Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пак ли?...

Публикувано от iciltd 
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 15:00:36
avatar
Quote
PER0
Поздравления будала, поста ти не е тип мерене на п...шки както са повечето постове на Тортко, казал си го честно какво се е случило с теб, а и какво се случва с повечето от нашите емигранти. Виждам, че през всичките тези години не си бил безразличен какво е ставало в БГ, пак за разлика от Тортко- явно човека е сейрджия и от нищо не му пука. А мисленето едва ли ще се промени - то се предава по наследство ако може да се каже така. Скъпа е цената, която плаща емигранта, и това съвсем не се измерва в парично изражение, но за съжаление понякога друг изход няма. Идвай по често към Бг, сега поне това не е проблем

Благодаря за поканата *beer*! Ще доведа внучето следващата година в България за да види от къде е дядо му ( съпругата ми не е българка).Дано да го впечатля така, че след време да пожелае да си купи имот в България.*yes* Пожелавам ти успехи!*ok*
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 16:05:53
avatar
Quote
budala
Както се казва в една песен на Металика "Сад бът Тру".*rose*

или в една друга на


Judas Priest - Diamonds and Rust moody smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 16:28:57
Quote
budala
Quote

айде да ти кажем, че обърка форума нещо, тоя форум е БЪЛГАРСКИ и няма нужда се се опитваш да промиваш мозъци, тука е БЪЛГАРСКА РЕАЛНА Държава, а не американска, ВИРТУАЛНА държавица. То даже вече не трабва да се нарича американска, щото 50 % от населението е НЕГРИ, 30 % ЛАТИНОАМЕРИКАНЦИ и то май бели не останаха. Като се замисля, то тъпата Америка е като една матрица. Раждат се глупендарите, бачкат по 16 часа на ден включително и събота и през цялото време са просто едни потребители.
11 години миене на чинии на гъза на географията при негрите за едно кирливо БМВ. Сигурно сте много горди американци, сигурно БМВ - то ти хваща декиш там, но тука просто се излагаш като кивладжия. Ако 11 години тряваше да бачкам за да си купя БМВ, сигурно бих се хвърлил някъде от високо.
Не предприемчивите хора, а само пълните неудачници и комплексари напуснаха държавата. ЕМИГРАНТ - прост селянин, дошъл в София, смачкали го като лайно и от немай къде емигрирал, мразейки всичко българско до гроб и плюейки срещу България.

Защо никога няма да емигрирам при негрите в Щатите:
1. Защото не искам да ме взривят в самолета.
2. Защото не искам някой лумпен да стреля по децата в училище.
3. Защото не искам кола, жилище, дрехи, храна и презервативи да са ми на кредит.
4. Защото искам децата ми да растат в БЯЛА държава, не НЕГЪРСКА, ЛАТИНОАМЕРИКАНСКА и т.н. измет.
5. Защото не искам да бачкам като лумпен по 16 часа всеки ден.
6. Защото не искам да се превръщам в виртуален идиот, не правещ разлика между реалният и виртуален живот.
7. и така до безкрай.

Тука на всички във тоя форум е известен един 60 годишен френски ЕМИГРАНТ, човека 6 дни онлайн за три седмици във форума - влог, а именно БАРБАРОН с няколко десетки хиляди теми тука. Всички видяхме на накаво прилича един човек дал си най - хубавите хубавите години от живота за да мие чинии и да целува задниците на негрите

clap:clap:clap:*write**drink1*
Както се казва в една песен на Металика "Сад бът Тру".*rose*


По първото червено ето ти пример от днес, защото ме мързи да търся по-стари новини.

http://dnes.dir.bg/news/ubiystvo-taxijia-6726381?nt=4


По второто червено, добре че в България няма цигани, турци, араби, китайци и т.н.

За Маргото точно е вица за Америка, в който не намерили нищо лошо за Америка и на края казали, ама там бият негрите.

Отделно е хубаво да знаете, че НЕГЪР е обиден израз и дори използването му е подсъдимо.
Правилното е да се казва ЧЕРЕН, а най-добре АФРОАМЕРИКАНЕЦ, но маргото това няма как да ги знае тези неща.

Марго, внимателно прочети поста на BUDALA. Той не е работил само за кола, но и за КЪЩА. Това не е постижимо в България, при същия труд и за същия период.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-14 16:36 от javcho.
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 16:31:39
Quote
budala

Благодаря за поканата *beer*! Ще доведа внучето следващата година в България за да види от къде е дядо му ( съпругата ми не е българка).Дано да го впечатля така, че след време да пожелае да си купи имот в България.*yes* Пожелавам ти успехи!*ok*

Да ти е живо и здраво внучето!! В крайна сметка животът не се състои само в това да си изплатиш къщата и да купиш няколко нови коли, важното е да бъдеш покрай своите близки - щастливите моменти никой не може да ти отнеме. Покажи на внучето си колкото можеш, пък то като порастне само ще си реши. А и светът вече се глобализира - 7-8 часа ти е пътя Европа-САЩ - по-бързо от влака София-Варна *drink1*
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 16:43:45
avatar
Quote
bota156
ТОРТКО,
не се опитвай да лъжеш за 10% говоря за колата....
Я пак че нещо .. излиза че има 1млрд БАЛЪЦИ - финансово неграмотни.
А ти никога не си и няма да си купиш КОЛА, нова = Некакси не ми се вярва да вземаш 1млн годишно.
айде финансово дисциплинирания = ако се водят всичко по теб ще си умрат гладни (щото сигурно и за храна трябва да дават до 10%).
Само не знам кво си правиш парите - за жилище 10%, за кола 10%, за храна 10%, 10% глезене - дрехи, ресторанти и режийни 10% (ток, вода, гсм, гориво). Останалите 50% кво ги правиш? кажи каде ще те погребват че да дойда да ти ги взема натрупаните дюшеци с кинти.
Може направо да ми ги пращаш по сметка да не се разкарвам spinning smiley sticking its tongue out

Я да видим кои коли са от 100 000 че говориш за 1 милион? Хората които ти наричаш БАЛЪЦИ са повече от тревата с коса да ги косиш немат свършване.
Новата кола е най лошата инвестиция но се налага да се прави но не като теле да влезеш в кланица. Ти за лизинг надявам се си чувал но нека будалата ти обясни в детайли що е то. Ако се водят всички като мене банкерите ще умрат от глад. И пак будалата да те светне какъв кеф е къщата да ти е платена и какъв финансов ресурс остава за глезене – дрехи ресторанти и режиини. Където и да ме погребват със сигурност няма да имам и кинта в джоба. И тъи като си див селянин без дори елементарни математически познания финансово оглозган но с навирен нос искам да те питам.

Ти колко пъти си обядвал в ресторант кат този?



Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-14 16:49 от ТОРТКО.
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 17:02:17
Quote
ТОРТКО

Ти колко пъти си обядвал в ресторант кат този?



Ний тука таквиз ристоранте нямаме. Имаме сал баничарници, закусвални и най-доброто у нас е Макдоналдс и Сабуей:}
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 17:17:03
avatar
PER0 не питах тебе а ония див селяк дето мечтае за кола от 100 000. Че какво му е лошо на баничарницата в мак доналд не стъпвам Сабуей 1 – 2 пъти в годината.
Та въпроса ми бе към ония балтон уръфан колко пъти е затътрил нещавените цървули на такова място?

Ни копува ни продава
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 18:06:36
avatar
Като говорим за колите на лизинг се сетих:

Колко от вас знаят каква е разликата между жилище на "Лизинг" и "Ипотека"?

и защо аджеба няма жилища на Лизинг? Макар че има признаци за наченки smiling smiley
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 18:42:32
avatar
Паламуд няма значение как се нарича не погасяваш ли вноските някой идва и го взима. Било кварталният лихвар било ЧСИ било рендетата на авто къщата.
За ипотека трябва да се говори в минало време – имал си ипотека.
Иначе ако е в сегашно време изречението требе да бъде от рода на – Подържам един имот на банката.
Ама будалата неиска да разясни какво е лизинг и веднага ще ти стане ясно.
И тези признаци за наченки които споменаваш са клаузи в договорните отношения. Те не са основният предмет на договора но се активират при неспазване на основните договорни задължения.

Тогава нещата пак отиват в минало но вече свършено време и звучат така – Подържах един имот на банката.

Ни копува ни продава
Re: Пак ли?...
14-07-2010 - 18:48:12
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-14 19:01 от barbaron.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход