Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на пътното строителство и обществените поръчки !

Публикувано от VABO 
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 18:02:13
никога не съм и няма да обвинявам ,че държавате е скапана хората са виновни ,че е таакава smiling smiley
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 18:09:47
Quote
VABO
Незнам кой какво не може да направи, ама искарах 5,20 на математика на кандидатстуденски и сега от висшите математика и трите ги разбирам. в УАСГ по Икомомика имам 6-ци на двата теста,които правехме до сега по прогмамиране не съм много силен ,но и него го разбирам.

Два реда и половина, осем правописни и пунктуационни грешки!
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 18:16:03
Е стига се заяждахте за глупости smiling smiley Грешки се правят и от бързо писане и от калпави клавиятури (като мойта) и ако е уирелесс тоже *yes* А и висшите си го е написал правилно winking smiley
То си се разбира, когато някой е неграмотен...или се прави на такъв (торталееес)
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 18:53:59
Svetlio,
Вярно е, че си е заяждане, ама ако никой не му го каже, ще продължи да пише по същия начин -- с множество правописни грешки и "един пост -- едно изречение".
В думата "висшите", с-то е от мен.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 18:57:02
Quote
Dimitar.
Svetlio,
Вярно е, че си е заяждане, ама ако никой не му го каже, ще продължи да пише по същия начин -- с множество правописни грешки и "един пост -- едно изречение".
В думата "висшите", с-то е от мен.

Учил ли си арабски език ако не си да ти кажа,че в арабския няма запетайки точки и пропинателни знвчи няма разстояние между думите и между изреченията един роман е една дума
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 19:04:30
Учил ли си арабски език , ако не си да ти кажа,че в арабският език няма запетайки , точки и пропинателни знаци няма разстояние между думите и между изреченията .Един роман е една дума.

Направо неграмотно.

И това му е един от най правилните постове.

Не е от клавиатура и бързане.От главата е.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 19:43:26
Quote
bibise
Учил ли си арабски език , ако не си да ти кажа,че в арабският език няма запетайки , точки и пропинателни знаци няма разстояние между думите и между изреченията .Един роман е една дума.

Направо неграмотно.

И това му е един от най правилните постове.

Не е от клавиатура и бързане.От главата е.

от клавиатурате е ,защото пиша на тъмно,че инъче много лъщи в екрана лампата и не виждам буквите
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 19:45:09
Quote
bibise
Учил ли си арабски език , ако не си да ти кажа,че в арабският език няма запетайки , точки и пропинателни знаци няма разстояние между думите и между изреченията .Един роман е една дума.

Направо неграмотно.

И това му е един от най правилните постове.

Не е от клавиатура и бързане.От главата е.
Така е неграмотно карай се на даскла по БГ в гимназията,той каза,че български език не се учело в гимназията и отказваше да преподава бг език само литература учихме в гимназията въпреки,че по програма имаше бг еззик
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 19:54:44
Quote
VABO
никога не съм и няма да обвинявам ,че държавате е скапана хората са виновни ,че е таакава smiling smiley

Едно определение за Държавата дадено преди 180г. близо:
„Държавата е фикцията, чрез която всеки иска да живее за сметка на всички останали.“
Така е устроена и до днес системата - удобна за посредствения човек.
Казваш, че ще работиш за себе си - поздравявам те, но повярвай за да влезнеш в бизнеса с разпределението на общата пара, един форумец ти начерта пътя. Съвсем отделна тема е, че занаят не се учи на скамейката, и в този ред на мисли пътя е да поработиш някъде да натрупаш опит да видиш как работи системата в твоя бизнес и ако имаш дадености да стъпиш самостоятелно. Друга отделна тема е че доколкото съм запознат в строителния бизнес има един куп държавни ръце създаващи закони с цел по - удобно преразпределение.

Поздрави,
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 21:19:28
avatar
Quote
Svetlio
Е стига се заяждахте за глупости smiling smiley Грешки се правят и от бързо писане и от калпави клавиятури (като мойта) и ако е уирелесс тоже *yes* А и висшите си го е написал правилно winking smiley
То си се разбира, когато някой е неграмотен...или се прави на такъв (торталееес)

[www.pricedbelowmarket.com]

ей я моята... докато се науча да пиша на нея ми се взе здравето...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход