Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става тая?...

Публикувано от iciltd 
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 22:30:19
Близо 200 000 панелни жилища, 25-50 годишни и с минимална поддръжка ...
Още толкова ЕПК в мааааалко по-добро състояние.
По 2.5 души на апартамент.
Ново строителство, 80% проектирано от малоумници, строено от хора без основно образование, купувано от глупаци с посредничеството на мазни наглеци. *angel*
Люлин, Обеля, Надежда, Младост, Дружба, Левски А, Б, ВГЗ, Хаджи Димитър, Суха Река Подуяне, Красно Село, Красна Поляна...
Известни по цял свят с ЕнтелЕгенцията си и перфектните си жилищни условия квартали...
Объркали сте се нещо, бацета, за някой друг град говорите сигурно. *drunk*
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 23:05:52
avatar
Quote
Panther1
Близо 200 000 панелни жилища, 25-50 годишни и с минимална поддръжка ...
Още толкова ЕПК в мааааалко по-добро състояние.
По 2.5 души на апартамент.
Ново строителство, 80% проектирано от малоумници, строено от хора без основно образование, купувано от глупаци с посредничеството на мазни наглеци. *angel*
Люлин, Обеля, Надежда, Младост, Дружба, Левски А, Б, ВГЗ, Хаджи Димитър, Суха Река Подуяне, Красно Село, Красна Поляна...
Известни по цял свят с ЕнтелЕгенцията си и перфектните си жилищни условия квартали...
Объркали сте се нещо, бацета, за някой друг град говорите сигурно. *drunk*

Не познаваш града , не познаваш кварталите и особеностите им.
Идея нямаш от това, кое ДК къде е строило и по каква технология.
Идея нямаш за състоянието на ЕПК.
Идея нямаш, че 80% от купилите новото са пак селтаци- доста и от твоя край, но те поне са имали куража да бачкат и да рискуват, а ти само една голяма уста влачиш, скрита зад компа, сврян в гарсониерата с още 5 селски.
От нищо нямаш реално понятие, но и ти като другите провинциалисти, голям специалист се пишеш.
Аман от селски бекове, избиващи комплекси по форумите, БАЦЕ!
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 23:19:29
Усещам някакво несъгласие с фактите изброени от мен.
С какво точно не сте съгласна уважаема госпожо гражданка софиянка (5-то поколение, сигурен съм)?

Добавка: Всъщност си права, сега като се замисля. 15 години живея в София (пришелец селинджър съм, признавам) и в никой от изброените мизерни квартали не съм живял. Та не съм наясно с особеностите им. За теб съм сигурен, че си ги обиколила всичките.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-03 23:34 от Panther1.
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 23:49:01
Аз не съм съгласен за мааалко по-доброто състояние на ЕПК.
В един и същ квартал,ако панелите са кочини,ЕПК са същите кочини,че и по-големи.
Справка-Обеля.Пускал съм снимки...
И обратно-в един квартал,ако повечето е поддържано,бая зор ще видиш ако искаш да намериш голяма кочина.
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 23:52:59
avatar
Quote
Panther1
Усещам някакво несъгласие с фактите изброени от мен.
С какво точно не сте съгласна уважаема госпожо гражданка софиянка (5-то поколение, сигурен съм)?

Quote
камелия
Не познаваш града , не познаваш кварталите и особеностите им.
Идея нямаш от това, кое ДК къде е строило и по каква технология.
Идея нямаш за състоянието на ЕПК.
Идея нямаш, че 80% от купилите новото са пак селтаци- доста и от твоя край, но те поне са имали куража да бачкат и да рискуват, а ти само една голяма уста влачиш, скрита зад компа, сврян в гарсониерата с още 5 селски.
От нищо нямаш реално понятие, но и ти като другите провинциалисти, голям специалист се пишеш.
Аман от селски бекове, избиващи комплекси по форумите, БАЦЕ!

Прочети още веднъж, бавно, на срички и след като осмислиш всяка дума, се опитай да разбереш. Използвала съм думи прости.
Дано успееш, че много станахте трудносхващащите.
Ако аз дойда в твоето село/ град, не би ми минало през ум да ти обяснявам неща, от които понятие нямам.
А бих те попитала, за да науча кое- как е.
Просто нямам комплекси за избиване.
Re: Как става тая?...
03-10-2011 - 23:54:31
Quote
bota156
... не може апартаменти на цървули предназначени за други цървули да струват толкова...
300 000 (триста хиляди броя)...
(апартаменти, не цървули)
Това мисля, че изчерпва темата. *angel*
Re: Как става тая?...
04-10-2011 - 00:00:19
Камелия, сериозно, иди на някой по-добър психиатър, човека ще заслужи поне професура, а може да спечели и нобелова награда за медицина докато те изучава. *angel*
Re: Как става тая?...
04-10-2011 - 00:12:45
Quote
salvador
... И обратно-в един квартал,ако повечето е поддържано,бая зор ще видиш ако искаш да намериш голяма кочина.
Сигурен съм, че под "поддържани" квартали имаш предвид някои от изброените от мен средища на кОлтурата и изкуството? Аз като човек необичащ да е голословен съм написал конкретни именца, нали така (за разлика от разни малоумници, които ми обясняват откъде съм, с кого живея и в какво жилище без да ме познават).
Все пак изброй 1-2 такива "поддържани" квартали в любимата на всички ни София, моля.
Уйкенда обещавам да се разходя и да направя малко снимки в т.н. "поддържани" квартали, само да разбера къде са.
Re: Как става тая?...
04-10-2011 - 00:15:22
avatar
Quote
Panther1
Камелия, сериозно, иди на някой по-добър психиатър, човека ще заслужи поне професура, а може да спечели и нобелова награда за медицина докато те изучава. *angel*

Аха, след като блесна с познания в сферата на имотите, кварталите в София, начина на строеж и поддръжка, демонстрираш задълбочените си познания в областта на психиатрията.
Ма, ти си бил гений, бе БАЦЕ!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става тая?...
04-10-2011 - 16:56:42
Quote
bota156
... не може апартаменти на цървули предназначени за други цървули да струват толкова...
300 000 (триста хиляди броя)...
*ok* *ok* *ok* *ok* *ok* *ok*

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход