Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 20:58:06
Играйте си.... аз не съм в играта, а коментатор.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 21:40:23
Той и Сашо Диков е скиор, ама коментира футбол, че и акъл раздава....Така.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 21:43:39
avatar
Quote
Върколак
Quote
САХИБ 31
Очаквам възраждане на малкия и среден бизнес след като се озаптят монополите. Това неминуемо ще бъде свързано с нов тласък на купуването на жилищни и бизнес имоти. Голяма ниша ще се отвори която в момента е в латентно състояние.

Както се казва от твоята уста - в божиите уши, но никога не става така. Аз не знам някой монопол да е бил разбит исторически.
Не знаеш защото не си бил собственик дори на партида. Ето аз съм абонат на БТК от 1994г. и разбиването на монопола в комуникациите беше нещо грандиозно като успех за мен. През 2002-ра още на чисто новата ми къща БТК ми вкараха едни кабеляци с една кутия, която поставиха където те решиха и на всичко отгоре важно-важно ме уведомиха, че включването не става лесно и се чака за домашен телефон, а таксите им бяха солени за да вземеш номер. Всичко това 10 години по-късно е в историята. Вярвам , че след още 10 същото ще е и с тока.
Но не ми обръщайте внимание, аз съм ЪПЪР, ОПТИМИСТ, човек с ПОЗИТИВНО МИСЛЕНЕ и други непривични за този форум състояния на духа, за което моля да ме извините!

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
28-04-2013 - 21:56:20
За жалост за БТК не си прав и в момента си правят каквото си поискат. Всичко е само привидно за прах в очите. Кажи ми кой притежава каналната мрежа? От там нататък си прави сметка твоите пари къде отиват в крайна сметка.
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-02-2014 - 17:12:22
Quote
Шльокер и 3/4
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс. Та питам се дали да оферирам моята цена, предвид голямата разлика? (сериозен въпрос към брокерите)
Изоставена и обрасла с бурени, без шанс за продажба :] дори и през ЧСИ.

хахахаха преди 3 години тази къща се продаваше през 2-3 агенции и искаха 125К евро, ето какъв е резултата сега: [sales.bcpea.org]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-02-26 17:14 от Александър Свиленов Василев.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
26-02-2014 - 18:12:28
много са 75к еуро за само 87кв.м. вероятно ще има втори търг
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-02-2014 - 01:15:39
Quote
nradev
много са 75к еуро за само 87кв.м. вероятно ще има втори търг

Разбира се, че са много, след 3 години (на днешно време) дори и за половината от75 е под въпрос дали ще има интерес
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-02-2014 - 07:16:21
Да не кажеш после ,че си измисляме, ето как си отговаряш на себе си. Или Шльокер не си ти ?
Анонимен потребител
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-02-2014 - 08:41:52
Quote
брокер съм си
Да не кажеш после ,че си измисляме, ето как си отговаряш на себе си. Или Шльокер не си ти ?

ти идиот ли си та не виждаш, че съм отговорил на нрадев, не можеш и да четеш ли?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
27-02-2014 - 23:14:35
Шльокер и 3/4
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс. Та питам се дали да оферирам моята цена, предвид голямата разлика? (сериозен въпрос към брокерите)
Изоставена и обрасла с бурени, без шанс за продажба :] дори и през ЧСИ.
----------------------------------

хахахаха преди 3 години тази къща се продаваше през 2-3 агенции и искаха 125К евро, ето какъв е резултата сега
-----------------
Та как точно отговаряш на нрадев бе льольо ,пак си говориш сам, не разбираш ли ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход