Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Давам 15 000 евро комисионна

Публикувано от gomax-amg 
Re: Давам 15 000 евро комисионна
04-01-2011 - 21:32:01
Да, тука се тачи и търси в Модерно предградие.

А имоти като показания се продават и рекламират целево. Успех.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-04 21:32 от Imotko.
Абсурд
04-01-2011 - 21:45:39
avatar
Колега цената е много сериозно объркана...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Давам 15 000 евро комисионна
04-01-2011 - 21:54:42
avatar
Сещам се веднага за един вид леко производство, чиито представители биха ти купили парцела на тая цена.
Едно регионално нарко-депо би се побрало идеално там.

А бе човек, ти сериозно ли вярваш в цената която му искаш?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Давам 15 000 евро комисионна
04-01-2011 - 21:57:52
Що бе валси, може би ТИ ще кажеш каква цена да искат ?!
Re: Давам 15 000 евро комисионна
04-01-2011 - 22:01:21
avatar
Ако я свали тройно, може и да намери купувач до средата на Март.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Давам 15 000 евро комисионна
04-01-2011 - 23:47:48
avatar
Инвеститорите започнаха да се показват.
Мисля че не цената е сбъркана, а заглавието на темата.
Темата трябва да е със заглавие: "Нека да ви покажа къде закопах една кошница пари"
Леко производство ли казахте? Че то по леко производство от възду под налягане има ли? И виждам че добре е усвоено.
И така да започнем продажбата! Аз като най стиснат давам 4.20 ЛЕВА на метър.
Айде почвайте да натдавате може и надолу ама нема много мегдан за сваляне.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 00:12:46
Quote
gomax-amg
Колеги, давам 15 000 евро комисионна на този, който ми уреди продажбата на следния имот: [www.imoti.net]

УПИ в с. Рогош, обл. Пловдивска с обща площ от 9296 м2. В имота има изградени пропускателен пункт, административна сграда, три закрити склада (дъгова метална конструкция) с площ съответно 175м2, 2х300 м2, стоманен навес с площ 630 м2, помпена станция, мачтов трафопост и стопански постройки със застроена площ 199 м2. Външното ел.захранване е 20 кV, изградени водопроводно и канализационно отклонение. Ограден и обезопасен. Имотът се намира в непосредствена близост до гр. Пловдив - 8км и до автомагистрала Тракия - 4км. Имота е благоустроен и с изградена инфраструктура. Подходящ е за всякакъв вид производствена, обслужваща и търговска дейност. Акт 16. Цена 42 Е/м2

Колега, така заснет и представен, въпросният имот няма особен шанс.
Анонсът трябва да започне с точно описание на достъпа до имота. Плюс снимките, които го илюстрират. В т.ч. - и спътникови. Защото и най-добре изграден НИ от този тип не струва и пет пари без добър достъп до него!
Изобщо казано - при подобни имоти всеки елемент от описанието трябва да се докаже със снимков материал. Заснет от професионалист, който си разбира от работата, а не си пада по нелепи колажи като за рекламни диплянки, които едва ли някой ще погледне, понеже основната им функция е просто да са шарени докато втълпяват едно продуктово название.
Това, като за начало!
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 00:13:47
Quote
ТОРТКО
Инвеститорите започнаха да се показват.
Мисля че не цената е сбъркана, а заглавието на темата.
Темата трябва да е със заглавие: "Нека да ви покажа къде закопах една кошница пари"
Леко производство ли казахте? Че то по леко производство от възду под налягане има ли? И виждам че добре е усвоено.
И така да започнем продажбата! Аз като най стиснат давам 4.20 ЛЕВА на метър.
Айде почвайте да натдавате може и надолу ама нема много мегдан за сваляне.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.


Не ,че съм адвокат на човека,но някои пишете чраз това на което спеменахте че бил парцела.
Човека го притежава от поне 12 год.този парцел доколкото знам.И почти всичко той е изградил.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 00:49:36
Той Тортко си е такъв, от климата в Канада е.
А какво е правил човека в тоя имот през тия 12 години.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 08:32:25
Верно представянето на имота не е от наай-добрите,но ако има потенциален купувач той би дошъл на място за да го види. Не искам да става дискусия относно цената, просто ако някой от Вас има клиенти,който търси подобен имот,можем да си помогнем взаимно.
За Valsodar: Наистина продажбата му не е толкова лесно,колкото 3стаен в Лозенец,но се пробвай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход