Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
21-07-2010 - 18:53:11
Има един много лесен начин за отсяване на разумните от неразумните хора - разумните слушат др. Иванов с вяра/в казаното/, надежда/в бъдещето/ и любов/към печелбата/.




[247wallst.com]

Виждате ли сега мащабите на стопанската разруха в България? Като изключим развитите западни икономики "кризата" за останалите се е изразявала в намаляване на растежа за 2009 г. и влизане в старите русла в момента. Световна криза няма! Това са Дянкови лъжи. Кризата беше там, където имаше проблеми с банковия сектор, но и тези икономики след кратък спад минават в значителен растеж. България беше една от страните в първите 10 по ръст, сега е в последните две. Благодарение на шайката която ни управлява ние сме с най-големият спад в света. За това, което направи на изборите народът трябва да бъде осъден на смърт, изпечен и изяден в ресторантите на морето. Прокуратурата вместо да се рови в разрешителни трябва незабавно да започне установяването поименно на гласувалите за ГЕРБ и да им забрани да напускат страната, догато милиционерите са на власт. Да изпукат от глад!
Re: Честито поредно ново дъно
21-07-2010 - 19:57:12
avatar
Даааааааааааааа пак си пропуснал че най отгоре пише за ADVANCED ECONOMIES. Това значи G20, G8 и не пропускай да забележиш отрицателните знаци за 2011. Ама кво ти пука на тебе нали слушаш ревльовците в кръчмата.

Ни копува ни продава
Re: Честито поредно ново дъно
21-07-2010 - 22:17:53
avatar
Що спорите немога да разбера?
тея таблици са пълни глупости !
Всеки който може да мисли и преценява знае истината каква е!
Цените на имотите ще падат още две години после ще започнат лека полека да си връщат цените-
няма да има някакви луди падания както някои си мислят 150 - 300 евро на квадрат са глупости
освен ако не прасне някоя чума да изтрепе народа...

Ще си падат нежно по простата причина че купувачите ще са малко... а продавачите са свикнали и на малко - свикнали са и на много
така че ще карат малко по скромно няколко години - но няма да пропаднат цените освен ако не са на турбозор
така че нормално ще падат лека полека...
особеннмо февруати месец .. той е близо ще си проличи
октомври и после февруари - това са слабите точки...
продавачите намалят спо малко цените да продават после с още малко и така
аз лично бих купил ново на 1000 - 1200 лева за квадрат ЖИЛИЩНА ПЛОЩ и на 800 - 1000 лева за квадрат за ЕПК
както и се оглеждам за 200 кв. къща с двор/декар до 20 километра от центъра от сорта на 100 - 150 000 левчета
и на морето една къща за 60 - 80 000 лева с дворче
това са реалните цени на които ще се намерят имоти февруари месец! и точно тогава ще си взема и трите !
Готов съм отново да се обзаложа с някой много знаещ че съм прав smiling smiley
И моля не го избивайте на политика- пълни глупости - ОБЪРНАХТЕ ГО НА ХОИРЕМАГ - бойко веи бил виновен - аз пък съм доволен - супер криза- бизнеса си лети парите си текат,
Народа като е прост си заслужава да го мачкат! просто не заслужава народа да му е дбре - той обича да му е тежко !
Re: Честито поредно ново дъно
21-07-2010 - 22:31:38
Quote
др. Иванов
Има един много лесен начин за отсяване на разумните от неразумните хора - разумните слушат др. Иванов с вяра/в казаното/, надежда/в бъдещето/ и любов/към печелбата/.




[247wallst.com]

Виждате ли сега мащабите на стопанската разруха в България? Като изключим развитите западни икономики "кризата" за останалите се е изразявала в намаляване на растежа за 2009 г. и влизане в старите русла в момента. Световна криза няма! Това са Дянкови лъжи. Кризата беше там, където имаше проблеми с банковия сектор, но и тези икономики след кратък спад минават в значителен растеж. България беше една от страните в първите 10 по ръст, сега е в последните две. Благодарение на шайката която ни управлява ние сме с най-големият спад в света. За това, което направи на изборите народът трябва да бъде осъден на смърт, изпечен и изяден в ресторантите на морето. Прокуратурата вместо да се рови в разрешителни трябва незабавно да започне установяването поименно на гласувалите за ГЕРБ и да им забрани да напускат страната, догато милиционерите са на власт. Да изпукат от глад!

Абе Др. Иванов ти нормален ли си.Доста време те нямаше във форума - явно сега те пуснаха от Карлуково.

Ако се вярва на теб - през 2007 год. трябваше да купуваме панелки.

Ако се вярва на теб - през 2008 год. трябваше да купуваме на 1200 Е в триъгълника.

Ако се варва на теб - през 2009 год. нямаше криза и трябваше да взимаме огромни кредити с ниска , 15 % , лихва.

Всички тези неща , времено ги обори.И ти си осмеляваш още да седиш в този форум и да си пишеш глупостите.Пфууууууууу .Иди си мечтай за милионите , които ще направиш от мнимата кооперация в Триъгълника и остави хората на мира.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-21 22:34 от bibise.
Re: Честито поредно ново дъно
22-07-2010 - 08:57:59
Бибисе,
Ти нормален ли си? Не беше ли един изпаднал мебелджия, дето твърдеше, че строителите трябвало да продават на 300, защото като станело на 200 или нещо такова щели да патят. Къде точно съм съветвал да се купува панел 2007 г. Това, че съм казвал, че ще има лек спад в цените на панелите, може и да се тълкува от някой като покана за купуване, но е констатация. Същото и е за лихвите, от които само съм коментирал, че лихвата по 30 г. заем на ПИБ върху 50 хил.Е, е малко по-висока от месечния наем. Това, че за 3-10% от този срок ножицата се е отворила в полза на наема означава, че ще хвърлиш в печката по-малко пари, а не че ще спечелиш нещо, защото при едното след 30 г. ще имаш апартамент, а при другото един камион с багаж под найлон в парка.
Криза естествено, че нямаше и това се доказва от фактът, че ЕС излезе от рецесията средата на 2009 г., а ние тогава взехме да затъваме. Въпреки катастрофата в която се вкара страната, имотите не паднаха чуствително, от пазара се извадиха хубавите имоти и в момента се продават почти само окаяни.

И да попитам, кога да чакаме цените на които трябваше да се продава? Налягай си парцалите и от сутрин до вечер, под ръка с железара/имаше един с подобни на твоите разбирания/, с по една свещ в черквата и самоотвержено блъскане на чело в пода се молете да се качат цените, че вие издадохте багажа, не строителите.
Re: Честито поредно ново дъно
22-07-2010 - 19:17:59
avatar
Другарю пари за апове ли немаш бе? Кажи си ще те спонсорираме !
Re: Честито поредно ново дъно
22-07-2010 - 20:19:16
Я, Геко,
Щом е за спонсорсво - приемам, но може и да ме уредиш с нещо в центъра за 300Е/м2, каквито глупости ръсеше. Докато размишляваше около хапчетата сети ли се за тези твои очаквания?

А за другият титан на мисълта - Бибисе се сетих, не ме послуша каквото го съветвах и си купи парцел в Костинброд на 55Е/м2, Сега там парцелите са по 15-16Е/м2 и този лапнишаран тръгнал да ме пита дали съм нормален!

др. Иванов [ Отговор ]
Re: Последен шанс да продаваме без да сме на загуба
25-10-2008 - 15:34:58 Регистриран: преди 1 година
Мнения: 1 910

Не знам кое ще купиш.
Ако си от село, ще купиш каквото ти кажат брокерите, които ще те зафучат в някой престижен столичен квартал, дето до преди 10 г. шопите ги беше страх да си пасат овцете за да не се изгубяг по деретата. И естествено ново строителство, от него 100 кв.м. се равняват на 65 кв.м. панел. Естествено парко мястото отделно, но с перспектива да се залюбиш с младежа от съседният блок, докато се гледате в очите, когато се обличати и събличете през шесте метра отстояние. Ще водиш социален живот, защото тухлите с които се строи са с 2-3 см. плътен кирпич и ското слагах изолация на един приятел, който беше докаран до лудост от съседа, защото го чувал как си реже салатата.

Ако си от провинцията и имаш пари в брой от продажба на земя и малко акъл в главата, ще си вземеш панелен. защото едва ли ще можеш да си плащаш ипотеката.

Ако си от София и живееш в центъра, най-вероятно ще си продадеш апартамента , ще вземеш с тези пари една гарсониера за теб и мъжа ти, и два панелни за децата в Обеля. Учил съм в централна гимназия и скоро имахме среща на класа. Всички бяха с големи апартаменти в центъра. сега всички са ги сменили или за големи къщи в околностите, вкл. във Волуек и Кривина или за по 2-3 апартамента в други, евтини райони. И аз преди време направих същото.

последното предложение от мой съученик беше, че иска да смени апартамент до френската за два в Обеля. Ако има мераклии ще им съдействам.


Това съм ти отговорил, Бибисе, нещо да съм сгрешил? А тогава прие този пост като лична обида. Кого съм съветвал да взима ипотеки, точно обратното? Ако беше купил за 55 хил. панел щеше да е колкото декар в Костинброд, сега панела струва 45 хил, колкото 2-3 декара, лош съвет ли съм ти дал?

Да приключа с празнодумците-Тортко, ти английски четеш ли? каква 2011г.? Дясната колона е за специфични/според съответната методика/ разлики в прогнозата в спрямо базата за април 2010, нямам намерение сега да бода очи за да ти го обяснявам точно, а и не ни интересува, защото в средната колона са дадени текущите прогнози за 2010 и 2011. Могат да се сбъднат, може и да не се сбъднат, но така или иначе ние сме на минус 4%, каквито прогнози няма и за планетата на маймуните.
Re: Честито поредно ново дъно
22-07-2010 - 20:40:33
avatar
Другарю никога не съм твърдял, че ще има цени 300 евро/кв и то в центъра на сф., виж панелките на Камито в Люлин 125 там и 300 евро са много, това много лесно може да се провери, защото всичките ми постинги стоят и могат да бъдат прочетени. Ама Камито сгъна платната от форума и не дава съвети на хората да купуват панелни коптори за 1000 евро, дори и брокониерка не е вече. Ти обаче остана - великия строителния предприемач, който е нямал никога нито един обект, строиш и правиш бизнес само на думи във форума.

Иначе за спонсорството нямаш проблеми, гледам имаш нужда, изгладнял си. Тепърва ще ревеш и ореваваш форумите, как ГЕРБ разсипали държавата, защото всичките мутри и партийни секретари ще трябва да излизат на светло, и тогава сметката им няма да излиза с много и ги чака фалита. Теб не те слагам в тази графа защото ти си дребна риба - форумен милионер фантазьор. Като дойда да видя роднинте в БГ лично ще ида да видя строежа ти в Триъгълника и ще кача снимки, за него вече 2 години слушаме и все още не си го почнал, няма и да го почнеш, фантазьор !
Re: Честито поредно ново дъно
22-07-2010 - 21:06:37
gekko [ Отговор ]
Re: Реалната цена на кв. м жилищна площ в София е между ?530 - 600
14-11-2009 - 12:52:00 Регистриран: преди 1 година
Мнения: 981

Цени от 2000-та няма да има, ама и цени над 800 няма да има, това мисля че е ясно вече на всички. Средната цена за София ще е 400-450 евро, а панелките ще са 200-250. Хубавите квартали 500-600, а средните квартали 450.

gekko [ Отговор ]
Re: Реалната цена на кв. м жилищна площ в София е между ?530 - 600
08-11-2009 - 18:21:10 Регистриран: преди 1 година
Мнения: 981

Цените на панелките в Люлин и другите гета на София конвергират към под 200 евро/кв.м.
Re: Честито поредно ново дъно
23-07-2010 - 14:01:31
Дичо убъркал е написано нарочно с у.Да някои хора наистина сбъркаха защото да си купиш апартамент за 100 000 преди две години който днес струва 60000 е грешка.И то голяма грешка.Това че ти не си признаваш си е твой проблем.Аз никого няма да лекувам само посочвам болестите.Ще се лекувате сами като няма купувачи или не дават колкото искате лечението ще дойде бързичко..Не всички брокери са недобронамерени.За цените много хора предупреждаваха още от 2007г. но тогава някои брокери ни наричаха мизерници сривльовци и некадърници.Техните съвети бяха да не се продава а да се купува за да се вдигат цените.Сега съветите са да се купува и са винаги в полза на продавачите.Ти колко клиента посъветва да не купуват защото цените падат?Колко клиента посъветва да не теглят кредити защото идва криза?На колко клиенти каза че ако не могат да плащат банките ще им продадат обезцененото жилище и те ще продължат да плащат като главница разликата и съответните лихви.Спотайвахте се като катаджия в шубрака и се кефехте на глупостта на хората.Е да ама пари искате от купувачите.И нещо не получавате и почвате да нервничите.Нямам нищо против теб или колегите ти но бъдете почтени с клиентите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход