да си направим сметката спрямо качеството и реалната квадратура на новото строителство спрямо ЕПК, ПК и панел.

Къде са - Компас, Перловец, ПУНДИ - и всиччките му ник-ове, къде са тези, предвещаващи пРРРъст на ИИИмотите?!

Хайде, стига дребни заяждания.

Преди два дена капарирах един Хапартамент на Римската Стена - на около 1000Е - за момента - добро капиталовложение - според мен.

Брокерката беше тотално неграмотна и представа си нямаше какво продава, но на тоалета й биха се зарадвали всички средно интелигентни чалга - мутреси.

Явно ще се наложи да викам бригадата, временно позиционирана в Царево.

П.п. Ками, що се излагаш бре, наборе?!?
bah
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 19:55:19
avatar
Quote
bota156
Току що си направих сметка на инвестициите ми в акции. И съм на + с малко над 10к от 1-ви януари 2011 досега.

Уважавам успелите хора с честен труд. 10.000 за един месец, в България - супер!

Аз акциите съм ги намразил още като дете.
Дядо ми отвори един куфар с акции, облигации и всякакви други хартийки.
На младини купувал, а на старини - едвам си купуваше хляб, захар и олио.
Но, куфара беше пълен с "книжно богатство".
Някой здраво се е облажил с неговия кеш преди години.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 20:02:43
Той и Ботата като дядо ти, само не иска да си признае.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход