Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000 2001 2002 2003 София-град 583.83 581.20 723.00 875.70 [www.capital.bg]

Публикувано от VABO 
Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000- 2001 -2002-- 2003

София-град 583.83- 581.20- 723.00- 875.70

[www.capital.bg]

Ще се върнем ли на тези цени какво е Вашето мнение smiling smiley
Със сигурност ще има имоти на безценица. Вече има , но всичко става много тихо и срамежливо. Твърдения за скок или задържане на цените граничат с ненаучната фантастика. Но спадът ще е бавен поради ограничеността на мисленето на 90% от населението. Вчера един лекар собственик на три апартамента и две ипотеки , и два декара земя в Банско купена 2008-ма на смразяваща кръвта цена , ми каза че ще изчака до пролетта скока на цените ! И това е образован човек! Направо онемях!
Аз не съм против високите цени,но да има и качество на самия блок и околностите.......а за лекаря нормално той е лекар ,какво разбира от икономика....и аз имах извесна сума пари,която бях спечелил от това,което разбирам и мислех да инвестирам в сторителство,но се отказах прецених,че нямам нужните знания да се занимавам с инвестиции
Quote
VABO
Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000- 2001 -2002-- 2003

София-град 583.83- 581.20- 723.00- 875.70

Ще се върнем ли на тези цени какво е Вашето мнение smiling smiley

Ще се върнеме разбира се...ама вчера smiling smiley
Quote
paio
... ще изчака до пролетта скока на цените ! И това е образован човек! Направо онемях!

ДА СЕ СМЕЕШ ЛИ ИЛИ ДА ГО СЪЖАЛЯВАШ ТАКЪВ?..

толкова ли е трудно да се осъзнае положението? Това не е като курса на японската йена да ви е мътмна и кървава...
толкова много показатели има...
Аз не познавам собственик на фирма който да се радва да подскача и щрака с пръсти от кеф че изнеса му върви...
Като няма бизнес от де ще дойдат пустите му пари за да се съвземе икономиката? от атаките на данъчните ли? или от вдигане на осигуровки...
така гадно се върнахме назад... единсвената причина да не е пълно с имоти с ниски цени е че всички помнят цените от 2008 и сеа им е едно такова ... да не излязат най-големите балъци ако продават... може да мизерстват и да маат ляб и маргарин... обаче стискат да се прецакат първо другите ... това стадния инстинкт си е ебал мамаа... В съседния блок Гошо му иска 50 и аз толкова ще искам на моя.. щото моите мебели са даже по нови от 78-са... за сватбата дар.. от тъста

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Quote
VABO
Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000- 2001 -2002-- 2003

София-град 583.83- 581.20- 723.00- 875.70

[www.capital.bg]

Ще се върнем ли на тези цени какво е Вашето мнение smiling smiley

АБСОЛЮТНО!!!

*black eye*
Епохално откритие ! Светът вече не е същия! Бански баби реститутки известни с вещината си по отношение на имотните сделки късно снощи обявиха , че след двугодишни изчисления и безсънни нощи са открили , че панелен апартамент 65кв.м. over the BG струва от 50 до 150 минимални пенсии. Всякакви други твърдения целят да дестабилизират пазара на имоти и крехкия мир между Ъпъри и ПГС (Привърженици на Големия Срив)
Има едно нещо,дето секазва"инфлация".
Та...докато то съществува,има и абсолютна сигурност,че ще се върнем на тия цени.Въпросът е дали няма да е прекалено скоро и дали няма да ги подминем.

Проблемът е световен,не само български.
Quote
VABO
Аз не съм против високите цени,но да има и качество на самия блок и околностите.......а за лекаря нормално той е лекар ,какво разбира от икономика....и аз имах извесна сума пари,която бях спечелил от това,което разбирам и мислех да инвестирам в сторителство,но се отказах прецених,че нямам нужните знания да се занимавам с инвестиции

Браво VABO , имаш напредък.Явно си " сменил " клавиатурата .Ама това изречение мноооооооооооооого дълго бре , направо край няма.
Ще се върнем разбира се, трябва ни само машина на времето и сме там*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход