Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на пътното строителство и обществените поръчки !

Публикувано от VABO 
Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 12:29:47
Интересно ми е как, ако човек си регистрите пътно-строителна фирма и участва на търгове ще спечели като условията са да е изпълнил послендите 5 години за мин 1 милион лева СМР...е как като фирмата е нова??

Студетн съм ТС В УАСГ
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 13:00:23
Сигурно има търгове и за нови фирми, студенте, без изисквания за оборот. Може да се подмени някоя и друга шахта по уличната канализация в Чепръчене.
То и 1 милион за година е страшно смешна работа, ама нейсе.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 14:02:17
Quote
Imotko
Сигурно има търгове и за нови фирми, студенте, без изисквания за оборот. Може да се подмени някоя и друга шахта по уличната канализация в Чепръчене.
То и 1 милион за година е страшно смешна работа, ама нейсе.

е как ще е смешна 1 милион за година Вие тука се искарахме милиардери всички
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 14:26:13
avatar
Те са милиардери! Ти кво си мислиш? 1 000 000 са пари за тях, дневните им разходи за семки и бонбонки.

Студенте много ти е правелен въпроса, ама нема кой да ти отговори. Така че прави си сметката, наблягай на букварите и ако завършиш ще стигнеш до правилният избор.

Ни копува ни продава
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 15:53:28
Quote
VABO
Интересно ми е как, ако човек си регистрите пътно-строителна фирма и участва на търгове ще спечели като условията са да е изпълнил послендите 5 години за мин 1 милион лева СМР...е как като фирмата е нова??

Студетн съм ТС В УАСГ
От Космоса личи какъв си.Не се обиждай.Ако искаш кариера и бизнес трябва
1 Да си регистрираш фирма
2 Да имаш пари и връзки с политици от които зависи да спечелиш някоя поръчка
3 Да станеш член на партия и да внимаваш много на коя щото както казва Ганьо Балкански абе будали да сте видели някой в опозиция да е спечелил пари.
4 Като понаправиш шия и вържеш доста връзки ще сбереш сили и пари за нещо по голямо.Но по голямата част от печалбата ще ти отиде за рушвет.Пък и вече ще си на годинки.
Това е пътя към успеха.Няма значение какво и къде си учил колко можеш и знаеш.Другия път е през терминал 1 и 2.Или се примиряваш и креташ някъде като технически конструктор и търговец на строителни материали.изборът е твой.Може и строителна бригада да си направиш и да ходиш да зидаш и мажеш.Съжалявам ако съм те разочаровал но това е действителността в България
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 16:31:57
Леле колко некомпетентност има по тази земя.

Да оставим украшението на форума , който дебне нова тема , за да се запише първи в нея.И обикновенно пише глупости ,просто за да е в темата.Глупава му работа.

1 000 000 лв. в транспорнтото строителство са леко казан , смешна сума.В този бранш има мното сериозно инвестиране в техника и оборудване , работи се но относително ниска печалба , заради сериозните обороти които се генерират.Незабравяйте , че километър магистрала струва около 10 000 000 лв и то ако няма тунели и мостове.Направете сметката за 1 км. първокласен път - но е доста над милион.Така , че милион са нищо.

А ти скъпи VABO , няма да видиш и 10% от 1 000 000 лв. от транспорнто строителство в този живот.Не те ли е срам , човек учещ висше образование , студент , бъдещ възспитаник на УАСГ - едно изречение , неможеш да напишеш грамотно.Остави правописните ти грешки.Ами то цялото изречение , СМИСЛОВО е грешно.Какво прави цифрата 5 в изречението ти , като в следващият пост казваш " е как ще е смешна 1 милион за година ".Но да не ти правя анализи на правописа.

Той едно изречение неможе да напише , а иска да учи , динамика , статика , еластика.Да проектира тунели и мостове , та ти водосток не ще успееш да сметнеш , камо ли мост с 8 полета и 120 м колони.Колегите ми от ТРЕЙС не само няма да те вземат на работа , ами ако недадеш на някого да ти напише СВ - то и на интервю няма да те допуснат.

Бях студент ТС в УАСГ.

PS. Господи какво поколение идва след нас.И този , ще излезе след година - две на пазара на работна ръка и ще говори , че държавата била тъпа и нямало работа.Спокоен съм за бъдещето си , този никога няма да може да конкурира работното ми място.Въпреки , че се дипломирах преди 15 години , САМО СПОМЕНИТЕ МИ СА ПОВЕЧЕ ОТ ЗНАНИЯТА МУ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-04 16:35 от bibise.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 16:50:53
Quote
batko
Quote
VABO
Интересно ми е как, ако човек си регистрите пътно-строителна фирма и участва на търгове ще спечели като условията са да е изпълнил послендите 5 години за мин 1 милион лева СМР...е как като фирмата е нова??

Студетн съм ТС В УАСГ
От Космоса личи какъв си.Не се обиждай.Ако искаш кариера и бизнес трябва
1 Да си регистрираш фирма
2 Да имаш пари и връзки с политици от които зависи да спечелиш някоя поръчка
3 Да станеш член на партия и да внимаваш много на коя щото както казва Ганьо Балкански абе будали да сте видели някой в опозиция да е спечелил пари.
4 Като понаправиш шия и вържеш доста връзки ще сбереш сили и пари за нещо по голямо.Но по голямата част от печалбата ще ти отиде за рушвет.Пък и вече ще си на годинки.
Това е пътя към успеха.Няма значение какво и къде си учил колко можеш и знаеш.Другия път е през терминал 1 и 2.Или се примиряваш и креташ някъде като технически конструктор и търговец на строителни материали.изборът е твой.Може и строителна бригада да си направиш и да ходиш да зидаш и мажеш.Съжалявам ако съм те разочаровал но това е действителността в България

Не изобщо не си ме разочаровал smiling smiley аз дори това,което го написа ти си го мислех ,но не исках да го пиша да видя хората с по-голям житейски опит какво ще ми казат ,а и аз нямам опит в бизнеса нито нашите а и съм на 19 само



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-04 18:15 от VABO.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 16:57:39
Quote
bibise
Леле колко некомпетентност има по тази земя.

Да оставим украшението на форума , който дебне нова тема , за да се запише първи в нея.И обикновенно пише глупости ,просто за да е в темата.Глупава му работа.

1 000 000 лв. в транспорнтото строителство са леко казан , смешна сума.В този бранш има мното сериозно инвестиране в техника и оборудване , работи се но относително ниска печалба , заради сериозните обороти които се генерират.Незабравяйте , че километър магистрала струва около 10 000 000 лв и то ако няма тунели и мостове.Направете сметката за 1 км. първокласен път - но е доста над милион.Така , че милион са нищо.

А ти скъпи VABO , няма да видиш и 10% от 1 000 000 лв. от транспорнто строителство в този живот.Не те ли е срам , човек учещ висше образование , студент , бъдещ възспитаник на УАСГ - едно изречение , неможеш да напишеш грамотно.Остави правописните ти грешки.Ами то цялото изречение , СМИСЛОВО е грешно.Какво прави цифрата 5 в изречението ти , като в следващият пост казваш " е как ще е смешна 1 милион за година ".Но да не ти правя анализи на правописа. а и играя покер от 1 година и поливина и сам се издържам и не малко пари съм спечелил .....само дето гадното е ,че шефа на данъчните чотох едно негово интервю скоро,че щял да въвежда данъл върху печалбите от хазарт,,то не беше много скоро преди 5,6 месеца в труд или 24 или 168 часа беше интервюто

Той едно изречение неможе да напише , а иска да учи , динамика , статика , еластика.Да проектира тунели и мостове , та ти водосток не ще успееш да сметнеш , камо ли мост с 8 полета и 120 м колони.Колегите ми от ТРЕЙС не само няма да те вземат на работа , ами ако недадеш на някого да ти напише СВ - то и на интервю няма да те допуснат.

Бях студент ТС в УАСГ.

PS. Господи какво поколение идва след нас.И този , ще излезе след година - две на пазара на работна ръка и ще говори , че държавата била тъпа и нямало работа.Спокоен съм за бъдещето си , този никога няма да може да конкурира работното ми място.Въпреки , че се дипломирах преди 15 години , САМО СПОМЕНИТЕ МИ СА ПОВЕЧЕ ОТ ЗНАНИЯТА МУ.

Незнам кой какво не може да направи ама искарах 5,20 на математика на кандидатстуденски и сега от вишите математика и трите ги разбирам в УАСГ по Икомомика имам 6-ци на двата теста,които правехме до сега по прогмамиране не съм много силен ,но и него го разбирам а и спокойно на пазара на работна ръка не мисля да излизам,защото не смятам да работа на някой smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-04 18:03 от VABO.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 17:21:09
Quote
VABO
Quote
batko
Quote
VABO
Интересно ми е как, ако човек си регистрите пътно-строителна фирма и участва на търгове ще спечели като условията са да е изпълнил послендите 5 години за мин 1 милион лева СМР...е как като фирмата е нова??

Студетн съм ТС В УАСГ
От Космоса личи какъв си.Не се обиждай.Ако искаш кариера и бизнес трябва
1 Да си регистрираш фирма
2 Да имаш пари и връзки с политици от които зависи да спечелиш някоя поръчка
3 Да станеш член на партия и да внимаваш много на коя щото както казва Ганьо Балкански абе будали да сте видели някой в опозиция да е спечелил пари.
4 Като понаправиш шия и вържеш доста връзки ще сбереш сили и пари за нещо по голямо.Но по голямата част от печалбата ще ти отиде за рушвет.Пък и вече ще си на годинки.
Това е пътя към успеха.Няма значение какво и къде си учил колко можеш и знаеш.Другия път е през терминал 1 и 2.Или се примиряваш и креташ някъде като технически конструктор и търговец на строителни материали.изборът е твой.Може и строителна бригада да си направиш и да ходиш да зидаш и мажеш.Съжалявам ако съм те разочаровал но това е действителността в България

Не изобщо не си ме разочаровал smiling smiley аз дори това,което го написа ти си го мислех ,но не исках да го пиша да видя хората с по-голям житейски опит какво ще ми казат ,а и аз нямам опит в бизнеса нито нашите играя покер в нета само от това се издържам а и съм на 19 само
Tова с покера нещо ме гъбаркаш.От това не можеш да се издържаш освен ако ти не си тартора.
Re: Цена на пътното строителство и обществените поръчки !
04-11-2010 - 17:30:59
Quote
batko
Quote
VABO
Quote
batko
Quote
VABO
Интересно ми е как, ако човек си регистрите пътно-строителна фирма и участва на търгове ще спечели като условията са да е изпълнил послендите 5 години за мин 1 милион лева СМР...е как като фирмата е нова??

Студетн съм ТС В УАСГ
От Космоса личи какъв си.Не се обиждай.Ако искаш кариера и бизнес трябва
1 Да си регистрираш фирма
2 Да имаш пари и връзки с политици от които зависи да спечелиш някоя поръчка
3 Да станеш член на партия и да внимаваш много на коя щото както казва Ганьо Балкански абе будали да сте видели някой в опозиция да е спечелил пари.
4 Като понаправиш шия и вържеш доста връзки ще сбереш сили и пари за нещо по голямо.Но по голямата част от печалбата ще ти отиде за рушвет.Пък и вече ще си на годинки.
Това е пътя към успеха.Няма значение какво и къде си учил колко можеш и знаеш.Другия път е през терминал 1 и 2.Или се примиряваш и креташ някъде като технически конструктор и търговец на строителни материали.изборът е твой.Може и строителна бригада да си направиш и да ходиш да зидаш и мажеш.Съжалявам ако съм те разочаровал но това е действителността в България

Не изобщо не си ме разочаровал smiling smiley аз дори това,което го написа ти си го мислех ,но не исках да го пиша да видя хората с по-голям житейски опит какво ще ми казат ,а и аз нямам опит в бизнеса нито нашите играя покер в нета само от това се издържам а и съм на 19 само
Tова с покера нещо ме гъбаркаш.От това не можеш да се издържаш освен ако ти не си тартора.

за какъв тартор говориш
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход