Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
20-09-2011 - 15:41:42
avatar
Quote
Атанас Янев
Един туроператор по-малко
[www.capital.bg]

След като прочетете това хвърлете едно око и на изявленията им от 2007, всичко е розово, няма надолу и прочее простотия
[www.horemag.bg]

"Алма тур" е един от най-големите български туропреатори на 20 години. Компанията натрупа сериозни дългове през последните две години заради инвестиции в различни области.


Това е отговора- лакомо дупе...............
Докато всеки се пише специалист по всичко и се опитва да печели от неща, от които идея няма, така ще бъде.smoking smiley
Re: Преглед на печата 2011
20-09-2011 - 16:56:26
Quote
камелия
Quote
Атанас Янев
Един туроператор по-малко
[www.capital.bg]

След като прочетете това хвърлете едно око и на изявленията им от 2007, всичко е розово, няма надолу и прочее простотия
[www.horemag.bg]

"Алма тур" е един от най-големите български туропреатори на 20 години. Компанията натрупа сериозни дългове през последните две години заради инвестиции в различни области.


Това е отговора- лакомо дупе...............
Докато всеки се пише специалист по всичко и се опитва да печели от неща, от които идея няма, така ще бъде.smoking smiley

Всъщност, предполагам, проблемите на Алма тур идват не заради: "инвестиции в различни области", а точно обратното - инвестиции в една точно определена област smiling smiley Кой ще познае коя?
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 11:29:45
Според мен случващото се с Алма тур прилича на описаните в учебниците враждебни придобивания...Останалото ми се струва цирк за широката публика



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-21 11:42 от tuomas.
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 11:40:07
Quote
tuomas
Според мен случваяото се с Алма тур прилича на описаните в учебниците враждебни придобивания...Останалото ми се струва цирк за широката публика

Не прилича а си е точно това . А най-отвратителното е, че държавата взе страната на бандитите и така сгази заедно с тях всички законови рамки ,касаещи договорни задължения, права на потребители, начини за уреждане на спорове, добра търговска практика и пр. Да живее рекетът -"добрият начин" за правене на бизнес в България !
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 12:38:46
Quote
moskvi4
Quote
камелия
Quote
Атанас Янев

Всъщност, предполагам, проблемите на Алма тур идват не заради: "инвестиции в различни области", а точно обратното - инвестиции в една точно определена област smiling smiley Кой ще познае коя?

Нека аз!.... нека аз:

БАМ......БАН........БАМ........БАНско
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 12:44:25
Е, кредит в ЦКБ, застраховка в Армеец, превози и хотели от България Еър - всички фирми, до една - на един холдинг smiling smiley

Още по темата:
[www.investor.bg]

Хората са си писали - нямаме интерес :}

Ето и част от фирмите от Алма Тур
"АЛМА ТУР БГ" АД, ЕИК 831758428
"АЛМА ТУР КАР" ЕООД, ЕИК 130928027
"АЛМА ТУР ФЛАЙ" ООД, ЕИК 175360955
"АЛМА ТУР ОФИС" ЕООД, ЕИК 130873680
"АЛМА ТУР ХОТЕЛ ТАМПЛИЕР" ЕООД, ЕИК 175316159
"АЛМА ТУР-ХОТЕЛ АТЛАС" ООД, ЕИК 130965965
"АЛМА ТУР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ" ЕООД, ЕИК 175320257
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 13:49:05
avatar
Quote
status

Не прилича а си е точно това . А най-отвратителното е, че държавата взе страната на бандитите и така сгази заедно с тях всички законови рамки ,касаещи договорни задължения, права на потребители, начини за уреждане на спорове, добра търговска практика и пр. Да живее рекетът -"добрият начин" за правене на бизнес в България !

И кои са бандитите, че така и не стана ясно от гневния ти изблик?!
И кой- кого рекетира?
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 14:37:55
Щеше да е смешно, ако не беше трагично.
Секунди след като казват, че нямат интерес към Алма тур...

"Алма тур" обяви фалит, поглъща я дружество на ТИМ
[www.moreto.net]
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 15:26:53
avatar
Quote
Атанас Янев
Щеше да е смешно, ако не беше трагично.
Секунди след като казват, че нямат интерес към Алма тур...

"Алма тур" обяви фалит, поглъща я дружество на ТИМ
[www.moreto.net]

Мисля си, каква е била причината, "Алма тур" да задлъжнее с всичките си фирми само на ТИМ?eye popping smiley
Съгласи се, че едва ли не са знаели при кого се застраховат, чий е превозвачът, с когото сключват договора и на когото не плащат превозите и чия е банката, от която теглят заем.........
Re: Преглед на печата 2011
21-09-2011 - 18:01:18
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход