Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 16:50:11
Quote
spgufi
докато се мяркат купувачи, макар че дълбоко се съмнявам да са останали такива.
-------------
Това пък къде го чу ?

Ти кьорав ли си, че чакаш СРС-та?

ПП. Когато го чуеш UP- па ще тропа на вратата, но няма да е в близкото десетилетие.
Ако разсъждаваме по-нататък след 10 години клиентите ще са мургави, а те не одобряват парите като разменно средство. И имат свое виждане и иновативни строителни решения.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2013-04-28 16:59 от Върколак.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 17:47:12
Не, не съм кьорав, брокер съм и знам, че купувачи има колкото щеш.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:24:40
avatar
Quote
spgufi
Не, не съм кьорав, брокер съм и знам, че купувачи има колкото щеш.
Докато той не е брокер, не е и купувач. Какъв е тогаз по дяволите!?
Аааааа, сетих се написал си го е- ВЪРКОЛАК:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:29:43
Разбирам. Тук си бият среща купувачи и брокери да се надлъгват.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:35:35
avatar
Quote
Върколак
Разбирам. Тук си бият среща купувачи и брокери да се надлъгват.
Ами аз специално съм купувач. Последния месец му ударих голямо търсене, участвах и в едно наддаване. Какво да ти кажа , всичко читаво е или на баснословна цена или скрито за по-добри времена. Я погледни търговете на ЧСИ, на СОАП или министерството на отбраната за да видиш, как продават пълни дупки или на начални цени, които подсказват, че ще бъдат надминати в пъти над пазарните при наддаване.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:39:58
Обират последните пари от този пазар. Както писах по-горе това е правилната политика за излишните имоти. А за купувачите като теб .... амин.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:46:09
1) Гарантирани са 196 000 лева, а не 100 000 евро. Усещаш ли я малката разлика
2) около мен има доста хора, които от инвестиции не разбират изобщо, но пък имат значителни банкови сметки.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:46:56
avatar
Quote
Върколак
Обират последните пари от този пазар. Както писах по-горе това е правилната политика за излишните имоти. А за купувачите като теб .... амин.
Парите не са последни, а напротив. Паричната маса се увеличава и се трупа на депозити без идея за какво ще се вложи. Очаквам възраждане на малкия и среден бизнес след като се озаптят монополите. Това неминуемо ще бъде свързано с нов тласък на купуването на жилищни и бизнес имоти. Голяма ниша ще се отвори която в момента е в латентно състояние.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:54:05
Quote
САХИБ 31
Очаквам възраждане на малкия и среден бизнес след като се озаптят монополите. Това неминуемо ще бъде свързано с нов тласък на купуването на жилищни и бизнес имоти. Голяма ниша ще се отвори която в момента е в латентно състояние.

Както се казва от твоята уста - в божиите уши, но никога не става така. Аз не знам някой монопол да е бил разбит исторически.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:55:14
Разбирам. Тук си бият среща купувачи и брокери да се надлъгват.
-------------
Аз пък не разбирам, САХИБ е купувач, аз съм брокер, т.е. и двамата имаме представа от пазара в момента, ти какъв го играеш ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход