Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
11-02-2011 - 14:37:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
Е радвам се, че си осъзнала, че цените 2008 са били "високи" - трябваха ти 3 години да го признаеш, ама по добре късно отколкото никога. А сега кажи защо не го каза това 2008 година, а трябваше до 2011 да чакаш?
Ти приемаше цени от 2000 евро за нормални - дадох ти линка.

Прочети си поста, виж в какво ме обвиняваш и дай линк, с който да докажеш, че съм го казала.
Не се опитвай да се измъкваш по тъча.
Чакам да ми се извиниш!

Тинки е лъжеш и клеветник!
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
11-02-2011 - 14:54:06
Дадох ти линк - чети.
Първо ми казваш, че съм изтървал влака 2008 година и ще има да чакам неопределено време.
Така че доста хора си натоварила на влака до 2008 година.
Във втория линк се съгласяваш с цена от 2000 евро.
Какво повече искаш?
Погледни си мненията - всяко второ от този период ти е - "за всеки влак си има пътници". Е за влака за 2000 евро - няма пътници.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
11-02-2011 - 15:18:04
avatar
Quote
Тинки Уинки
Дадох ти линк - чети.
Първо ми казваш, че съм изтървал влака 2008 година и ще има да чакам неопределено време.
Така че доста хора си натоварила на влака до 2008 година.
Във втория линк се съгласяваш с цена от 2000 евро.
Какво повече искаш?
Погледни си мненията - всяко второ от този период ти е - "за всеки влак си има пътници". Е за влака за 2000 евро - няма пътници.

Тинки е лъжец и клеветник!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
11-02-2011 - 19:59:01
avatar
Quote
камелия
Quote
zlostyr


Да, много добре си ги припомнил тия изцепки за влака. clap:
Имаше и още много подобни навремето за киселото грозде, че хората искали да живеят тук и сега, да се купуват панелни гарсониери в Младост за 50-60 000 Е и прочие и прочие.
Един ден обаче става ясно кой кой е във форума (както е заглавието на първата тема).

Да, стига да си прочел " изцепката", а да не пишеш " по принцип".............:]
И да- един ден става ясно кой- кой е във форума. Кой стои зад думите си и кой бълва обиди и квалификации, разтоварвайки комплексите си, скрит зад анонимността си.
И пак- да, хората искат да живеят тук и сега, за разлика от вегетиращите ревльовци, дето все нещо им пречи и все някой им е виновен.
Ето ти една справка от Агенцията по вписванията, а изводите, ако ти стигне багажа, можеш да направиш сам.

Продажби по години:

2007г.- 325 385
2008г.- 309 788
2009г.- 210 052
2010г.- 195 557

Айде , припомни си сега, че лошите и преструктурирани кредити са 12% и виж, дали пък всичките 1 040 782, души не са искали да живеят тук и сега?
И ако се напънеш да помислиш, имай предвид, че тези 12% не са само лоши кредити и не са от последните 2г.- по обясними причини.smoking smiley

Камелия, много си зле. От близо 9000 мнения сигурно 95% са ти абсолютни глупости. Тъй като имам малко свободно време ще ти отговоря. Не че ще има някакъв ефект върху теб (много пъти съм опитвал без никакъв успех), по-скоро се надявам по-новите участници във форума да разберат някои неща.

"И да- един ден става ясно кой- кой е във форума. Кой стои зад думите си и кой бълва обиди и квалификации, разтоварвайки комплексите си, скрит зад анонимността си."

Ти стоиш ли зад думите си, драга? Помниш ли как съветваше хората през 2008-а да купуват панелни гарсониери в Младост за 50-60 000 Е - стоиш ли още зад тези думи? Да купуват ли сега?
А това че са отървали влака? Стоиш ли още зад тези си думи? И не ми излизай със смешни обяснения (изпуснал си влака и ще чакаш). НИКОГА НЕ СИ КАЗВАЛА, ЧЕ ЩЕ ИМА СЛЕДВАЩ ВЛАК.

За обидите и квалификациите - ти си точно тази, която най-много раздава обиди и квалификации. Дори и в този пост - виж си почервените... Виж си и подписа...

Кога съм писал неще за лошите и преструктурирани кредити, че ми вадиш разни статистики и се опитваш да докажеш нещо (и ти не знаеш какво точно)? Нещо те позинерви Тинки с тези стари постове и започна да си го изкарваш на който ти падне.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
11-02-2011 - 20:28:07
avatar
Quote
zlostyr

Камелия, много си зле. От близо 9000 мнения сигурно 95% са ти абсолютни глупости. Тъй като имам малко свободно време ще ти отговоря. Не че ще има някакъв ефект върху теб (много пъти съм опитвал без никакъв успех), по-скоро се надявам по-новите участници във форума да разберат някои неща.


Ти стоиш ли зад думите си, драга? Помниш ли как съветваше хората през 2008-а да купуват панелни гарсониери в Младост за 50-60 000 Е - стоиш ли още зад тези думи? Да купуват ли сега?
А това че са отървали влака? Стоиш ли още зад тези си думи? И не ми излизай със смешни обяснения (изпуснал си влака и ще чакаш). НИКОГА НЕ СИ КАЗВАЛА, ЧЕ ЩЕ ИМА СЛЕДВАЩ ВЛАК.

Вярно, Злостъре, нека по- новите участници си правят заключения.
От въпроса ти, който съм почернила............
Питаш дали сега смятам, че някой трябва да даде 50-60 000Е за жилище, за което му искат 40 000?
Ми, не, Злостърчо. :]
Сега не. Защото цените сега са други.
Но и сега бих го посъветвала, ако жилището е добро, ако той си е направил сметката, щом има нужда- да го купи.
И не ставай смешен с тоя влак!
Какво, сигурно след 2008г. ще се свършат апартаментите в София? Дали това съм искала да кажа с " последния влак"
И че Тинки трябва да чака неопределено време, докато някой реши да построи поне една сграда?
За всеки със средна интелигентност, е ясно че след неопределено време, ще мине нов влак, който пропусналият предишния, трябва да дочака.confused smiley
Това, ако не значи, че ще има нов влак, не знам какво друго значи!?eye popping smiley

ПП В случая с Тинки, един пост над моя, друг форумец беше му напомнил, че вече 4г. се кани да купи, ама все не му стиска.
Което ни връща в 2004г................а тогава знаем какви бяха цените.
Нямам какво повече да обясня- хората, които са по- нови, ще разберат, а ти- пак няма.

Тинки е лъжец и клеветник!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 09:33:17
Евала Ками,
хората те плюят с твоите собствени "плюнки" ти си мислиш че дъжд вали ....
Иначе мнението ти е на типичен брокер еднодневка - аз да го набутам тоя балък с пари да си вземе имотя - да си му взема комисионната па ма ебе кво ще си мисли и кво ще стане. Утре ще има друг балък... е балъците умряха - Вие брокерите сте следващите.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 09:57:52
avatar
Quote
bota156
Евала Ками,
хората те плюят с твоите собствени "плюнки" ти си мислиш че дъжд вали ....
Иначе мнението ти е на типичен брокер еднодневка - аз да го набутам тоя балък с пари да си вземе имотя - да си му взема комисионната па ма ебе кво ще си мисли и кво ще стане. Утре ще има друг балък... е балъците умряха - Вие брокерите сте следващите.

Много си семпъл, bota156, знаеш ли?
Май не, щото би схванал, че няма как да притежавам селяндурския ти речник и ограниченото ти мислене..........
Всички ще умрем,bota156, туй мама не ти ли го е казала?
Само дето ти ще си заминеш беден, злобен и прост като гъдулка.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 10:28:50
Quote
камелия
Само дето ти ще си заминеш беден, злобен и прост като гъдулка.
А не като набалбукан беден ипотекар с обезценяващ се имот и с кредит който децата ти трябва да изплащат.

Аз лично не схванах голямата разлика между двете състояния. Аааааа ясно второто е по добре за брокитата (лапат комисиона тук и сега, пък човека да се оправя), а първото, когато човека е събрал достатъчно, имотите са стигнали понусими цени и заплатата му позволява да си купи желания имот (ми да това наистина не е никак хубаво).

P.S. и за това, че лева ще се срине е много малка вероятноста. Все пак сме във валутен борд към еврото. Каквото и да се говори, еврото щом издържа буквално фалиралата Гърция, нас няма да ни усети, като проблемни (най много да ни накарат да вземем няколко милярда от МВФ кредит, и да намалим бюджетните разходи). Това с 3000 лв за долар е невъзможно !!! А да не забравяме, че доста от депозитите са в др. валути, а не в лева. Тях с какво трябва да ги плашим (21.12.2012 не помага :})



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-12 10:29 от hunterA.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 10:42:46
avatar
Quote
hunterA
Quote
камелия
Само дето ти ще си заминеш беден, злобен и прост като гъдулка.
А не като набалбукан беден ипотекар с обезценяващ се имот и с кредит който децата ти трябва да изплащат.

Аз лично не схванах голямата разлика между двете състояния. Аааааа ясно второто е по добре за брокитата (лапат комисиона тук и сега, пък човека да се оправя), а първото, когато човека е събрал достатъчно, имотите са стигнали понусими цени и заплатата му позволява да си купи желания имот (ми да това наистина не е никак хубаво).

P.S. и за това, че лева ще се срине е много малка вероятноста. Все пак сме във валутен борд към еврото. Каквото и да се говори, еврото щом издържа буквално фалиралата Гърция, нас няма да ни усети, като проблемни (най много да ни накарат да вземем няколко милярда от МВФ кредит, и да намалим бюджетните разходи). Това с 3000 лв за долар е невъзможно !!! А да не забравяме, че доста от депозитите са в др. валути, а не в лева. Тях с какво трябва да ги плашим (21.12.2012 не помага :})

Ти лично, нищо не схвана, но бързаш да пишеш, щото е по- лесно!
Темата не е за брокери, а за собственици, вечни наематели и за това, че заглавието й е поредната тъпа измислица на хора, които освен да рИват по форумите, друго не знаят.
Някъде да си прочел, че съветвам някого да тича да си купи имот? Не си, ама що и ти да не се наредиш на опашката на чукча писателите?
И никой не е писал, че левът ще се срине, че борда ще падне и че пак ще стане като през 1996г.
А последното ти изречение е шедьовър на семплостта!
Да не мислиш, че когато банките гръмнаха, всички хора държаха парите си само в долари? :]
Всъщност, ти да не мислиш, че долара гръмна тогава, а не банките?:}
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
12-02-2011 - 11:21:02
Quote
камелия
Quote
hunterA
Quote
камелия
Само дето ти ще си заминеш беден, злобен и прост като гъдулка.
А не като набалбукан беден ипотекар с обезценяващ се имот и с кредит който децата ти трябва да изплащат.

Аз лично не схванах голямата разлика между двете състояния. Аааааа ясно второто е по добре за брокитата (лапат комисиона тук и сега, пък човека да се оправя), а първото, когато човека е събрал достатъчно, имотите са стигнали понусими цени и заплатата му позволява да си купи желания имот (ми да това наистина не е никак хубаво).

P.S. и за това, че лева ще се срине е много малка вероятноста. Все пак сме във валутен борд към еврото. Каквото и да се говори, еврото щом издържа буквално фалиралата Гърция, нас няма да ни усети, като проблемни (най много да ни накарат да вземем няколко милярда от МВФ кредит, и да намалим бюджетните разходи). Това с 3000 лв за долар е невъзможно !!! А да не забравяме, че доста от депозитите са в др. валути, а не в лева. Тях с какво трябва да ги плашим (21.12.2012 не помага :})

Ти лично, нищо не схвана, но бързаш да пишеш, щото е по- лесно!
Темата не е за брокери, а за собственици, вечни наематели и за това, че заглавието й е поредната тъпа измислица на хора, които освен да рИват по форумите, друго не знаят.
Някъде да си прочел, че съветвам някого да тича да си купи имот? Не си, ама що и ти да не се наредиш на опашката на чукча писателите?
И никой не е писал, че левът ще се срине, че борда ще падне и че пак ще стане като през 1996г.
А последното ти изречение е шедьовър на семплостта!
Да не мислиш, че когато банките гръмнаха, всички хора държаха парите си само в долари? :]
Всъщност, ти да не мислиш, че долара гръмна тогава, а не банките?:}
Темата е "Изтегли кредит - Детето ти ще го върне" а ти сръвняваш др. типове (човек имащ имот без кредит - срещу човек живеещ под наем (слон - мравка)), ако сравнението е ипотекар - наемател нямаше да има последните няколко страници с нападки към теб от доста различни хора. За онези линкове прочетох ги и найстина беше написано от теб, че 2000 евро едва ли не е необезпокоителна цена, че хората са едва ли не лузари щом за скромната сума от и над 1000 евро тогава не могат да вземат имот (никъде не е споменато от тебе намаление на цените тогава, т.е. че ще има втори влак (прочетох доста мнения от теб на пред и на зад от споменатото, за да съм сигурен в думите си)). За 3000 лв. си ги писала в др. тема за което се извинявам, но там си писъла:
Quote
камелия
Точно тези, които не са забравили как излетяха паричките, силно се притесняват, че с толкова много депозити, може и момента за ново разтоварване да наближава.
А за в каква валута държаха хората депозитите си 1996, не мога да кажа, но казвам в момента как е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход