Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!

Публикувано от paio 
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
07-09-2010 - 08:45:14
Quote
Imotko
Свършва в смисъл по света свършва, после и у нас. Само да го кажат по телевизията, което до Нова година ще стане.
Сега да не си помислите, че имам предвид айде пак на гювеча и т.н. Нищо подобно, просто спадът по света спира, спира и у нас. Започва възстановяване на икономиките. При нас може да е бавно и славно, но посоката е нагоре. Не случайно имотите (дето ги чакате трета година) вече не им намаляват цените. Даже доста строителни предпремачи се канят да ги вдигат, а аз това го знам от първа ръка.

Кой ще купува? Който купуваше и купува и досега. Нали не си мислите, че 2009 и 2010 не са се купували имоти. Нали не си мислите, че желаещите да си имат жилище са свършили. Нали не си мислите, че парите са спрели да се въртят. Както виждате, даже вашите влогчета се въртят.

И ще се въртят до пълната победа на капитализма, нали др.Иванов?*rose*

Imotko,
Много икономисти не виждат краят на кризата през 2010 г. За съжаление някои от тях, като световноизвестният американски икономист Лафер са дори по-песимистични. *book*
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
07-09-2010 - 10:09:20
Аз ви казвам какво е на пазара, вие си четете умни книжки.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 09:50:32
avatar
Quote
Imotko
Аз ви казвам какво е на пазара, вие си четете умни книжки.

И как е пазара ?!
* пренаситен ама много, алчността граници няма smiling smiley
* високи цени, за сметка на това обаче купувачи няма ...
* парично предлагане, което се е устремило към нивата от края на миналия век / ама това не е проблем според продавачите и брокерите на НИ / да четат "Основи на икономиката" им препоръчвам...
* демографска криза, която обаче се компенсира от нарастване на ромското население / това са новите потенциални купувачи и ползватели на НИ - проектантите да предвиждат място за коня в кухнята и козите в детската smiling smiley
* безработица нарастваща и заплати понижаващи се, ама нищо новите молове много работни места ще открият ...
* корупция, чалга, простотия, разбити улици, липса на магистрали / ама ще си имаме писта за Формула 1, ха-ха...
България се е превърнала в страхотно гето без никаква перспектива, той ще ми говори за пазар на имоти и то на цени като в нормалнте държави. Избийте си ги от главите тези цени, всъщност цифрите са ОК, ама валутата трябва да е лева...
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 10:08:19
Разбрах само че имаш левове, и то малко. Сори.
Айде четете днешния "Труд" какви неща ще се строят и престанете да предъвквате едни и същи "цигани", "безработици", чалги, улици и други такива. Тези неща са факт, но има и светлина в тунела, и то не от приближаващия влак.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 13:05:34
avatar
Ипотечко, винаги съм се чудил как можеш да напишеш 20 поста поред, в които да не кажеш абсолютно нищо....
Отварям форума и какво да видя - в последните 5-6 теми е твое последното мнение и то естествено няма никакъв смисъл...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-08 13:07 от zlostyr.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 19:17:47
avatar
zlostyr-e,

Не си само ти дето си задаваш този въпрос. Но не мислиш ли, че е всъщност е логично имайки предвид липсата на сделки при брокитата? В днешно време те имат цялото време на света да драскат простотии по форумите.
Ти обаче нали забелязваш, че повечето от тях обаче престанаха да драскат Камелия, Пунди, иворад и прочее подобни престанаха да са част от форумната брокерска фауна. Нищо чудно и на имоткото скоро да му резнат нет-а. Такива са времената. Криза това е....
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 21:15:49
Не съм брокер. И си пиша сам, защото жив сривлю няма да ми опонира.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 21:26:39
avatar
Quote
Imotko
Не съм брокер. И си пиша сам, защото жив сривлю няма да ми опонира.

Ами как да пишат клетите, като са хукнали по огледи.
Дошло е времето, каквото и да се пише.
Наслука момчета и момичета.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-08 21:27 от OwnerBG.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 21:35:07
Само като допълнение : На Флоримонт младост4 само последните 10 дни се продадоха на зелено (бартер за новата част) 4 апартамента , и в готовата (а.16) 2апартамента.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
08-09-2010 - 21:39:19
Ха, нямало сделки, а? Не били достъпни имотите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход