Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley

Публикувано от javcho 
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
18-01-2011 - 21:42:02
avatar
Quote
Imotko

Но знам, че бял човек скумрия не яде, а да я пържи в хола може само сетен цървул.

Че то, цялото ново строителство е от " американски тип". Хол-трапезария- бокс на едно място. Каквото и да сготвиш, все си омирисваш дрехите и мебелите........
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 07:58:05
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 09:37:50
Камелия и Имотко, нямам против да слагате цитати на който и да било език. Ако ми е интересно, ще си намеря начин да си го преведа. А мога да разбера дали ми е интересно дори само по ника, който го поства smiling smiley

Ако написаното на английски ви е интересно, пробвайте с гугъл-преводач. Не е най-идеалният превод, но смисълът се хваща. Или помолете някой да ви го преведе. Ако не ви е интересно, просто прескачайте.

Нямам време да превеждам всичко, което ми се струва интересно, тъй като тук често се обсъжа как било "там". А информацията за "там" е най-често на английски. C'est la vie winking smiley

Със здраве!
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 12:37:22
avatar
Joan (Ива) , не им обръщай внимание .Ние тези си ги знаем- застояла соц-продукция 50+ and bettersmiling smiley. Ползвали са се по време на соц-управлението от привилегии ( работа в българско представителство в чужбина ( Франция например) , след 1989 са учавствували в криминалното раздържавяване на ниско ниво ,като след това са "останали на сухо".Мразят всичко хАмериканско, но за Алкашия дума накриво на съм прочел от тях ,независимо ,че положението в България е следствие на "дружбата ни,която беше жизнено необходима, както слънцето и въздухът за всяко живо същество". smiling smiley Те не могат да се променят.

Ти си пиши - четена си.
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 13:42:15
Quote
Joan
Камелия и Имотко, нямам против да слагате цитати на който и да било език. Ако ми е интересно, ще си намеря начин да си го преведа. А мога да разбера дали ми е интересно дори само по ника, който го поства smiling smiley

Ако написаното на английски ви е интересно, пробвайте с гугъл-преводач. Не е най-идеалният превод, но смисълът се хваща. Или помолете някой да ви го преведе. Ако не ви е интересно, просто прескачайте.

Нямам време да превеждам всичко, което ми се струва интересно, тъй като тук често се обсъжа как било "там". А информацията за "там" е най-често на английски. C'est la vie winking smiley

Със здраве!
Ивче убеден съм че си добронамерена към тях,но определено утрепа Имотния.Той не яде скумрия горкия ама освен български може да поназнайва и цигански.Браво за интелигентна шега с имотния
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 15:15:23
На мен езиците не ми се отдават, не че много съм се мъчил да ги уча.
И двете ми чистачки говорят английски, детегледачката също.
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 15:34:36
Quote
Imotko
На мен езиците не ми се отдават, не че много съм се мъчил да ги уча.
И двете ми чистачки говорят английски, детегледачката също.

Значи, имаш кой да ти превежда winking smiley
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 15:39:13
Quote
камелия
Извинявай, но вече на всички стана ясно, че знаете английски.
Аз и други от този форум, не знаем.
Аз знам френски.
Нормално ли е да ви залея с пействани материали на него език и да разчитам, че сте длъжни да ги разберете?

Щом знаете френски, е добре да проверите инфото на Барбарон за удръжките winking smiley По другия въпрос вече казах, че нямам против smiling smiley
Re: Полжението с НИ в Америка е трагично confused smiley
19-01-2011 - 17:49:34
Quote
Joan
Quote
Imotko
На мен езиците не ми се отдават, не че много съм се мъчил да ги уча.
И двете ми чистачки говорят английски, детегледачката също.

Значи, имаш кой да ти превежда winking smiley

малииии, слугите даже по интелигентни от мастъра си ................... Абе ИМОТКО, не се заяждам, ама кажи моля те, жена ти и тя ли е така,...като тебе, неука и преуспяла ? *book*:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход