Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 17:26:51
ками,
супер си
Да ме информираш само какво е "каруцарски език", че нали съм си тъп и ограничен само с една гънка (ма каква). И кои точно мои думи са такива ...
Не спирай моля те, смеха увеличава продължителността на живота. Моля те, дай ми по голяма възможност да не си умра беден, злобен и с "малко ограничено мозъче" ...
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 18:51:35
avatar
Quote
камелия
Quote
zlostyr


Продължаваш с тъпизмите.
С "последния влак" искаше на времето да кажеш, че евтините имоти са свършили и цените от тук натаък ще са само нагоре. Никога не си намеквала, че цените може да паднат.
И как така е изтървал ПОСЛЕНИЯ влак и после щял да дойде нов?!?!? Кой е влака, който идва след последния?!?!? За всеки със средна интелигентност след последния влак НЯМА ДРУГ ВЛАК!
Логиката ти е направо убийствена.

clap:

Кога на времето- през 2008г.?
Къде си видял да съм казала, че са евтини?
Или, не е важно какво наистина съм написала, а какво ти си решил, че съм искала да кажа!?
Да прочете, случайно, че през 2008г. Тинки вече беше чакал влака с ниските цени 4г.?
Сегашната ситуация, не ти ли отговаря на не особено интелигентния въпрос " Кой е влака, който идва след последния?"

Не знам чия логика е по- убийствена, но мисля да спра с обясненията. Ако схванеш, добре. Ако не- пак добре, да си жив и здрав.............

Да, не е важно какво си написала, а как си го тълкуваш в различни моменти от времето.
И да, спри с обясненията, защото съвсем се оплете. Колкото и да търси човек логика в приказките ти надали ще успее.
Да си жива и здрава и ти.

П.П. Слагането на емотикони в постовете ти не ги прави по-убедителни.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 19:30:04
avatar
Quote
ТОРТКО
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Камелия написала:

Ти си в специална графа- на тия, дето все се канят да купят!
Отърва генерално влака- сега трябва да дигнеш мечтата си " на трупчета" и да чакаш неограничено време.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ето и кога е писано това 23-07-2008 - 22:24:56



"Отърва генерално влака- сега трябва да дигнеш мечтата си " на трупчета" и да чакаш неограничено време."

Те това изречение е класика в "Езоитско" изказване на брокер! Но е елементарно да го разшифроваме.
Средата на 2008 година започнаха първите сериозни предупреждения за балона и тогава се пусна в пълен ход пропагандната машина на брокери, строители дори правителството излезе и каза "видите ли България не е засяга кво става по света и тука нещата стоят по друго яче." Имотите няма да падат и само нагоре! И следва да заключим че Камелия е имала предвид изпуснал си влака с по нормалните цени ("ефтинията"winking smiley и ще трябва да плащаш повече от 1000–1200 Евро на квадрат. За трупчетата и мечтите си се изложила напълно тетке! Виж само колко "брокери" сложиха професията на лесните пари на трупчета завинаги! Твоят влак е заминал окончателно и няма гара на която да го чакаш! А ние с пуканките дочакахме 30% спад до сега. Да видим кога ще почне да се предлагат жилища отговаряще на 21 век.

Та такива ти ми работи драга. Ако не ти харесва анализа ми да си се изразила по ясно, точно и конкретно без да оставяш място за тълкуване на писанията ти.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.


Написала съм точно и ясно, а и ти си го разбрал- сам го пишеш:
"И следва да заключим че Камелия е имала предвид изпуснал си влака с по нормалните цени ("ефтинията"winking smileyи ще трябва да плащаш повече от 1000–1200 Евро на квадрат."
Да и тъй като Тинки и през 2004г. не е купил, когато цените бяха добри, то констатацията ми, че ще вдигне мечтата си на трупчета и ще чака неопределено време, се потвърждава и днес.
Това съм написала. А че ти си правиш свободни съчинения, че съм мислела нещо съвсем друго, е твоя работа.
Такива ми ти работи, драги!
Винаги пиша с думи прости и пределно ясно. Защото се оказа, че средната интелигентност била нещо рядко срещано по фоарумите.
Е, по- просто и по- ясно от това, няма как да напиша.
Важното е, че и ти най- накрая, сФана!:]
Останалите лакърдии, които за пореден път си разтегнал, не ме засягат. Показват нивото ти, а грижата за него е твоя.smoking smiley
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 21:05:04
Ками, Ками smiling smiley

Каква 2004 година smiling smiley

Ти както си тръгнала ще почнеш да разправяш, че след 2005 си казвала на хората да не купуват smiling smiley
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 21:15:51
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ками, Ками smiling smiley

Каква 2004 година smiling smiley

Ти както си тръгнала ще почнеш да разправяш, че след 2005 си казвала на хората да не купуват smiling smiley

Не, Тинки, не аз.
Аbu го каза тогава- виж му поста над моя.
Той констатира, че от 4г. говориш как искаш да купуваш, а нищо не правиш.
Да цитирам ли и твоя отговор, или да престанеш с опитите да се измъкнеш?
Не боли да се извиниш, когато си сгафил- пробвай!

Тинки е лъжец и клеветник!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 22:19:44
Абе хора, чудя ви се какви са ви толкова очакванията от брокерите.
Трябва да знаят какви документи да се извадят, да знаят къде какво има и на каква цена реално може да се продаде, малко да познават какъв тип строителство е и толкова.
Вие да не би да сте се консултирали с брокери относно накъде ще вървят цените ( пък и за какъв чеп им е да знаят)
Нормално е да разправят , че точно сега е най-добрия момент за покупка на имот ( и за продажба също).
Даже всяка година да си сменяш имота е най-добре. Абе сделки да има - то да не са само брокерите така.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 23:38:16
Приказка за алчния купувач: Имало едно време един алчен купувач, но не бил само един, а много като него. Алчния купувач бил готов на всичко, само и само да спечели. Той търсел евтини имоти, и тъй като нямал достатъчно пари теглел от банката още и още и още пари, само и само за да има повече от честно трудещите се ора. С тези пари алчния купувач примамвал нищо неподозиращи продавачи да му прехвърлят понякога единствения за тях имот, трудът на целия им живот, често елиминирайки всякакви брокита, или ползвайки брокита, но заобикаляйки ги в последствие съвсем подло и коварно. Алчния купувач често се сблъсквал и с други като него алчни купувачи, като подло е предлагал на невинните продавачи суми за да развалят предварителните си договори с други купувачи.

Айде. тва е за лека нощ, да сънувате приказката за алчния купувач, и да не забравяте, че всичко е въпрос на гледна точка, казала котката и си облизала............:ami:
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 11:47:15
Ками, добро утро.
Още един ден си преживяла - а ти се чудя как заспиваш изобщо, след като си набутала стотици хора, загробила си и направо унищожила бъдещето на стотици семейства. Затова и Ви приравнявам "БРОКЕРИТЕ" с наркопласьорите и контрабандистите, Вие по същия начин разрушавате семейства. В коментарите си с колеги и приятели относно имотите през 2005-2010 година съм бил винаги на твърдото мнение че купуването на имот през този период е една голяма набутвация. Да са живи и здрави родителите ми (учители по математика), че са ме научили че 2+2=4 и че 150евра наем е по-малко от 300 евра лихва по главница (повтарям само ЛИХВА) от ипотечен кредит за маломерна кутийка от хол-бокс-трапезария+килер за спалня.
И всеки един от познатите ми ИМА по-голямо доверие на мен, (включително и тези които се набутаха въпреки че им казвах точно това да не правят) а не на т.нар. "брокерско съсловие". Сами си правете изводите за ВАС - един лаик и "селянин" е с по голям авторитет.
И не ми се оправдавайте че такъв бил пазара, че такива били времената и други такива глупости. Вярно е че хората се лъжат по сладки приказки и сами си слагат въжето на шията, но това не Ви дава право да ги подтиквате да се "самоубиват" ...
Натова отгоре наглоста ви няма граници - ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ЛЪЖЕТЕ - всеки месец небивалици в статии, че китайци, руснаци, марсианци ще дойдат в БГ да си купят "мечтания" хапартамент и пазара ще върви само нагоре.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-13 11:50 от bota156.
bah
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 12:23:43
avatar
Quote
bota156
И не ми се оправдавайте че такъв бил пазара, че такива били времената и други такива глупости. Вярно е че хората се лъжат по сладки приказки и сами си слагат въжето на шията, но това не Ви дава право да ги подтиквате да се "самоубиват" ...

Бота, какво би казал за строителите с по 20 сгради и 50-тина новозакупени поляни с тръни (бъдещи УПИ-та).
Не видя ли как самите те, хората в кухнята, въртящи милиони кинти лапнаха големия .....
Как техните мениджъри не ги спряха преди фалита на Лиман брадърс 15.09.2008 год., което е рожденна дата за началото на кризата в България. А тя се усещаше още от пролетта на 2008 год. Дори имаше тиквеници (строители), които една година по-късно (пролетта на 2009) все си мислеха, че всичко почва отново.
От позицията на времето не сипете хули и нападки към други.
Всеки купувач или продавач има кратуна на раменете си и да мисли.
...........
Аз не знам какво е съветвала Камелия клиентите си, не съм чел постовете и от онова време.
Не съм неин адвокат и защитник, но добрия тон трябва да се спазва.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-13 12:24 от bah.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
13-02-2011 - 13:08:49
avatar
Спомням си, че по това време, а и по-рано, Куку и Асен предупреждаваха какво ще се случи, но освен злостни нападки и скептицизъм - друго не получиха.

И то хора, които бяха точно "в кухнята" на проблема, но се оказа, че предупреждения от този сорт, подкрепени с факти са просто празни приказки на фона на богоподобните български строители, които нищо не е в състояние да ги спре - световна финансова криза, фалити, та дори и метеор с големината на бургаска област.

П.п. Кой свали намордника на Камелия?!?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход