Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Давам 15 000 евро комисионна

Публикувано от gomax-amg 
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 08:45:25
Quote
valsodar
Сещам се веднага за един вид леко производство, чиито представители биха ти купили парцела на тая цена.
Едно регионално нарко-депо би се побрало идеално там.

А бе човек, ти сериозно ли вярваш в цената която му искаш?

Хехе,човек радваш ме. Въпреки,че идеята за нарко-депо ми харесва,сега като влезем в Шенген,нали ще трябват такива депаsmiling smiley
Относно цената: вземи едно калкулаторче и смятай.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 10:32:51
Здравейте,
чета ви отдавна, обаче сега си поднових регистрацията, че не се сдържах.

Значи няма лошо всеки да иска цена, която е преценил, стига да не смята четящите обявата за идиоти.
Лично мен много ме нервира, когато някой почне да ми обяснява за какво точно е подходящо това място и какво точно да го правя. Аз ако имам първо идея и второ да извадя ЕДИН МИЛИОН ЛЕВА няма да чакам тапир да ми обяснява писмено на половината си обява за какво точно става нивата му.

Абе ква обслужваща и търговска дейност ве, има ли нормални тука. А производство? смееех .....

В конкретния случай, освен цената, трябва да се плати допълнително за ТОТАЛНО БУТАНЕ НА ТИЯ КЕНЕФИ, които някой смело е нарекъл сгради, ЛУДНИЦААА, (дядо ми гледа на вилата си 2 прасета в доста по читави постройки) щото тези дори за паркиране на евтини трактори и ремаркета не стават- производство, обслужване, търговия ааааааааааа :}. За ''офиса'' с камината и кръчмарската маса нямам думи.....смех

Да не съм голословен, давам личен пример за компанията, ( производство) в която работя . Годината е 2007. Парцел 20 декара за 15 000 евро. Смяна предназначение + Нова ВиК - 500 метра+асфалтов път 500м +изместване далекопровод + нов трафопост 400КВА+ др - с тотал всичко под 100 000 лева. (това беше при по високите цени) заедно с парцела.

След това производствена сграда от 2500 м2 - 2,9 милиона лева.със скъпички машини, пречиствателни станции, климатизации, газови стопанства и тъй нататък скъпо оборудване.

Още 1 пример за философите: Съседно на нас предприятие също за производство, малко по стиснати и не изхвърлящи се, със 800 000 лева - 35 декара парцел + повечето екстри като горе +5000м2 НОВА производствена площ+ пак не скъпи машини, която макар и не луксозна върши идеална работа.

Значи за 400к евро може да се построи и започне работа цял завод, ама оно некой си иска толко само за нивата....смеееееех

само съвет към продавача, изтрий от обявата частта за производство: Никоя компания която може да стартира такъв бизнес с капитал от 300К до 3 мил няма да купи нива за 1 милион, че и да трябва и да изравни терена от некакви недоразумения. ( smiling smiley Лятото гледах разни вили по местните селия около Дунава ( за като ходя за риба) и всичкото брокер ми вика ама тука има 3 къщи, 1 + лятна кухня !@№+ сграда за животни е за тва е толко скъпо, викам ако ги бутнете за ваша сметка купувам парцела веднага, ама не щът )

За ''обслужваща'' и ''търговска'' дейност имам подобни подозрения, но не съм запознат и млъквам

п.с. Продавач, ако имаш възможност бутни всички кенефи които наричаш сгради, цената ще се вдигне ако ги няма, не се шегувам и в обявата дай детайли за имота а не бизнес насоки, за които си нямаш и идея, на потенциалния инвеститор
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 10:34:15
По една случайност баща ми е от там родом.
Еми закъснял е човека с 3 години. Баща ми продаде нива за 6 евра, гола нива на 10м от магистралата.
Сега един му предлага 1лв за съседен имот на 100-на метра ... (верно без излаз на магистралата ама)
Така и си седят тръните и в двата парцела = да е жив и здрав инвеститора дето ни даде кинтите smiling smiley
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 11:06:14
Quote
zlobil81
Здравейте,
чета ви отдавна, обаче сега си поднових регистрацията, че не се сдържах.

Значи няма лошо всеки да иска цена, която е преценил, стига да не смята четящите обявата за идиоти.
Лично мен много ме нервира, когато някой почне да ми обяснява за какво точно е подходящо това място и какво точно да го правя. Аз ако имам първо идея и второ да извадя ЕДИН МИЛИОН ЛЕВА няма да чакам тапир да ми обяснява писмено на половината си обява за какво точно става нивата му.

Абе ква обслужваща и търговска дейност ве, има ли нормални тука. А производство? смееех .....

В конкретния случай, освен цената, трябва да се плати допълнително за ТОТАЛНО БУТАНЕ НА ТИЯ КЕНЕФИ, които някой смело е нарекъл сгради, ЛУДНИЦААА, (дядо ми гледа на вилата си 2 прасета в доста по читави постройки) щото тези дори за паркиране на евтини трактори и ремаркета не стават- производство, обслужване, търговия ааааааааааа :}. За ''офиса'' с камината и кръчмарската маса нямам думи.....смех

Да не съм голословен, давам личен пример за компанията, ( производство) в която работя . Годината е 2007. Парцел 20 декара за 15 000 евро. Смяна предназначение + Нова ВиК - 500 метра+асфалтов път 500м +изместване далекопровод + нов трафопост 400КВА+ др - с тотал всичко под 100 000 лева. (това беше при по високите цени) заедно с парцела.

След това производствена сграда от 2500 м2 - 2,9 милиона лева.със скъпички машини, пречиствателни станции, климатизации, газови стопанства и тъй нататък скъпо оборудване.

Още 1 пример за философите: Съседно на нас предприятие също за производство, малко по стиснати и не изхвърлящи се, със 800 000 лева - 35 декара парцел + повечето екстри като горе +5000м2 НОВА производствена площ+ пак не скъпи машини, която макар и не луксозна върши идеална работа.

Значи за 400к евро може да се построи и започне работа цял завод, ама оно некой си иска толко само за нивата....смеееееех

само съвет към продавача, изтрий от обявата частта за производство: Никоя компания която може да стартира такъв бизнес с капитал от 300К до 3 мил няма да купи нива за 1 милион, че и да трябва и да изравни терена от некакви недоразумения. ( smiling smiley Лятото гледах разни вили по местните селия около Дунава ( за като ходя за риба) и всичкото брокер ми вика ама тука има 3 къщи, 1 + лятна кухня !@№+ сграда за животни е за тва е толко скъпо, викам ако ги бутнете за ваша сметка купувам парцела веднага, ама не щът )

За ''обслужваща'' и ''търговска'' дейност имам подобни подозрения, но не съм запознат и млъквам

п.с. Продавач, ако имаш възможност бутни всички кенефи които наричаш сгради, цената ще се вдигне ако ги няма, не се шегувам и в обявата дай детайли за имота а не бизнес насоки, за които си нямаш и идея, на потенциалния инвеститор
Извинявам се,че съм те накарал да си подновиш регистрацията. И аз да ти дам един съвет,веднага да си я делнеш(регистрацията),че пишеш глупости.
Ако някой купи имота и не иска сградите,ще ги бутна за моя сметка (все пак са някоко машиносмени с фадромата). Ако сега ги бутна някой умник,като теб, ще каже че му трябват сгради.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 11:08:31
Ти затова ли си сривльо, бутнал си в банката паричките от нивата, дето ги даде бумът на имотите, и чакаш цените на апартаментите в София да паднат, за да си купиш.
А за инвеститора си е за смях.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 12:02:21
Недвижим имот, представляващ имот пл.№ 493, а по скица парцел № І – 493 в кв.10 по рег. план на с.Ценово, целият с площ 17200 кв.м., заедно с построените в него сгради: производствено хале с площ 1919 кв.м., котелна централа с площ 241 кв.м., столова с площ 149 кв.м., трафопост с площ 16 кв.м., павилион за КПП с площ 4 кв.м., както и други съоръжения, при граници и съседи – от изток – стопански двор, от запад – асфалтов път с.Ценово – с. Белцов, от север – мера, от юг – асфалтов път с.Ценово – гр.Свищов.

Н А Ч А Л Н А Ц Е Н А 187 500.00 лв.
/представляваща 75% от оценката в размер на 250 000.00 лв./






Има много други ако някой иска да започне производство
bah
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 13:12:21
avatar
Quote
morski
Има много други ако някой иска да започне производство

Някои биха казали: ти пари ми дай, аз производство знам как се започва.
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 14:46:26
Продавам нива ( сцаревица) 900 кв.м , без ток, без вода, на 10 километра от асфалтов път

цена: 125 933 626 345 245 паунда
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 14:53:29
avatar
Quote
zlobil81
Продавам нива ( сцаревица) 900 кв.м , без ток, без вода, на 10 километра от асфалтов път

цена: 125 933 626 345 245 паунда
.....................
А ква комисионна даваш?winking smiley
Re: Давам 15 000 евро комисионна
05-01-2011 - 15:16:38
gomax-amg

дадох 2 налични примера за ново закупени парцели, новопостроени заводи с работещо производство на тях, както и точните цифри. Щом мислиш че са глупости, не ги чети а продължавай със съветите.


Иначе за царевичната ми нива съм наистина сериозен: чисти 900 кв.м. на уникална цена, с включена луксозна постройка

Има изградена луксозна маломерна мезонетна колиба от винкел и гипсфазер 8 кв.м.

И сега най- важното - Имота може да се ползва за бостан, за тенис корт, за басейн, за площадка за хеликоптер, за добив на петрол, за паркинг за комбайни, за автокино и много други страотни бизнеси.

Нова цена: 124 933 626 345 245 паунда *angel*, комисионна давам 10% ама и купувача трябва да даде поне толкова, за да е честно.

Не се бийте, ред, ред......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход