Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Направи си сам" или един интересен модел ...

Публикувано от Svetlio 
Re: "Направи си сам" или един интересен модел ...
21-08-2010 - 09:18:01
Quote
др. Иванов
..............Аз лично веднага бих се обзаложил, че по обективни характеристики стар панел е много по-дъбър от горният сегмент на новото, но не бих купил панел с цел търговия, защото има нещо наречено народопсихология, а с народопсихологията на българина се занимава психиатрията. ....
Иванов Браво.Ти направо утрепа котака с бухалката на баба.Много точно определение за българите
Re: "Направи си сам" или един интересен модел ...
22-08-2010 - 19:18:41
Днеска карах покрай Северният парк и попаднах на супер топ локация - двата блока до 24 поликлиника. Последните два етажа на единият са т големи опартаменти или мезонети/дано да са такива, а не някой малки/, с големи тераси - 12-15 м2 обърнати към парка и на 20 м. ет гората, вероятно със заподно изложение, имаше паркоместа. Ако наистина строителят се е сетил да направи големи и хубави апартаменти при тези дадености, осигурация, че тези 2 етажа са на първите 3 места в София, барбар с всички критерии които са описани тука.
Затова камвам, че има локации като квартали, но има места, които са извън всичко. Ако минавам тези дни ще ги снимам и някой да пусне нещо по-добро от Изток или Иван Вазов, всъщност в Иван Вазов няма, а ако в Изток има ще да е струвало над половин милион.
Re: "Направи си сам" или един интересен модел ...
23-08-2010 - 10:23:12
avatar






Някои отричат панелите, но аз живея в такъв и много си го харесвам.
Стаите големи, изцяло южен, панорама море, плаж и гора, до центъра имам само един светофар, гранича с парк, тихо, спокойно, свобода за паркиране. Не го давам за нищо в центъра.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-23 10:25 от TZARS.
Re: "Направи си сам" или един интересен модел ...
23-08-2010 - 12:49:05
Аз живея в София кв. Гео Милев от 25 години и мога да кажа,че напоследък е станало ебаси кочината.Дупките са навсякаде,кофите често преливат,междублоковите пространства са целите в боклуци,пълно е с тинейджъри които крещят до късно в градинките,на всеки 10 мин. по улицата не която живея минава циганска каруца.Непрекъснато някой някъде прави ремонт.Тих и спокоен квартал беше ама преди 10 години.Сега си е баш Гето Милев.
Re: "Направи си сам" или един интересен модел ...
23-08-2010 - 15:38:18
Взе ми думите от устата. Днеска ходих до агенцията по вписване и паркирах на половин километър, хубави сгради но много натоварено, даже като ходиш по тротоара колите подтискат. Оживеено е като в центъра, но не е центъра.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход