Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

предизвестеният край на сривлогарите!:]

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 22:12:35
Quote
Брокеръ
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hunterA
Вие си спорите какво е било, а мене ми е интересно какво ще бъде *angel*spinning smiley sticking its tongue out:]
...................................
Ето това ще бъде:
................................................................ :}50
...................................................
....................................... :]30
............................ :]15
.................... :]8
....... :]5
.. :]3

Тва цената на оливото ли е eye popping smiley :ami:
На мен ми прилича на предстартовото броене преди големия срив. Надявам се да бъркам де, защото в огромен срив губят всички. Както в др. тема казаха, стагфлацията е много опасно нещо и малцина са хората които изплуват незасегнати.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 22:38:10
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз купих 2002 за $34 000 сега оценката му е Е122 000. Смятайте си процентите.smiling smiley
А колко си си купил през последните 3-4 години? Там да смятаме ли проценти?
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 22:44:54
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз купих 2002 за $34 000 сега оценката му е Е122 000. Смятайте си процентите.smiling smiley
А колко си си купил през последните 3-4 години? Там да смятаме ли проценти?
...............................
Купил съм само едно магазинче през 2009-края, което е допълнение към друга инвестиция от 2004г. и оттогава не вярвам да му е паднала много цената, щото съм го взел на цена 27% под офертната. Като се има предвид, че придобихме общински апартамент в края на 2007г. на тройно по-ниска цена от пазарната, мисля, че съм на кяр. /казвам ти само защото се интересуваш от моите инвестиции в 23часа вечерта/winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-01 22:45 от СТОПАНИН ... ..
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 01:42:11
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз купих 2002 за $34 000 сега оценката му е Е122 000. Смятайте си процентите.smiling smiley

Да беше продал 2008ма, че да му ги вземеш тия 120 хиляди.

Сега ше има си ги чакаш. Даже ще имаш късмет, ако му вземеш първоначалната цена от 30-40 хил. евро.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-02 01:43 от shayhiri.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 03:30:33
купил с цел 'инвестиция' се кефи че цените паднали с 30-40 процента за нула време...

пак потретвам:
влязоха кредити без покритие, раздуха се цените 4-5 пъти, икономика няма, има рекордна задлъжнялост, всеки има жилище, по няколко, марсианци няма, лихвите по 10-12 процента...

във финикс има квартали цените на нови къщи са паднали от 178 000 на 30 000 долара. (щоот не можело да паднат цените под себестоността...) т.е с 80 процента. досега. а в Бг нямало да падат....
щото сме различни, по-умни, красиви и с по-дълги ... въобще голяма сме работа.

в момента в който масата се осъзнае каква е реалността и покупката на жилище стане най-нежеланото нещо оттам нататък е само стръмно надолу. за доста дълго време.

купилите в началото с цел инвестиция и продали на върха са направили далаверата на живота си. теоретично и сега може да се изкара някаква прилична печалба ако си купил в началото и продадеш сега (ако си лъки) обаче никой от 'разбирачите в този форум' няма да го направи че е твърдоглав и си въобразява че пазарите се движат от желанията му за печалба...

умните хора от категорията на инвеститорите продадоха отдавна.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 09:43:55
"покупката на жилище стане най-нежеланото нещо"-Куку, да не си препил нещо снощи?
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 10:03:39
Е, няма нужда да става най-нежеланото нещо smiling smiley, достатъчно е да стане едно от най-неизгодните неща, както е станало вече на много места в Америка след спукването на имотния балон там.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 11:07:20
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-02 11:09 от javcho.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 11:09:12
Quote
СТОПАНИН ... .
Като се има предвид, че придобихме общински апартамент в края на 2007г. на тройно по-ниска цена от пазарната, мисля, че съм на кяр.

Чл. 3. /1/ По своето предназначение общинските жилища са:

1. за настаняване под наем на граждани с установени жилищни нужди;

2. за продажба и замяна;

3. ведомствени на Столична община;

4. резервни;

5. в които са настанени отчуждени собственици временно до предаване на определените им в обезщетение жилища.


Да не влизаш в 1ва точка бе Сахибе. :}
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
02-02-2011 - 11:34:27
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Атанас Янев
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз купих 2002 за $34 000 сега оценката му е Е122 000. Смятайте си процентите.smiling smiley
А колко си си купил през последните 3-4 години? Там да смятаме ли проценти?
...............................
Купил съм само едно магазинче през 2009-края, което е допълнение към друга инвестиция от 2004г. и оттогава не вярвам да му е паднала много цената, щото съм го взел на цена 27% под офертната. Като се има предвид, че придобихме общински апартамент в края на 2007г. на тройно по-ниска цена от пазарната, мисля, че съм на кяр. /казвам ти само защото се интересуваш от моите инвестиции в 23часа вечерта/winking smiley

Това, че си откраднал от бюджета само потвърждава тезата ми, че живеем в един голям кенеф създаден пряко от чиновниците и косвено от лумпените гласоподаватели.
А такива като теб са точно кафявата част от пейзажа
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход