Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

предизвестеният край на сривлогарите!:]

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
31-01-2011 - 22:41:41
Абре СТОПАНИН, ти що така обясняваш във всички теми как на влогарите им се обезценяват "хартииките", така с отвращение сякаш се отнасяш към кешеца, а се за него ревеш и драпеш, ааа? Сигурен съм, че ако можеш да си продадеш някое от безценните си ДМА-та директно ще депозираш *beer*. Аде признай си smoking smiley
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
31-01-2011 - 22:49:11
avatar
Quote
crazy_pesho
Абре СТОПАНИН, ти що така обясняваш във всички теми как на влогарите им се обезценяват "хартииките", така с отвращение сякаш се отнасяш към кешеца, а се за него ревеш и драпеш, ааа? Сигурен съм, че ако можеш да си продадеш някое от безценните си ДМА-та директно ще депозираш *beer*. Аде признай си smoking smiley
......................
Луд за връзване Пешо, много ме е яд като продавам дори един захарен памук! Но понякога в кризата ми се е налагало да продам малко злато. Златото аз не го уважавам много заради това, че не носи постоянни доходи като имотите, но най-доброто му качество е, че е ликвидно, затова аз изкарах на пазара ненужното. При положение, че на пазара ми е ненужното, ясно, е че няккаква кифла се интересува
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
31-01-2011 - 22:57:12
Абе екстра си е златцето ама ако можеше да носи некво наемче или лихвичка щеше да е супер.....*beer*

Сега сериозно, я кажи гледа ли едни графики/статистики - дългосрочна цена на имоти измерена в злато, и дай комент ако си ги гледал.....*book*
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
31-01-2011 - 23:03:03
Ето за който не е гледал :]

Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
31-01-2011 - 23:03:48
avatar
Quote
crazy_pesho
Абе екстра си е златцето ама ако можеше да носи некво наемче или лихвичка щеше да е супер.....*beer*

Сега сериозно, я кажи гледа ли едни графики/статистики - дългосрочна цена на имоти измерена в злато, и дай комент ако си ги гледал.....*book*
............
Не съм гледал, но съмсигурен, че каквото и да гледам, това е някаква моменттна конюнктура. Въобще нама да съжалявам, ако съм от египетската върхушка.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 00:03:50
avatar
Ти кво ли гледаш? Ми вземи поне това погледни!

"Според банкери, пожелали анонимност, още е твърде рано за намаляване на лихвите по кредитите, защото кризата не е отминала и рискът все още е голям.
И статистиката на БНБ засега не дава поводи за оптимизъм за лихвите по кредитите. Средните стойности на понижението на потребителските заеми по старите заеми за декември 2010 г. спрямо същия месец на 2009 г. е само 0,05 на сто до 12,33%"

12% лихва знаеш ли какво е? Както някой спомена вече ако почнат да се дигат лихвите представяш ли си СТОПАНКЕ че не само ще те стрижат и доят ами и халяс жа има. И пак да ти повторя че става въпрос за ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ и за ЕДНА банка–може и позакъсала или иска да върти номера на другите. А иначе да си мечтаеш за върхушки можеш, ако искаш се зави с мокри чаршафи по жа го докараш на вид.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 00:49:25
Quote
salvador
Ееее...СТОПАНИН ... .,айде сега...За влогове винаги ще има кандидати.Това си е най-нискодоходното вложение,но на обикновения човек какво друго му трябва....да играе на борсата ли?
Вложението е НИ определено е доста по-нискодоходно с - (минус)30% доходност годишно.
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 09:36:19
Quote
Panther1
Quote
salvador
Ееее...СТОПАНИН ... .,айде сега...За влогове винаги ще има кандидати.Това си е най-нискодоходното вложение,но на обикновения човек какво друго му трябва....да играе на борсата ли?
Вложението е НИ определено е доста по-нискодоходно с - (минус)30% доходност годишно.

Не знам за кви 30% говориш. Аз съм на 300%-400% отгоре за имот закупен 2003г, отделно от наеми е почти изплатен. Значи ако приемем, че е изплатен от наеми, приспадаме наемите от покупната цена, остават 5 лева да не е без нищо, и в крайна сметка от 5 лева правя 100000Е, смятай колко процента са, че на мен калкулатора не ги хваща толкоз
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 09:49:02
Quote
PER0
Quote
Panther1
Quote
salvador
Ееее...СТОПАНИН ... .,айде сега...За влогове винаги ще има кандидати.Това си е най-нискодоходното вложение,но на обикновения човек какво друго му трябва....да играе на борсата ли?
Вложението е НИ определено е доста по-нискодоходно с - (минус)30% доходност годишно.

Не знам за кви 30% говориш. Аз съм на 300%-400% отгоре за имот закупен 2003г, отделно от наеми е почти изплатен. Значи ако приемем, че е изплатен от наеми, приспадаме наемите от покупната цена, остават 5 лева да не е без нищо, и в крайна сметка от 5 лева правя 100000Е, смятай колко процента са, че на мен калкулатора не ги хваща толкоз

Предполагам смяташ и инфлацията 2003-2008? Или не?
Re: предизвестеният край на сривлогарите!:]
01-02-2011 - 09:56:55
Quote
moskvi4

Предполагам смяташ и инфлацията 2003-2008? Или не?

За инфлацията най- добре е да питаш тези дето чакат цени отпреди 10 години, те са най-големите специалистиsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход