Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лош кредити eye popping smiley

Публикувано от javcho 
Анонимен потребител
Re: Лош кредити eye popping smiley
19-11-2010 - 12:20:43
ОК

Ама вие се опитвате да обясните, че всички дето влагат са с 2500+ заплата, а всички ипотекари са или съкратени или на 500 лева.
Re: Лош кредити eye popping smiley
19-11-2010 - 12:21:44
avatar
Quote
Пламен Николов
Ако дядовците на днешните реститути бяха мислили като тебе сега наследниците щаха да хванат голия... Крайно време е да разберете, че парите са хартия, която струва толкова колкото струва хартията.

Не прочетох цялото ти писание, понеже ми доскуча доста след третото изречение, надявам се да ми простиш... но и съм много силно предубеден към хора които се регистрират във форуми вместо с прякор с двете си имена... имам странното усещане че такива хора страдат от мания за величие и е просто безмислено да четеш нещо написано от тях, както и да спориш с такива... чудя се само защо нямаш за аватар паспортна снимка? трудно се слага ли smiling smiley

Та момент че с еотплеснах , за написаното от теб..
АКО МОИТЕ НАСЛЕДНИЦИ РАЗЧИТАТ САМО НА ТОВА КОЕТО АЗ ИМ ЗАВЕЩАЯ И НЕ МОГАТ САМИ ДА СИ ОРГАНИЗИРАТ ЖИВОТА... то да ти кажа честно... ще ме е срам че имам такива наследници! А за това че парите са хартия...Ами ок имотите пък са само бетон и арматура тогава и струват само колкото бетона и арматурата? така ли е?
ТИ УСЕЩАШ ЛИ СЕ КОЛКО ГЛУПОСТИ НАГОВОРИ В ЕДИН ТВОЙ ПОСТ? и имаш наглоста да се пишеш с името и фамилията си и да мислиш че си умен? и пишеш толкова важни неща че чак искаш да запомним името ти ? Жалък си smiling smiley Смешен сиsmiling smiley и това не е най-лошото... най-лошото е че ти не осъзнаваш това, а се мислиш за велик и умен и си вярваш мамка му...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Лош кредити eye popping smiley
19-11-2010 - 12:24:14
avatar
Quote
Тинки Уинки
ОК

Ама вие се опитвате да обясните, че всички дето влагат са с 2500+ заплата, а всички ипотекари са или съкратени или на 500 лева.

ти не четеш какво съм писал sad smiley обиждаш ме така smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 12:02:20
Quote
ASSETION
Quote
Пламен Николов
Ако дядовците на днешните реститути бяха мислили като тебе сега наследниците щаха да хванат голия... Крайно време е да разберете, че парите са хартия, която струва толкова колкото струва хартията.

Не прочетох цялото ти писание, понеже ми доскуча доста след третото изречение, надявам се да ми простиш... но и съм много силно предубеден към хора които се регистрират във форуми вместо с прякор с двете си имена... имам странното усещане че такива хора страдат от мания за величие и е просто безмислено да четеш нещо написано от тях, както и да спориш с такива... чудя се само защо нямаш за аватар паспортна снимка? трудно се слага ли smiling smiley

Та момент че с еотплеснах , за написаното от теб..
АКО МОИТЕ НАСЛЕДНИЦИ РАЗЧИТАТ САМО НА ТОВА КОЕТО АЗ ИМ ЗАВЕЩАЯ И НЕ МОГАТ САМИ ДА СИ ОРГАНИЗИРАТ ЖИВОТА... то да ти кажа честно... ще ме е срам че имам такива наследници! А за това че парите са хартия...Ами ок имотите пък са само бетон и арматура тогава и струват само колкото бетона и арматурата? така ли е?
ТИ УСЕЩАШ ЛИ СЕ КОЛКО ГЛУПОСТИ НАГОВОРИ В ЕДИН ТВОЙ ПОСТ? и имаш наглоста да се пишеш с името и фамилията си и да мислиш че си умен? и пишеш толкова важни неща че чак искаш да запомним името ти ? Жалък си smiling smiley Смешен сиsmiling smiley и това не е най-лошото... най-лошото е че ти не осъзнаваш това, а се мислиш за велик и умен и си вярваш мамка му...

Това, че не можеш да четеш е ясно - иначе би прочел правилата на форума. Как съм се регистрирал си е моя работа и засега нямам основание да се срамувам от името си. Дали съм умен - ами не си ти човека, дето да го определи. Иначе като ти гледам аватара е ясно какво си (или би искал да бъдеш) - кратуна в джакузи. Липсват ти само двете чалгаджийки да ти правят вятър и радио "Веселина" на макс. Това мисля да ми е последния отговор по повод на твой пост, тук има достатъчно хора, с които би ми било приятно да си общувам. Дали са ъпери или сривлювци няма значение, всеки си има свое мнение и правото да го изрази и всеки по един или друг начин е ценен като събеседник. Не и ти!
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 13:29:09
avatar
Quote
Пламен Николов
...Липсват ти само двете чалгаджийки да ти правят вятър и радио "Веселина" на макс....
Всъщност там са, но едната снима а другата тъкмо усилваше радиотот че пускаха любимата ми песен по вИсилина smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 14:06:09
щото малкото умни хора които не лапнахме кредити
-------------------
ASSETION, весело е с теб, продължавай така. Сега кажи, че си и възпитан, още повече да се смея.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-20 14:06 от dicho.
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 16:28:06
avatar
Quote
dicho
щото малкото умни хора които не лапнахме кредити
-------------------
ASSETION, весело е с теб, продължавай така. Сега кажи, че си и възпитан, още повече да се смея.

Бях възпитан... но после разбрах че бъркат възпитаното държание със слабост, както и добротата smiling smiley
Затова съм гадно и противно копеле - и о чудо... като станах такова взех че се замогнах smiling smiley
Сега мога да си позволя да съм какъвто ми е кеф...
Все пак за разлика от 905 от съфорумството, аз не си хвърлям боклука по улиците, нито дори фасовете...
Но правя ужасни скандали когато някоя продавачка в хранителни стоки си оближе пръста за да ми сложи продуктите в найлонова чантичка...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 17:19:29
Quote
ASSETION
Извращаваш ми словата smiling smiley
Имат пари тези, които нямат да връщат.
тези които имат да връщат вместо да трупат в банка си връщат парите...
20-30 процента са нищо...
това са ония които си самоповярваха нагло. Те си заслужават да загубят това което не е било тяхно.
Идват от село където са избирали на кафенце дали да пият кафе или кола, щото няма пари и за двете.
И за поздрав не са казвали здрасти как си, а ЗДРАСТИ ДАЙ ЕДНА ЦИГАРА!
Та тая сган изведнъж започна да получава висока заплата, без да има никакви умения и си повярваха... човек винаги гледа да се надскочи. Видяха че имат някой лев и се помислиха за велика... кредит за кола кредит за жилище, кредит за обзавеждане.
Заслужават си напълно всичко коевто ще им се случи... разбира се покрай сухото гори и мокрото и съжалявам за малкия процент от земни хора който ще пострадат заради тази работа.
Един познат ми разказва преди години, как давал малки заплати и работниците крадяли по малко, да имат за пиене и цигари, решил да им вдигне заплатите за да не го крадат, но като им вдигнал заплатите, те започнали да го крадат още повече, вдигнал им се стандарта и вече не им били достатъчни парите, започнали да крадат за да си купуват мебелии и екстри...

Така и с голяма част от ипотекарите... те са си мечтаели за 500 лева на месец и като са започнали да ги получават са се размечтали за 800 и така нагоре, като са си повярвали и при положение че имаш 1000 лева в брой, искаш да си купиш апартамент за 150 000 ? стига бе smiling smiley точно тия ще изгорят, другите с половинести ипотеки ще устискат повечето някак си...


clap:clap:clap: До болка прав.................в момента тези хора са съгласни да работят за жълти стотинки, защото тези които плащат заплати разбраха, че за нищо не стават тези тъй наречени "служители и работници".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-20 17:23 от briko.
Re: Лош кредити eye popping smiley
20-11-2010 - 19:41:33
Тука заприлича на форум на едрите индустриалци, бравос.
Re: Лош кредити eye popping smiley
23-11-2010 - 13:12:52
Лошите и преструктурирани кредити се увеличиха до нов рекорд от 17,55%

[www.investor.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход