Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:21:38
Quote
dodo2




Опа, пак се изпръцках


След толкова лъгане, най-после една безспорна, макар и миризлива истина!
Честито:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:25:09
Quote
Шльокер и 3/4
Сега ми е по-леко.

Оппаааа - още един попръцнал:]
Някоя оферта за къщичка няма ли да кихнете, обаче?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:35:30
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Опа, пак се изпръцках
След толкова лъгане, най-после една безспорна, макар и миризлива истина!
Честито:]

В психологията е описана способността да се забравят лошите спомени, но това не значи, че лъжа smiling smiley Вероятно ти се иска да беше лъжа, респективно да не си го казвал, т.е. да не си бил толкова глупав тогава, но какво да се прави - за съжаление няма паралелни вселени, реалността е една.

(Опа, пак пръц, извинете. Вероятно искаш и аз да се осера, като ти напиша последните 4 цифри на ЕГН, за да се увериш, че знам какво говоря, ама няма да стане, съмненията са гадно нещо smiling smiley На мен ми харесва попръцкването и как това те прави ококорен. Иначе откровено изпитвам симпатии към теб (не сексуални), обаче имаш много кофти характер и си получаваш същото в замяна.)
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:39:23
Quote
dodo2

Опа, пак пръц

Уаууу - говоренето на истини рецидивираeye popping smiley
Интересно явление при един патологичен лъжец.....
:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:46:28
avatar
Признай си за 3500 и ще ти олекне! Да не би да те е страх, че всички ще ти се смеят? През 2008 не си бил само ти който си е мислил, че цените ще станат 3500 евро/м2, няма страшно...

(Пръц.)

Отивам да пия биричка някъде, ела да си говорим, ще ме намериш по миризмата, а аз ще те позная по цвета (че се омаза в ако целия). Приятна вечер.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 17:51:20
Quote
dodo2


Отивам да пия биричка някъде

Пиенето на бира не е смокинов лист за лъжци......
:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 18:10:52
avatar
Quote
ivorad
Quote
ASSETION

Напълно нормално е да офертираш преди да видиш имота.

Прав сте - напълно нормално. За ненормалници.
Даже циганите-автоджамбази знаят, че дори таратайка за хиляда евро на старо не бива да се офертира без да се прегледа "на живо", но това елементарно правило не важи за хора с ментални затруднения, които спокойно се хвърлят на къщи за стотин хиляди без да са ги видяли.....
Комедия:]

Не съм на кеф да споря... ама пък и не ми се подминава.

Що да не офертирам бре дупе?
Да не съм като теб да ми се свидят 50 стотинки да звъна на някого ?
Винаги АМА ВИНАГИ преди да купя нещо питам по телефона за цената...
ВИНАГИ СЕ РАЗБИРА ГОТОВ ЛИ Е ДА КЛЕКНЕ ОНЯ ИЛИ Е БАШ ТЪРГОВЕЦ И ЩЕ ПАДНЕ ПАЗАРЕНЕ!

ЩОМ ТИ КЛЕКНЕ ПО ТЕЛЕФОНА ЗНАЧИ Е ГОТОВ И ЗА ПО НИСКА ОФЕРТА ти вече си свали на 85 ПРЕДИ ДА ОТИДЕШ ?
това означава че там на място можеш да свалиш още поне 5 и повече!
Да не е хубаво да се обсъжда цената за телефона - НО НЕ Е ХУБАВО ЗА ПРОДАВАЧА!
НЕ ЗА КУПУВАЧА!
ще ме учиш ти мен на търговия ... хахахахах

Когато някой ми се обади на мен и ме пита за цената може ли да се смъкне... Винаги му казвам да дойде на място - да пипне да види и тогава ще говорим!
Да де... какво да го обсъждам с вас за мен сделките са ежедневие... за вас са на тримесечие...

"Ненормалници"... няма нормални хора...
Но зависи и дали си луд олигофрен или си луд ама с акъл нали?
и съжалявам че имаш такива познати.,.. АЗ ЦИГАНИ И АВТОДЖАМБАЗИ НЯМАМ ЗА ПОЗНАТИ... а ти явно с такива си отрасъл щом ги познаваш толкова добре...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 18:51:48
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2




Опа, пак се изпръцках


След толкова лъгане, най-после една безспорна, макар и миризлива истина!
Честито:]

Bonjour,

Quote
ivorad
Quote
drakkar



Защо да не може цената да е 120 наема. Тази формула работи в нормалните държави.

В кои "нормални" държави има подобно съотношение на цени/наеми, бихте ли дали примери?
Защото френското ми жилище струва в момента някъде между 230 и 260 000 евро, а наемите на подобни жилища в района се движат между 750 и 1100 евро / включително шаржовете!/, в зависимост от екстрите. Средно между 250 и 300 наема......
Та, къде са тези съотношения, щото във Франция, ако се цепнете с подобни гръмогласия много ще Ви се смеят?


Кой ли е тоз французин?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 19:01:51
Винаги му казвам да дойде на място - да пипне да види и тогава ще говорим!
----------------
Селяндурче модерно, нали и ние това казваме, че първо трябва да дойде да види, че тогава да предлага цена.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 19:02:23
"ЩОМ ТИ КЛЕКНЕ ПО ТЕЛЕФОНА ЗНАЧИ Е ГОТОВ И ЗА ПО НИСКА ОФЕРТА ти вече си свали на 85 ПРЕДИ ДА ОТИДЕШ ?
това означава че там на място можеш да свалиш още поне 5 и повече!
Да не е хубаво да се обсъжда цената за телефона - НО НЕ Е ХУБАВО ЗА ПРОДАВАЧА!
НЕ ЗА КУПУВАЧА! "



Кой и къде е казал, че продавачите приемат 85К, че да се говори и за още 5 надолу?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход