Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!

Публикувано от paio 
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
09-09-2010 - 14:00:46
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
Imotko
Не съм брокер. И си пиша сам, защото жив сривлю няма да ми опонира.

Ами как да пишат клетите, като са хукнали по огледи.
Дошло е времето, каквото и да се пише.
Наслука момчета и момичета.

Няма жив сривльо при Имотко, защото сривльовците не са много. Мнозинство са ипотекарите, дето обещаха да плащат 20-30 години на банките... Друга категория са "инвеститорите", дето купиха по 1-2-5 имота с тайната надежда, че цените ще се качват вечно с по 20-30% на година като 2006-2007.
Наслука на продавачите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-09 14:01 от zlostyr.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
09-09-2010 - 18:46:44
Quote
Imotko
Разбрах само че имаш левове, и то малко. Сори.
Айде четете днешния "Труд" какви неща ще се строят и престанете да предъвквате едни и същи "цигани", "безработици", чалги, улици и други такива. Тези неща са факт, но има и светлина в тунела, и то не от приближаващия влак.
Ние на такива работи сме се начели и наслушали.Като бях дете класната ни говореше че през 2000г ще построим комунизма.Ще работят машините а хората ще се занимават с други неща.ще влизаш в магазина и ще си взимаш каквото ти трябва.Пари няма да има.Хората щели да имат морал и съснание.Та имотко честит празник.Ти им вярвай и на политиците и на вестниците и на телевизиите ако щеш.Там строят и то какво ли не.
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
09-09-2010 - 18:57:17
avatar
Quote
batko
Quote
Imotko
Разбрах само че имаш левове, и то малко. Сори.
Айде четете днешния "Труд" какви неща ще се строят и престанете да предъвквате едни и същи "цигани", "безработици", чалги, улици и други такива. Тези неща са факт, но има и светлина в тунела, и то не от приближаващия влак.
Ние на такива работи сме се начели и наслушали.Като бях дете класната ни говореше че през 2000г ще построим комунизма.Ще работят машините а хората ще се занимават с други неща.ще влизаш в магазина и ще си взимаш каквото ти трябва.Пари няма да има.Хората щели да имат морал и съснание.Та имотко честит празник.Ти им вярвай и на политиците и на вестниците и на телевизиите ако щеш.Там строят и то какво ли не.


Като гледам още и вярваш:]
1.9
Re: Новина! Ръст на цените на НИ с 5% в средата на 2011г.!
09-09-2010 - 20:50:12
Quote
Перловец
Quote
batko
Quote
Imotko
Разбрах само че имаш левове, и то малко. Сори.
Айде четете днешния "Труд" какви неща ще се строят и престанете да предъвквате едни и същи "цигани", "безработици", чалги, улици и други такива. Тези неща са факт, но има и светлина в тунела, и то не от приближаващия влак.
Ние на такива работи сме се начели и наслушали.Като бях дете класната ни говореше че през 2000г ще построим комунизма.Ще работят машините а хората ще се занимават с други неща.ще влизаш в магазина и ще си взимаш каквото ти трябва.Пари няма да има.Хората щели да имат морал и съснание.Та имотко честит празник.Ти им вярвай и на политиците и на вестниците и на телевизиите ако щеш.Там строят и то какво ли не.


Като гледам още и вярваш:]

Яяяя., източната тангента е он-лайн




.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход