Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Давам 15 000 евро комисионна

Публикувано от gomax-amg 
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 15:36:20
Момчиле, не разбираш ли, че се бъзикат с теб. Понеже тая цена е подигравка с участниците във форума! Не може нещо, което си купил за 20000 лв.( основно виждам развалини и старо желязо) да продадеш за 700000лв.! Баща ти има позиции. Пробвайте да надъните някоя банка!
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 16:18:57
avatar
Да бре те банкике сега са развързали торбата и дават ли дават. Чак на мене ми предложиха, ама Аз унождам ли се.
И стига сте давали акъли на човека, пари му дайте! Аз поне пари предложих може да са малко, но са от сърце и пазарлъци нема да праа.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 19:24:16
avatar
Quote
Imotko
Да, тука се тачи и търси в Модерно предградие.

А имоти като показания се продават и рекламират целево. Успех.

Абе Мани ... той Ацетона изкупува панелките там на ангро ... ДВУСТАЙНИ, ТРИСТАЙНИ не подбира ...
исках и аз да купя там щот' било престижно, перспективно и модерно :]:} и таман да се добера и
Ацетона ме изпреварил *huh*

Но вече ще следя внимателно обявите и излезе ли панел под 400 евро/м2 КУПУВАМ ОТ РАЗ:]

Пък и връзката с бул. Европа ме зариби окончателно ...

А това че няма цигани е още по-силен коз при избора на жилище ...

... е няма ново строителство в квартала, НО това Е ГАРАНЦИЯ, ЧЕ НЯМА ДА ИМА ПРЕЗАСТРОЯВАНЕ, Т.Е ЯВНО
РАЙОННИЯ КМЕТ ТАМ Е СЕРИОЗЕН И ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ПЕРСПЕКТИВА, КОЯТО СЕ ОТКРИВА ПРЕД КВАРТАЛА :]:}:}

Чух, че и ирландци купуват панели там, а и един немец ... така че ...smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 19:39:53
avatar
Quote
Imotko
Да, тука се тачи и търси в Модерно предградие.


Quote
Wilson
Абе Мани ... той Ацетона изкупува панелките там на ангро ... ДВУСТАЙНИ, ТРИСТАЙНИ не подбира ...
исках и аз да купя там щот' било престижно, перспективно и модерно :]:} и таман да се добера и
Ацетона ме изпреварил *huh*

Но вече ще следя внимателно обявите и излезе ли панел под 400 евро/м2 КУПУВАМ ОТ РАЗ:]

Пък и връзката с бул. Европа ме зариби окончателно ...

А това че няма цигани е още по-силен коз при избора на жилище ...

... е няма ново строителство в квартала, НО това Е ГАРАНЦИЯ, ЧЕ НЯМА ДА ИМА ПРЕЗАСТРОЯВАНЕ, Т.Е ЯВНО
РАЙОННИЯ КМЕТ ТАМ Е СЕРИОЗЕН И ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ПЕРСПЕКТИВА, КОЯТО СЕ ОТКРИВА ПРЕД КВАРТАЛА :]:}:}

Чух, че и ирландци купуват панели там, а и един немец ... така че ...smiling smiley

Чакай сега, да се не заблудиш...........winking smiley
Значи, в района има доста ново строителство- щото, карето панели, дето инвестира Простака, е малко. Тъкмо го почнаха накрая на соца, та не успяха да изринат останалите коптори. Така че, Ацетона там се е напъхал. И точно в тези блокове има доволен брой цигани- даваха им като на многодетни жилища с предимство.
Иначе, що да няма перспективи един квартал, в който хора като Ацетона са на добро отстояние?:]
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 19:51:17
avatar
Quote
камелия
Quote
Imotko
Да, тука се тачи и търси в Модерно предградие.


Quote
Wilson
Абе Мани ... той Ацетона изкупува панелките там на ангро ... ДВУСТАЙНИ, ТРИСТАЙНИ не подбира ...
исках и аз да купя там щот' било престижно, перспективно и модерно :]:} и таман да се добера и
Ацетона ме изпреварил *huh*

Но вече ще следя внимателно обявите и излезе ли панел под 400 евро/м2 КУПУВАМ ОТ РАЗ:]

Пък и връзката с бул. Европа ме зариби окончателно ...

А това че няма цигани е още по-силен коз при избора на жилище ...

... е няма ново строителство в квартала, НО това Е ГАРАНЦИЯ, ЧЕ НЯМА ДА ИМА ПРЕЗАСТРОЯВАНЕ, Т.Е ЯВНО
РАЙОННИЯ КМЕТ ТАМ Е СЕРИОЗЕН И ДЪРЖИ НА СЕРИОЗНАТА ПЕРСПЕКТИВА, КОЯТО СЕ ОТКРИВА ПРЕД КВАРТАЛА :]:}:}

Чух, че и ирландци купуват панели там, а и един немец ... така че ...smiling smiley

Чакай сега, да се не заблудиш...........winking smiley
Значи, в района има доста ново строителство- щото, карето панели, дето инвестира Простака, е малко. Тъкмо го почнаха накрая на соца, та не успяха да изринат останалите коптори. Така че, Ацетона там се е напъхал. И точно в тези блокове има доволен брой цигани- даваха им като на многодетни жилища с предимство.
Иначе, що да няма перспективи един квартал, в който хора като Ацетона са на добро отстояние?:]

За ново строителство не знам ... нямам добър поглед върху квартала ... скоро ходих и видях панеляците от края на 80-те и нач. 90-те и зад тях братята Мангасарян.

Но щом Ацетона купува там, ясно к'ъв е квартала *angel*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
22-06-2011 - 23:11:29
ДАНО ДА ГИ ПРОДАДЕШ И ДА СИ ПЛАТИШ НА РОБИТЕ КОИТО ТИ РАБОТИХА И НЕ ИМ ДАДЕ ПО ЕДИН ЛЕВ ЗАПЛАТА
ДАНО ДА ЗАВЪРШИШ ЗАПОЧНАТИТЕ КООПЕРАЦИИ ОТ 2005ГОД.В ПЛОВДИВ 1 В СОФИЯ 1 В АСЕНОВГРАД 2
ХОРА ТАКИВА КАТО НЕГО ТРЯБВА ДА ГИ БЕСЯТ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход