Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
23-04-2012 - 22:20:28
avatar
Quote
Курояма нагазаки
Quote
панелообитателя САХИБ

Това пък ще ги съкруши окончателно. Мизърабли - влогари, дойде вашият ред!smoking smiley
А ти отдавна си съкрушен,и от безизходица пишеш наляво и надясно пълни глупости,ама ти е простено*drunk*
Толкова съм съкрушен, че днес цял ден се забавлявам на това, че за три месеца без да си помръдна левия таш.......к съм си увеличил номиналното богатство.
А наистина съкрушени са само разни сривлогарчета отдавна предали Отечеството и цанили се като най-неквалифицирани трудоваци на залад, както и разни смешни влогари броящи жълти стотинки за имоти, смешни техни подлоги гледащи само сеир и никога не участващи в нищо рисково.
За теб може да пиша глупости, но винаги пиша само 100%-ови истини. От даунърите такъв е само Явчо. Всички други сте отявлени мошеници, лъжци и тотални шизофреници.
Re: Банките
23-04-2012 - 22:41:53
avatar
Цървул,какво си продал,че изобразяваш тук доволство:]?Ти си регистриран от почти година,и позираш многоимотство :ami:,а от тогава цените доста паднаха,а ти сега се радваш на 1-2% ,които ти дори и не си видял на яве,защото няма какво да предложиш winking smiley
Re: Банките
23-04-2012 - 22:53:18
avatar
Quote
Курояма нагазаки
Цървул,какво си продал,че изобразяваш тук доволство:]?Ти си регистриран от почти година,и позираш многоимотство :ami:,а от тогава цените доста паднаха,а ти сега се радваш на 1-2% ,които ти дори и не си видял на яве,защото няма какво да предложиш winking smiley
Беден , злобен и самотен сривлогарю, не съм видял на яве нито спада, нито ръста, щото аз никога нищо не продавам, когато очаквам същото да си качи цената! В дългосрочен план имотите и благородните метали, а в частност земята и златото ще порастнат неприлично много. запомни ги лесто с кода ZZ. А ти като си прост, емигрирай , чукай се с негри и латиноси, живей в тясна квартирка и работи гастарбайтерска непривлекателна работа като чистене на риба. Плувай в канализацията!:}
Re: Банките
23-04-2012 - 23:17:17
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ

а в частност земята и златото ще порастнат неприлично много. запомни ги лесто с кода ZZ. А ти като си прост, емигрирай , чукай се с негри и латиноси, живей в тясна квартирка и работи гастарбайтерска непривлекателна работа като чистене на риба. Плувай в канализацията!:}

Цървул smiling smiley това е така ,но ти си далеч от далаверата,защото си беден като плъх и неграмотен*drunk*
Re: Банките
23-04-2012 - 23:21:48
avatar
Quote
Курояма нагазаки
Quote
панелообитателя САХИБ

а в частност земята и златото ще порастнат неприлично много. запомни ги лесто с кода ZZ. А ти като си прост, емигрирай , чукай се с негри и латиноси, живей в тясна квартирка и работи гастарбайтерска непривлекателна работа като чистене на риба. Плувай в канализацията!:}

това е така..........
Знам, че е така, но ти си от най-ощетените брато! Най -мизерните от Вас, се успокояват , че не са се интегрирали с негросите , латиносите и всички останали мизерници събрани от цял свят с възможността да похортуват свойски със свои сънародници. Вие понеже обикновено сте в по-развити държави, си въобразявате, че може менторски да се държите от гастарбайтерската си камбанария. Когато обаче един добър снайперист като мен ви свали оттам , започва плюенето!
Re: Банките
23-04-2012 - 23:33:02
Сахибе ти кат пиеш "вино" от 3.33 как ще ме убедиш че си баровец.
Re: Банките
23-04-2012 - 23:34:31
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Най -мизерните от Вас, се успокояват , че не са се интегрирали с негросите , латиносите и всички останали мизерници събрани от цял свят с възможността да похортуват свойски със свои сънародници. Вие понеже обикновено сте в по-развити държави, си въобразявате, че може менторски да се държите от гастарбайтерската си камбанария. Когато обаче един добър снайперист като мен ви свали оттам , започва плюенето!

:] Цървуле,живея си в България , откакто се помня,и съм неприлично богат *angel*!,и физически и духовно,та затова си ми толкова смешен*drunk*
Re: Банките
23-04-2012 - 23:39:56
avatar
Quote
Курояма нагазаки

:] Цървуле,живея си в България , откакто се помня,и съм неприлично богат *angel*!,и физически и духовно,та затова си ми толкова смешен*drunk*
Я, сега докажи колко си неприлично богат и че живееш в България! Чакам само 20 минути, предвид, че си неграмотен и после ти пускам песента на Васил Найденов.
Re: Банките
23-04-2012 - 23:42:36
Курояма можеш ли да ме консултираш как се качват снимки да му покажа на Сахиба акциите
Re: Банките
23-04-2012 - 23:45:00
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ

Я, сега докажи колко си неприлично богат и че живееш в България! Чакам само 20 минути, предвид, че си неграмотен и после ти пускам песента на Васил Найденов.
Кой си ти,че да ти доказвам нещо?*yes*Живей си скотският живот,и се чувствувай велик в нета *drunk*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.