Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става тая?...

Публикувано от iciltd 
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 23:15:05
Quote
nino
А ламята има ли три глави?
Питам заради IQ-то. Щото иначе няма да се включа в оболозите кой ще има по-... каквото и да е там. Така и така няма да върши работа.
Муза, ми пак си много по-красива, пък си само с една глава - сигур щот` си Муза, а не ламя*smiley_ahh*.

Нинка,

Бях си турнала една снимка, дет' съм неглиже.:] Ама... помолиха ме да я махна...

И сложих тази, дет' съм тунингована... :]
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 23:17:19
avatar
Quote
ASSETION

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Що пак почна да крещиш като истерична лелка?eye popping smiley
IQ-то не се мери в килограми и километри, Простако. Къде си мислиш, че трябва да отидеш, та ще се запасяваш с любимите си мекици и течен шоколад? Че и камиона на ламята да ангажираш. Явно, само за плащач на пътни, дневни и напитъчни те ползват, та по- далече от тия функции не стигаш........:]
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 23:18:48
То, тая тема се отече, поне да се посмеете малко... smiling smiley

Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 23:29:09
avatar
Quote
камелия
Quote
ASSETION

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Що пак почна да крещиш като истерична лелка?eye popping smiley
IQ-то не се мери в килограми и километри, Простако. Къде си мислиш, че трябва да отидеш, та ще се запасяваш с любимите си мекици и течен шоколад? Че и камиона на ламята да ангажираш. Явно, само за плащач на пътни, дневни и напитъчни те ползват, та по- далече от тия функции не стигаш........:]

ЖАЛКА СИ С БЕЗМИСЛЕНИТЕ СИ ОПИТИ ДА МИ ОПОНИРАШ ДОСТОЙНО...
Ще спра да те затруднявам защото освен противна си ми и скучна вечеsmiling smiley
Усещам как се напъваш да измислиш нещо, но не ти се получава и ме е страх да не ти излязат хемороиди от толкова напъване... не че си нямаш...
Ей това е разликата в IQ - то при мен има в изобилие и словото се лее без да се налага да се напъвам... само слагам пръсти на клавиатурата и започвам... Както при теб се лее пот и мазнина smiling smiley
А ти започна като ... петокласничка... пардон - като дебела петокласничка...
Е ЩЕ СИ ЗАМЕРВАМЕ ЛИ НЕЩО ИЛИ ЩЕ ХОДИШ ДА ПЛЮСКАШ ПАК?
smiling smiley Виж искам да знаеш и да разбереш - не съм виновен аз че си дебела и грозновата...
но това не ми пречи да ти го натяквам с кеф :}:}:}:}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 23:43:26
avatar
Quote
ASSETION


ЖАЛКА СИ С БЕЗМИСЛЕНИТЕ СИ ОПИТИ ДА МИ ОПОНИРАШ ДОСТОЙНО...
Ще спра да те затруднявам защото освен противна си ми и скучна вечеsmiling smiley

От скука ли крещиш, Простако? "Безсмислени" се пише- не че ще се научиш, ама може и да вденеш в някой момент...........*book*
И защо се ласкаеш от мисълта, че ме затрудняваш? Ти никого, освен самия себе си не можеш да затрудниш. А тъй като не ти е дадено да схванеш тази проста истина, проблеми нямаш.........:]
Re: Как става тая?...
20-12-2010 - 00:27:13
avatar
Вече забелязах че като се чувстваш безсилна и търсиш правописни грешки...
И само това ли успя? Знаеш ли колко форумни смотаняци го правят в безсилната си злоба... търсят си сламка...
Представяш ли си ако мозъка се развиваше правопропорционално на килограмите smiling smiley
щеше да имаш глава като бидон за кисело зИелИ.
Аз мога да ти посоча и твоите препинателни недоразумения.. но на фона на цялата ти мазна същност те просто бледнеят smiling smiley
Защо да се занимаваме с дребни работи като имаме ЦЯЛ ТОН МАЗНОТИЯ, ЗЛОБА ЗАВИСТ И ЦЕЛУЛИТ в твое лице :} :} :}
ТА КАКВО СТАНА ЩЕ СИ МЕРИМ ЛИ НЕЩО ДУНДО ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
20-12-2010 - 09:55:55
Quote
ASSETION


Аз не отричам че съм откачен, но в сравнение с такива като тежб съм повече от нормален smiling smiley
искаш ли...
АЗ ЩЕ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ!
да отидем при един психоаналитик и да ни направи замерване..
кой е по ненормален от двамата, а и така и так сме там ще измери и на кого му е по голям ? smiling smiley


Друже, психоаналитиците не правят "замервания". Каквото и да е заплащането.
Не знаете това вероятно поради твърде високия си IQ.
Апропо - да имате нещо общо с форумното същество Шльокер? Питам, защото симптоматиката у двама ви е твърде сходна - точно както Вие ми предлагате да ме запознаете с "приятелката" си / която на места ту е "жена", ту "три девойки"/, а после поемате разходите на всеки за всичко, така и Шльокер ме покани да се запозная уникалните му любовница/съпруга, после - с банковите му сметки и хотелите, В БГ, Холандия и Гърция. Разбира се - за негова сметка, защото, също като Вас, е паралия до шия. Който от месеци мечтае из форума цените на НИ да паднат до заветното ниво "149"....
Та?
Re: Как става тая?...
20-12-2010 - 10:19:48
шльокавя и модерния си приличат по много неща, но са различни екземпляри. Обединява ги селянията , простотията, комплексарщината, различават се по това, че шльокавия е счетоводител, другия селяндур се занимава с компютри/уж/.
Re: Как става тая?...
20-12-2010 - 12:15:08
avatar
Quote
ivorad



Друже, психоаналитиците не правят "замервания". Каквото и да е заплащането.
Не знаете това вероятно поради твърде високия си IQ.
Апропо - да имате нещо общо с форумното същество Шльокер? Питам, защото симптоматиката у двама ви е твърде сходна - точно както Вие ми предлагате да ме запознаете с "приятелката" си / която на места ту е "жена", ту "три девойки"/, а после поемате разходите на всеки за всичко, така и Шльокер ме покани да се запозная уникалните му любовница/съпруга, после - с банковите му сметки и хотелите, В БГ, Холандия и Гърция. Разбира се - за негова сметка, защото, също като Вас, е паралия до шия. Който от месеци мечтае из форума цените на НИ да паднат до заветното ниво "149"....
Та?

Говори ми на вие... щото аз форумни злобари и завистници за дружета немам smiling smiley

Сигурен съм че ще го замерят с линийка и даже ще мъркат докато го правят!
Номера е да попаднеш на подходящия който да го направи! Това че ти си карък и са ти отказвали е друг въпрос.
Предложих на свинята да и покажа крокодила, на теб ти обещах да ти покажа, други работи... палавнико smiling smiley
Нямам проблем да поема разходите на някой форумен злобар... понеже кефа от натриването на завистливия му нос ще е много по голяма от цената която трябва да платяsmiling smiley

Аз съм готов да докажа всяко мое твърдение... а ти готов ли си да си го мериш с мен?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
20-12-2010 - 14:55:02
Quote
ASSETION

Аз съм готов да докажа всяко мое твърдение... а ти готов ли си да си го мериш с мен?

Не!
Защото сме в различни категории - нямаме нищо за мерене.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход