Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Анонимен потребител
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 15:41:58
Е той borsi откак даде онази прогноза юни 2009, че видите ли нещата от април 2009 вървели нагоре и щели да се забележат есента на 2009 нещо се "покри".
Анонимен потребител
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 15:50:54
Quote
Шльокер и 3/4
Тинки толкова си може. Не го обвинявай. Аз навремето когато писах, че средната цена на м2 трябва да е равна на средната месечна заплата, той (Тинки) изчисли набързо как за 3 години би си купил коптор, само дето забрави, да уточни че през тези 3 години, храната, енергията, водата, спането и дрехите ще са потребности от които той няма да се нуждае.

Айде да видим какво е разправял Шльокер и 3/4 навремето
[forum.imoti.net]
Quote
Шльокер и 3/4
Лихвите 3-6%, цена на м2=1/3 от месечния доход на кандитат за ипотека, цената на копторите съобразена с стандарта на държавата.

Браво Шльокер и 3/4 имаш развитие: за месец и половина вдигна цената от 1/3 месечен доход на 1 месечна заплата. Това си е 3 пъти увеличение на цената smiling smiley

P.S. добре е човек да помни какво пише.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 15:58:08
А пък Julius след като даде прогноза за ръст на БВП, няколко месеца по-късно се присмя на МВФ, че им трябвало толкова много време за да стигнат до неговата прогноза за спад на БВП. После си изтри всички постове.
Всичко е възможно... Простете параноичното отклонение.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:07:53
avatar
Quote
Тинки Уинки
Quote
Шльокер и 3/4
Тинки толкова си може. Не го обвинявай. Аз навремето когато писах, че средната цена на м2 трябва да е равна на средната месечна заплата, той (Тинки) изчисли набързо как за 3 години би си купил коптор, само дето забрави, да уточни че през тези 3 години, храната, енергията, водата, спането и дрехите ще са потребности от които той няма да се нуждае.

Айде да видим какво е разправял Шльокер и 3/4 навремето
[forum.imoti.net]
Quote
Шльокер и 3/4
Лихвите 3-6%, цена на м2=1/3 от месечния доход на кандитат за ипотека, цената на копторите съобразена с стандарта на държавата.

Браво Шльокер и 3/4 имаш развитие: за месец и половина вдигна цената от 1/3 месечен доход на 1 месечна заплата. Това си е 3 пъти увеличение на цената smiling smiley

P.S. добре е човек да помни какво пише.

Тинки току що ти написах, че при доход 1000 той реално да се смята за 650 което е 2/3. А това което съм писал сега виждам, че е 1/3 което е грешка при писането (случва се), но съм имал предвид 2/3.
С тебе дори додо2 не можа да излезне на глава та аз ли ще успея? Не нямам желание да споря с радиоточка.
Анонимен потребител
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:10:07
Барбарона е рекордьор по изтриване на собствени мнения.
Той ги триеше барабар с темата докато имаше модераторски права, затривайки и мненията на други участници.

Аз до сега свое мнение не съм трил.
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:16:29
Хехе, Тинки, доживях да спориш със сривльовците... winking smiley
Анонимен потребител
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:28:03
Ако някой е писал някъде в дебелите книги, че м2 трябва да е 1 заплата то най-вероятно той е имал предвид 1 заплата, а не 2/3 заплата.

P.S. Когато правиш грешки и някой ти ги посочва, не е нормално да го наричаш радиоточка
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:33:07
avatar
Тинки бе заразен от Камелия, така че внимавайте!

Аз понеже се обаждам само когато нещо става въпрос за графиката на първа страница - този понеделник освен всичко останало е нарисувана на ръка (пък който ще да вярва, Тинки ако иска и харакири да си направи).

А реално, смятайки по самата "методология" на imoti.net, този понеделник числото трябваше да е с нов минимум. Обаче то хвръкнАло нагоре - кеф картинка за балъци.

imoti.net се състезава с НСИ в манипулациите.
PMP
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:38:31
imoti.net са безобидни, за разлика от НСИ...
Re: копирано директно от блога на уважаваният от мен Маранди
30-11-2010 - 16:38:35
avatar
Quote
dodo2
Тинки бе заразен от Камелия, така че внимавайте!

Аз понеже се обаждам само когато нещо става въпрос за графиката на първа страница - този понеделник освен всичко останало е нарисувана на ръка (пък който ще да вярва, Тинки ако иска и харакири да си направи).

А реално, смятайки по самата "методология" на imoti.net, този понеделник числото трябваше да е с нов минимум. Обаче то хвръкнАло нагоре - кеф картинка за балъци.

imoti.net се състезава с НСИ в манипулациите.

Пак ще цитирам Маранди с едно мое допълнение:

"Да се вярва на данните на НСИ, АЗ, НОИ, НАП, графиките на имоти.нет и прочие, е като да се вярва, че Господ е розов. Демек всеки е чувал за него, ама никой не го е виждал!"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход