Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
22-09-2010 - 17:37:54
avatar
Quote
Geto
Чета тук форума, а от татък в другата соба слушам как жената пее на бебето "Облаче ле бяло" ! А, а сега подкара една стара македонска*drink1*

Ей жив е българският дух*drunk*

Само да попитам каде е родено? Роди се май в Канада и го занесохте за радост на бабите? А записа ли го в кметството като Бг. гражданин?
Мъкаааааааааа мъка до безкрай!

Ни копува ни продава
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
22-09-2010 - 19:41:18
moody smiley
Ти ръка за мир му подаваш, той до китката ще я отхапе! Болен човек*smiley_ahh*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
neo
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
22-09-2010 - 20:58:06
22.9.2010 г. 18:49:12 Malicious HTTP object [easysoda.ru]: detected: virus 'HEUR:Trojan-Downloader.Script.Generic' (modification).
Vnimavaite !! imoti.net mai imat troianez
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
23-09-2010 - 02:50:56
avatar
http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=2839&page=0

Изтеглете го гледайте и си пригответе фесове и ибрици.

Ни копува ни продава
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
23-09-2010 - 09:20:30
avatar
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
23-09-2010 - 09:53:11
Малко прясно месо за днес:
[www.standartnews.com]-
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
23-09-2010 - 09:58:49
Да за жалост е БГ а не циганско sad smiley
Това за пореден път доказва че БГ не е подготвена за все по наглите цигани и насилието което прилагат.
Нито хората нито институциите.
Чета че сте зачекнали и темата образовение и емиграция.
В БГ образование не се цени, учители също - даже за първия учебен ден "МИНИСТРИ" се хвалят че са били луди глави и тройкаджийки и ето виж докъде са я докарали ?!?! ПО ГОЛЯМО МАЛОУМИЕ НЯМА.
Ама то и ПОЖАРНИКАР ни е МИН. председател.
Ние живеем в държава тип прословутия блок 20 в Ямбол - всеки краде и руши колкото може. Е как да живееш тука. КОЙТО ИМА възможност бяга и аз грам не мога да го коря. Сега и аз мисля за деца и тяхното бъдеще и все повече обсъждам въпроса за забягване - не ме е грижа за мене ама не искам да причинявам мизерията и простотията на децата си.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-09-23 10:20 от bota156.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
23-09-2010 - 17:52:22
avatar
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-09-23&article=341220

Далавери, пирамиди, фараони и балъци за милиарди. Аиде на кражбата и преватизацията.

Ни копува ни продава
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
28-09-2010 - 08:47:37
[paper.standartnews.com]

Хората май взеха да се усещат на къде ще задуха вятъра и от сега поглеждат за работа навън. Тази година 650% ръст на потенциалните емигрета, другата 650% на реалните. Иначе беше казано вече че ръст на заплатите няма да има до 2013г., само на цените на стоките и енергийните ресурси, тях дефлациаята не ги лови. Една инфлацийка от 20-25% процента до 2013 как ли ще се отрази и на така празния джоб на Българина не знам. Сигурно ще скъсат вестниците от статии през 2013 година как заплатите се качвали:], абе те кога бяха пак изборите,не бяха ли 2013-а:ami:.
Май дадоха статиска в стандарта само за престигащитена летищата а за заминаващите нещо няма данни, там дали има ръст или не е удобно сега да се съобщават такива данни.
Трябва да се действа от сега, че у УК-я затегнаха нещата с документите от началото на тази година и ще е по трудно да си изкараш набора от документи,колкото по рано толкова по добре. Все още най добрата дестинация на летище софия е софия-лондон-ЛОНДОНwinking smiley
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
28-09-2010 - 09:02:15
[paper.standartnews.com]

Тази статия наистина ми хареса много. Няма начин хората по най най-високите върхове да не знаят дали вече има или няма извънземни, ама щом слагат представител*huh*. Тези ако емигрират у нас и са готови да работят само и само да са у софето как ли ще се отрази на цените на имотите. Като се има предвид факта че планетата земя не кой знае колко голяма и ресурсите са ограничени. Само 5 милиарда да емигрират насам и цените ще Фръкнат до 10 000 евро кв.м.:]. А как ще ги интегрираме в настоящата корупция и бюрокрация не знам. Дано идвайки насам донесат малко ноухаута че ако са като циганите ще си направя харакириsmiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.