Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 08:57:25
Сигурно специално за теб са я сменили за да я видиш по-хубаво smiling smiley

Надявам се си разбрал какви "неистини" си писал тука:
[forum.imoti.net]
Quote
dodo2
А реално, смятайки по самата "методология" на imoti.net, този понеделник числото трябваше да е с нов минимум.

Казах ти още тогава - този път не ти се получи заяждането smiling smiley
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 10:50:40
avatar
Не се получи, защото ти така си мислиш. Забрави ли колко изхвръкнала беше графиката за последния понеделник, стигаше до 1/4 от скалата нагоре. А сега къде е за същия понеделник? За това говорех, ама трябва да има някой насреща, който може да разбира, а не да цикли глупости.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 11:29:54
avatar
То е важен мащаба на графиката като цяло за последните 2 години... мани тези седмични...
за последните две години е пързалка... имотна пързалка... уррррррррррррррррррр
Айде всички на пързалкатаsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 11:52:19
avatar
ASSETION не е вярно! Според imotko спад няма.

Да повторим за Тинки и imotko: когато намалението на цените е по-малко от 90% изобщо не е спад, а е в реда на нещата. Някакви манипулации на графиката с 5% седмично не са нищо.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 11:58:55
Спад е, разбира се, доста сериозен при това. При наемите даже е най-голям.
Но не е срив, а тук нали спорим със сривльовците дали има или ще има срив на цените и кога.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 12:10:31
avatar
Е, 10% за година не могат да се нарекат срив.. но за последната година, а сега сме почти 2011 (т.е. в картинката липсват предните две години). Нека ако сме живи да сметнем от пика през 2008ма до момента, когато спре спадът, каква ще е разликата и си мисля, че тогава ще има основание да се нарече точно срив.

Не знам има ли общоприета норма за срив, аз примерно бих го нарекъл така ако е над 50% (защото това ще е еквивалентно на необходимост след това от 100% ръст, за да се стигне до предните пикови нива). А си мисля, че 50% спад от началото ще са налични още следващата година.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 12:10:44
avatar
Quote
Imotko
Спад е, разбира се, доста сериозен при това. При наемите даже е най-голям.
Но не е срив, а тук нали спорим със сривльовците дали има или ще има срив на цените и кога.

Добре щом така ще се почувстваш по-добре - СРИВ няма да има! Но стръмен, продължителен, як, здрав и най-вече огромен ценови спад в цените на НИ ще има. Дано сега се чувстваш по-спокоен.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 13:16:16
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Imotko
Спад е, разбира се, доста сериозен при това. При наемите даже е най-голям.
Но не е срив, а тук нали спорим със сривльовците дали има или ще има срив на цените и кога.

Добре щом така ще се почувстваш по-добре - СРИВ няма да има! Но стръмен, продължителен, як, здрав и най-вече огромен ценови спад в цените на НИ ще има. Дано сега се чувстваш по-спокоен.

Каквото имаше, срив, спад или както и да го наричаме, вече няма да го има. Цените няма къде да падат вече, така че ще се разминете с мечтите си за имоти без пари. Освен ако не се нанесете всички сривльовци в Модерното предградие.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 13:21:50
avatar
Поредната идиотска прогноза :}

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
02-12-2010 - 13:23:57
Quote
Imotko
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Imotko
Спад е, разбира се, доста сериозен при това. При наемите даже е най-голям.
Но не е срив, а тук нали спорим със сривльовците дали има или ще има срив на цените и кога.

Добре щом така ще се почувстваш по-добре - СРИВ няма да има! Но стръмен, продължителен, як, здрав и най-вече огромен ценови спад в цените на НИ ще има. Дано сега се чувстваш по-спокоен.

Каквото имаше, срив, спад или както и да го наричаме, вече няма да го има. Цените няма къде да падат вече, така че ще се разминете с мечтите си за имоти без пари. Освен ако не се нанесете всички сривльовци в Модерното предградие.

Aхааа, вече се появи и "освен ако". Какъв невероятен прогрес, в иначе безкомпромистната позиция. Браво!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход