Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 13:53:34
Quote
камелия
Много си семпъл, bota156, знаеш ли?
Май не, щото би схванал, че няма как да притежавам селяндурския ти речник и ограниченото ти мислене..........
Всички ще умрем,bota156, туй мама не ти ли го е казала?
Само дето ти ще си заминеш беден, злобен и прост като гъдулка.

искрено ме разсмя - и аз измервам богатството с ЗНАНИЯ, УМЕНИЯ, ПРЕСТИЖ, УВАЖЕНИЕ, ПРИЯТЕЛИ, ПРИЗНАНИЕ и едва тогава некакви си имоти. Не че нямам и такива, ама то пусто кво да си правиш излишните кинти - ние "бедните селянчета" според теб.
Не искам да се меря с тебе "брокерката на имоти"- за мен това е една от най-долните професии. Ако ще и милиарди да изкарваш от това ми е все тая - аз няма да те уважавам, както не уважавам наркодилъри, контрабандисти, крадци, комарджии и т.н. сред които със сигурност има с доста повече материални придобивки и от мене и от тебе ....
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 14:14:52
Хънтъре, точно забавянето на вземане на мерки подобни на тези в Румъния ме притеснява. Иначе ние сме един град и то не от най-големите. Имаме и оправяне бързо, имаме и съсипване, но сме в ръцете на хора които нямат потенциала и желанието да го направят. Израелците са 2млн. и имат супердържава (създадена официално 1946-та) и контролират арабския свят и света въобще. Знам какво ще кажеш- държат световните пари-ами що не ги държим ние? И те имат две ръце и два крака. Разликата е в главите и то на управниците и лидерите. Тук последните 50 години девиза е ДА КРАДЕМЕ ДРУЖНО КАТО ЗА ПОСЛЕДНО! И ето го крайния резултат около нас.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 14:20:01
avatar
Quote
камелия

И не ставай смешен с тоя влак!
Какво, сигурно след 2008г. ще се свършат апартаментите в София? Дали това съм искала да кажа с " последния влак"
И че Тинки трябва да чака неопределено време, докато някой реши да построи поне една сграда?
За всеки със средна интелигентност, е ясно че след неопределено време, ще мине нов влак, който пропусналият предишния, трябва да дочака.confused smiley
Това, ако не значи, че ще има нов влак, не знам какво друго значи!?eye popping smiley

Продължаваш с тъпизмите.
С "последния влак" искаше на времето да кажеш, че евтините имоти са свършили и цените от тук натаък ще са само нагоре. Никога не си намеквала, че цените може да паднат.
И как така е изтървал ПОСЛЕНИЯ влак и после щял да дойде нов?!?!? Кой е влака, който идва след последния?!?!? За всеки със средна интелигентност след последния влак НЯМА ДРУГ ВЛАК!
Логиката ти е направо убийствена.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 14:20:51
avatar
Quote
bota156

искрено ме разсмя - и аз измервам богатството сЪС ЗНАНИЯ, УМЕНИЯ, ПРЕСТИЖ, УВАЖЕНИЕ, ПРИЯТЕЛИ, ПРИЗНАНИЕ и едва тогава некакви си имоти. Не че нямам и такива, ама то пусто кво да си правиш излишните кинти - ние "бедните селянчета" според теб.
Не искам да се меря с тебе "брокерката на имоти"- за мен това е една от най-долните професии. Ако ще и милиарди да изкарваш от това ми е все тая - аз няма да те уважавам, както не уважавам наркодилъри, контрабандисти, крадци, комарджии и т.н. сред които със сигурност има с доста повече материални придобивки и от мене и от тебе ....

Тъй, тъй! Знания в областта на родния си език, явно нямаш достатъчно, щом правиш елементарни грешки. Умения и престиж също, щом си изпаднал дотам, да обиждаш с каруцарски език човек, с когото нито си се виждал, нито си имал някакъв досег по какъвто и да е повод.
Ти себе си не уважаваш, така че никой не очаква да уважаваш околните. Което те довежда- сам, без приятели, бълващ гадости по форумите, скрит зад анонимността си.
Аз не те уважавам, но те съжалявам, защото все пак си човек, макар и нищо човешко да не е останало в теб.

ПП Малкото ти, обременено мозъче не е в състояние да схване, че да имаш собствен дом, означава всичко друго, но не и богатство..........:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 14:45:06
Quote
darkside
Хънтъре, точно забавянето на вземане на мерки подобни на тези в Румъния ме притеснява. Иначе ние сме един град и то не от най-големите. Имаме и оправяне бързо, имаме и съсипване, но сме в ръцете на хора които нямат потенциала и желанието да го направят. Израелците са 2млн. и имат супердържава (създадена официално 1946-та) и контролират арабския свят и света въобще. Знам какво ще кажеш- държат световните пари-ами що не ги държим ние? И те имат две ръце и два крака. Разликата е в главите и то на управниците и лидерите. Тук последните 50 години девиза е ДА КРАДЕМЕ ДРУЖНО КАТО ЗА ПОСЛЕДНО! И ето го крайния резултат около нас.
Не говоря за нашите си вътрешни работи. Аз казвам ако валутния ни режим е подложен на риск, няма да са мерки на правителството (пък може и да се сетят и те, но малко вероятно), а ще са под силен външен натиск (МВФ или ЕС). Това, че нашите политици са некомпетентни няма просто какво да се коментира в това твърдение, ВЯРНО Е *ok*.
За еврейте, там всичко става с помоща на САЩ, а и еврейте винаги са управлявали света, това е било и повод многократно да са се опитвали да ги изтребят, но за сега никой не е успял.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 15:06:45
avatar
Quote
zlostyr


Продължаваш с тъпизмите.
С "последния влак" искаше на времето да кажеш, че евтините имоти са свършили и цените от тук натаък ще са само нагоре. Никога не си намеквала, че цените може да паднат.
И как така е изтървал ПОСЛЕНИЯ влак и после щял да дойде нов?!?!? Кой е влака, който идва след последния?!?!? За всеки със средна интелигентност след последния влак НЯМА ДРУГ ВЛАК!
Логиката ти е направо убийствена.

clap:

Кога на времето- през 2008г.?
Къде си видял да съм казала, че са евтини?
Или, не е важно какво наистина съм написала, а какво ти си решил, че съм искала да кажа!?
Да прочете, случайно, че през 2008г. Тинки вече беше чакал влака с ниските цени 4г.?
Сегашната ситуация, не ти ли отговаря на не особено интелигентния въпрос " Кой е влака, който идва след последния?"

Не знам чия логика е по- убийствена, но мисля да спра с обясненията. Ако схванеш, добре. Ако не- пак добре, да си жив и здрав.............
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 15:29:12
Те от 2008 влаковете не идват ами се връщат smiling smiley
А за "неопределеното време" какво ще кажеш smiling smiley
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 16:08:27
avatar
Quote
Тинки Уинки
Те от 2008 влаковете не идват ами се връщат smiling smiley
А за "неопределеното време" какво ще кажеш smiling smiley

Неопределено- казала съм. Ако имах мнение колко ще продължи, нямаше да пиша "неопределено".
Чакам да ми се извиниш- неприятно ми е да слагам новия подпис, но не ми оставяш избор.smoking smiley

Тинки е лъжец и клеветник!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 16:10:03
Quote
hunterA


За еврейте, там всичко става с помоща на САЩ, а и еврейте винаги са управлявали света, това е било и повод многократно да са се опитвали да ги изтребят, но за сега никой не е успял.


Успял е Наполеон да реши еврейския въпрос,като е свикал еврейски събор,който е трябвало да му отговори на няколко въпроса свързани с религията им и обществената съвместимост.Имало е много оплаквания главно заради двойния лихварски аршин на евреите в търговските отношения.Въпросите на Наполеон са били убийствени за талмуда и равините.
Задачата на събора е евреите сами да определят кое в юдаизма е свързано с богословието, кое с политиката и да преценят как практикуването на юдаизма може да доведе до съвместимост с лоялността към държавата в която живеят евреите.
Сега има многостранни интерпретации за действията на Наполеон по този въпрос,но истината е ,че тогава ги е сложил на място,чрез собствената им организация.
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 16:52:32
Аз това твоето "неопределено време" го разбирам като "в някой друг живот"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход