Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ

Публикувано от palamud 
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
19-11-2011 - 21:51:09
Колко купуват, колко си ги вземат банките и другите кредитори, колко са делби между съсобственици, дето единия изкупува имота, един бог знае.
Знае се само и се вижда, че имотите от търговете не влияят въобще на пазара. Влияние в по-ниските сегменти имат продажбите от т.нар. "мотивирани" продавачи, макар и малко.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 12:07:42
Ако и при тази продан имотът не
бъде продаден и в едноседмичен срок не бъде поискано определянето на нова начална
цена, имотът се освобождава от изпълнение и възбраната се заличава по искане на
съдебния изпълнител.
------------------
Кажи бе смешник, къде прочете за втори, трети, и други търгове ?
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 16:26:09
Quote
Imotko
Абе няма ли да престанете с тия имоти от търгове и да я дъвчете темата до припадък. Там са само боклуци, айде на 95% да са боклуците, на кого му пука за смотаните търгове. Ако на ЧСИ-тата измамници нещата им вървяха, щяха да си мълчат като пръдня в гащи, а нямаше да оревават света и да си правят реклама през ден по медиите.
Имотния каква е тази злоба срещу ЧСИ.Да не са то взели нещо а ?Престани излагаш се.Аз не бих купил от ЧСИ дори и по евтино да е.Не мога просто.Това е все едно да затриеш някого така го чувствувам.И не се радвам на драмите на тези хора.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 16:30:21
avatar
Quote
batko
Аз не бих купил от ЧСИ дори и по евтино да е. Не мога просто.
Това е все едно да затриеш някого така го чувствувам. И не се радвам на драмите на тези хора.

+ 1, повтарям всяка твоя дума!
Видял съм такива трагедии, че нямам думи.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 17:26:03
Quote
bashbroker
Ако и при тази продан имотът не
бъде продаден и в едноседмичен срок не бъде поискано определянето на нова начална
цена, имотът се освобождава от изпълнение и възбраната се заличава по искане на
съдебния изпълнител.
------------------
Кажи бе смешник, къде прочете за втори, трети, и други търгове ?

Не се излагай башброкер, няма взискател, разчитащ на продажбата на недвижим имит, който да пропусне "определяне на нова начална цена" и така да загуби обезпечението.
Вече веднъж го споменах в този форум и ще повторЯ - стига се и до 15-16 търга за един имот . А събираемостта при ЧСИ е около 16 % ,което означава, че не се продават повече от 10-12 % от предлаганите имотИ ЗАЩОТО цените все още ги определят банките според така, че да им покрият вземането. И това ще отмине при тази ниска продаваемост и тогава ЦЕНИТЕ ...ЦЕНИТЕ....ВСЕКИ ДА СЕ СЕЩА *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-11-20 17:27 от status.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 18:12:44
avatar
Quote
batko
Quote
Imotko
Абе няма ли да престанете с тия имоти от търгове и да я дъвчете темата до припадък. Там са само боклуци, айде на 95% да са боклуците, на кого му пука за смотаните търгове. Ако на ЧСИ-тата измамници нещата им вървяха, щяха да си мълчат като пръдня в гащи, а нямаше да оревават света и да си правят реклама през ден по медиите.
Имотния каква е тази злоба срещу ЧСИ.Да не са то взели нещо а ?Престани излагаш се.Аз не бих купил от ЧСИ дори и по евтино да е.Не мога просто.Това е все едно да затриеш някого така го чувствувам.И не се радвам на драмите на тези хора.

Абе да ти кажа може и да му помогнеш на човек, зависи. Защото така имота си стои и трупа само дългове
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 18:22:18
Quote
Imotko
...Знае се само и се вижда, че имотите от търговете не влияят въобще на пазара...
Ми то няма пазар, бе, бот. На какво ще влияят. На 50-те фиктивни продажби на месец, де стрина Гергина си прехвърля имотя на внуците? Не влияели? Толкоз си плосък с туй плюене по ЧСИ-тата, че си се вдлъбнал вече. Никой не ги харесва, ама ти се насра.

Никой не ти е виновен, че си купил скъпо и си вътрял парите на цялата рода о кирпича (онез пари, дет бяха "паднали" от някъде). Съжалявам те, съчувствам ти, но това е положението. Да - сега със същата сума можеше да си купиш по-голям и по-хубав апартамент, но за жалост всичко приключи. Преживей го и стига рева по форумите. Аре сполай ти..
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 18:32:25
Quote
TZARS
Quote
batko
Аз не бих купил от ЧСИ дори и по евтино да е. Не мога просто.
Това е все едно да затриеш някого така го чувствувам. И не се радвам на драмите на тези хора.

+ 1, повтарям всяка твоя дума!
Видял съм такива трагедии, че нямам думи.

понякога нещастието за едни е щастие за други-автосервизи ,сервизи за ресторантско оборудване....
та по тая логика работата е мръсна ,но все някой трябва да я свърши
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 18:38:55
Quote
moskvi4
Quote
Imotko
...Знае се само и се вижда, че имотите от търговете не влияят въобще на пазара...
Ми то няма пазар, бе, бот. На какво ще влияят. На 50-те фиктивни продажби на месец, де стрина Гергина си прехвърля имотя на внуците? Не влияели? Толкоз си плосък с туй плюене по ЧСИ-тата, че си се вдлъбнал вече. Никой не ги харесва, ама ти се насра.

Никой не ти е виновен, че си купил скъпо и си вътрял парите на цялата рода о кирпича (онез пари, дет бяха "паднали" от някъде). Съжалявам те, съчувствам ти, но това е положението. Да - сега със същата сума можеше да си купиш по-голям и по-хубав апартамент, но за жалост всичко приключи. Преживей го и стига рева по форумите. Аре сполай ти..

Дали да не ида при ЧСИ-тата, да си купя нещо на далавера. В Чепръчене например, или в Ботунец, форумните сривльовци викат, че там било хубаво.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
20-11-2011 - 18:44:49
Башброкера понеже много ги знае законите в юридическия форим написал че данък сгради се плаща в НАП
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход